id: w9twas

Pilna pomoc w leczeniu dla Moniki

Pilna pomoc w leczeniu dla Moniki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 446 zrzutek i zebrali 1 213 002 146 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie.Mam na imię Iza i proszę o pomoc w uzbieraniu dodatkowych środków,które pomogą mojej przyjaciółce Monice w leczeniu onkologicznym.Monika choruje na Mielodysplazję Szpiku Kostnego ,z powodu złych wyników badań w chwili obecnej nie może być poddana leczeniu cytostatycznemu.Chemioterapia pogorszyłaby tylko jej stan w jakim jest obecnie.Od trzech miesięcy Monika jako alternatywę leczenia przyjmuje lek Neupogen który nie jest refundowany w przypadku jej choroby.Ponad to cierpi na częste ,powracające infekcje układu oddechowego ,zapalenie płuc i oskrzeli,organizm uodpornił się na antybiotyki i jako tez alternatywa dodatkowa potrzebny jest lek o nazwie Pulmozyna,który już tez Monika przyjmowała i jej pomógł,niestety Pulmozyna jest lekiem refundowanym tylko dla osób chorych na Mukowiscydoze .Monika jest samotną mamą, nie ma rodziny ani bliskich osób, które mógłby jej pomóc. wychowuje córkę, która w chwili obecnej jest pod moja opieka z Monika przyjaźnie się od ponad 20lat jest dla mnie jak siostra.Sama tez mam córkę i nie jestem w stanie pomoc monice w zakupie wszystkich potrzebnych leków i suplementów.Najważniejszym teraz lekiem jest Pulmozyna ,oraz lek na grzybice o nazwie Noxafil ,łączny koszt zakupu Pulmozyny,Noxafilu to Ok 4,700 zł to na chwile obecna jest najważniejsze ,do tego dochodzą zakupy Nutridrinkow,jest to odżywianie zalecane przez lekarzy.zastrzyki Neupogen wystarczają na 5 dni a koszt opakowania pięciu sztuk wynosi 670 zł. Bardzo proszę o pomoc w imieniu swoim,córki Moniki ,jak i samej Moniki.Ona ma dopiero 38 lat,to nie czas na umieranie, nie zasłużyła tez na ból i cierpienie przez które musi przechodzić teraz.Liczy się każda zlotowka,każde udostępnienie…Dziewczyna potrzebuje pomocy i proszę nie pozwólmy jej cierpieć .Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup potrzebnych w tej chwili pilnie leków ,oraz na dodatkowe witaminy i suplementy dla Moniki. Dziękuje z góry za okazane serce i pomoc.Dobro powraca…Pamiętajcie o tym ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!