id: w9azhg

Ultras Lechia Gdańsk

Ultras Lechia Gdańsk

Nasi użytkownicy założyli 1 037 977 zrzutek i zebrali 1 109 046 414 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak ten czas leci…


Pamiętasz rok 2008, co robiłeś? Jaki byłeś? Jak wyglądało Twoje otoczenie? Co wydarzyło się w tamtym czasie? Pozwól, że Ci przypomnimy. Otóż w roku 2008 powstała grupa, która do dziś odpowiada za atmosferę na gdańskich trybunach, grupa Ultras Lechia Gdańsk.


Piętnaście lat, szmat czasu. Niejeden z Was w tamtym czasie przejmował się kolejnym dniem w szkole podstawowej, niejeden wyjadacz notował kolejny rok na trybunach stadionu przy Traugutta, niejeden rozpoczynał swoją przygodę z gdańską Lechią. Zaczęła się tez pisać historia naszej grupy, setki meczów, sukcesy i ogromne rozczarowania, piękny czas, który zostanie w naszych głowach na zawsze. Tysiące przepracowanych godzin, kilometry materiału, hektolitry farby, kartony pirotechniki.


Nadchodzi rok 2023, piękny jubileusz. Tu docieramy do sedna. Chcielibyśmy zabawić się jak jeszcze nigdy, dać Wam jeszcze więcej powodów do przychodzenia na mecze, bo poziom sportowy do tego na pewno nie zachęca. Mamy głowy pełne pomysłów, plany, marzenia. Do ich realizacji potrzebny jest jednak potężny zastrzyk gotówki. Już nieraz okazywaliście nam swoje zaufanie i wsparcie. Zróbcie nam więc prezent na piętnaste urodziny i pomóżcie świętować ten piękny jubileusz jak należy.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 263

MW
maciej wrzeszcz 1945
ukryta
FG
Lechia Gdańsk Fc Nowe nad Wisłą
1 500 zł
SK
szymon kaziniec
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Oskar Kasiński
50 zł
JA
Ja Asia
20 zł
OS
oszołom
15 zł
LZ
Lechia Zaspa
1 312 zł
LG
Lechia Gdańsk sekcja Gmina Kolbudy
620,08 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków