id: w9x849

Fundacja im. Stanisława Barabasza dla Dzieciaków z Domu Dziecka

Fundacja im. Stanisława Barabasza dla Dzieciaków z Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 914 079 zrzutek i zebrali 878 013 218 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja im. Stanisława Barabasza planuje zorganizować na zakończenie sezonu narciarskiego szkolenie narciarskie dla wychowanków Domu Dziecka. W związku z tym w imieniu własnym, rodziców jak i podopiecznych Fundacji zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe, które będzie wykorzystane na pokrycie kosztów wynajęcia autokaru i dowiezienie dzieci na stok narciarski.


Fundacja im. Stanisława Barabasza została powołana do życia 28 maja 2018r.,

a z dniem 19 czerwca 2019 roku została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego

pod numerem 0000737030.

 Ideą utworzenia Fundacji była profesjonalna szkółka narciarska, rozwijająca różne formy kultury fizycznej w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych pod okiem wykwalifikowanej kadry opiekunów. Szczególny nacisk  kładziemy na narciarstwo zjazdowe, rodzinne uczestnictwo

w uprawianiu sportu i aktywnym wypoczynku, ale też umożliwienie uprawiania narciarstwa dzieciom z rodzin uboższych z terenu naszego miasta Jasła.

Celem Fundacji jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, sportu – narciarstwo, turystyki i krajoznawstwa wśród dzieci i  młodzieży poprzez zachęcanie ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasza Fundacja pomaga  w rozwijaniu talentów oraz realizacji celów związanych ze sportem. W ramach naszej działalności organizujemy dzieciom, młodzieży

i dorosłym wypoczynek w czasie wolnym od nauki i pracy poprzez organizację obozów

(np. sportowych obozów zimowych i letnich), rajdów, konkursów, turniejów itp. Prowadzimy także siłownię. Biorąc pod uwagę fakt, iż narciarstwo bez odpowiedniego przygotowania jest sportem bardzo kontuzyjnym od września tego roku Fundacja rozpoczęła treningi przygotowawcze do sezonu narciarskiego tzw. „trening suchy”. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu dla poszczególnych grup wiekowych:

  • od 4 do 6 roku życia (Przedszkole narciarskie)
  • od 7 do 10 roku życia 
  • od 11 do 15 roku życia 

Na chwilę obecną pod opieką Fundacji jest 76  osób.

http://www.fundacjabarabasza.pl/o-nas/


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!