id: w9y69v

Pomóż póki jestem – wypełnij moje święta kolorami. Przekaż wsparcie dla podopiecznych Fundacji TipTop

Pomóż póki jestem – wypełnij moje święta kolorami. Przekaż wsparcie dla podopiecznych Fundacji TipTop

Nasi użytkownicy założyli 1 155 736 zrzutek i zebrali 1 199 768 703 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wigilia i Boże Narodzenie to czas, kiedy dzieją się cuda. Te kilka dni w roku ma naprawdę magiczną moc. Moc ciepłych spotkań, przebaczania, braku trosk. Moc miłości, dobroci i życzliwości. Chcemy, by magiczna moc nadchodzących świąt dotarła również do podopiecznych Fundacji TipTop i by dzieci choć na chwilę zapomniały o trudach, chorobie, nadchodzących operacjach i zabiegach. Jak może to się udać? Dzięki Waszemu wsparciu, Waszym wpłatom, które zapewnią rehabilitacje, konsultacje lekarskie i nierefundowane leki na najbliższe miesiące. Załóż czapkę Świętego Mikołaja dla Dominika, Oliwki, Jasia, Antosia, Olka, Paulinki i wszystkich naszych podopiecznych.

Jeśli Dominikowi, który cierpi na SMA, zabraknie rehabilitacji, jego mięśnie osłabną, uśmiech zniknie z jego twarzy, bo będzie zbyt dużym wysiłkiem dla organizmu. Siedzenie okaże się niemożliwe, a o zabawie z braćmi będzie mógł tylko pomarzyć. Zostanie tylko wózek inwalidzki.

Jeśli Blanka, która tuż po urodzeniu przeszła udar mózgu, przestanie ćwiczyć, przestanie też chodzić. Jej lewa, sparaliżowana ręka nie zyska sprawności. Nigdy jej nie podniesie, nie chwyci nią zabawki, nie dotknie nikogo.

Jeśli dla Wojtusia, który ma opóźnienie psychoruchowe, zeza i afazję, zabraknie turnusów, hipoterapii, zajęć z fizjoterapeutą i logopedą, mowa, która zaczęła się rozwijać, zacznie się cofać (mama nigdy więcej nie usłyszy słów „mama”, „kocham Cię”), a sprawność ruchowa będzie z miesiąca na miesiąc mniejsza.

Jeśli Marcel, u którego zdiagnozowano zespół Westa, czyli lekooporną padaczkę nie będzie przyjmował leków i ćwiczył opanowywania autoagresji, w chwili ataku zrobi sobie krzywdę...

 

W Fundacji TipTop przytoczonych wyżej sytuacji mamy ogrom. Wiemy, jak ważna jest systematyczność, wsparcie finansowe dla rodzin. Bez tego godne i w miarę spokojne dzieciństwo zostanie zaprzepaszczone. Nie chcemy tego. Szczególnie przed Świętami, gdy magia dociera do każdego.

Pozwólcie nam przekazać dzieciom dobre wieści. Informacje, że będą miały zapewnioną rehabilitację przez kolejne miesiące, by przed tak wyczekiwanymi Świętami mogły usiąść do wspólnej wieczerzy ze spokojem i radością w sercu. Przekażcie cegiełkę dla dzieci, które nie słowami, a czynami każdego dnia udowadniają, że są silne, że wytrzymają ból, operacje, zastrzyki, rehabilitacje. Niech wygra magia! Magia Twojej dobroci i otwartego serca! Stań się Świętym Mikołajem dla fundacyjnej rodziny TipTop!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!