id: wa35st

VIII Wrocławski Bieg Akademicki

VIII Wrocławski Bieg Akademicki

1 826 zł 
z 5 000 zł
36%
zakończona 30.05.2022r
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wrocławski Bieg Akademicki to nasza studencka inicjatywa, podczas której łączymy pomaganie wraz ze sportową rywalizacją. VIII odsłona tego wydarzenia, organizowanego przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów, organizację non-profit, działającą pod Samorządem Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu niesie wiele nowości.

Tegoroczna edycja opiewać będzie o trzy dystanse, odpowiednio na 2.5, 5 oraz 10 km, co czyni całe wydarzenie jeszcze ciekawszym i bardziej zaciętym. Już 29 maja 2022 roku, wszyscy razem spotkamy się w Parku Grabiszyńskim, gdzie oficjalnie rozpoczniemy kolejną odsłonę WBA!

Należy wspomnieć również o tym, że w tym roku pobiec można również online, z wykorzystaniem aplikacji, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku. 

VIII Wrocławski Bieg Akademicki Duda-Cars Mercedes-Benz, jest dla nas niezwykle szczególnym wydarzeniem, ponieważ wspólnie biegniemy po zdrowie naszego małego bohatera, którym jest Stasiu, 3-latek już od urodzenia boryka się z wieloma chorobami, głównie spowodowanymi jego przedwczesnymi narodzinami.

Przeciwnościami losu, z jakimi musi się zmagać na co dzień, są między innymi: dziecięce porażenie mózgowe oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Kilka miesięcy temu, aby zapobiec zwichnięciu stawów biodrowych, przeszedł zabieg obustronnej adduktorotomii. W tym roku zbieramy pieniążki właśnie dla niego i wspólnymi siłami chcemy mu pomóc stanąć na nóżki. 

Podczas tej edycji, w teamie projektowym znalazło się 21 zmotywowanych i ambitnych osób, których celem jest to, aby tegoroczna edycja spotkała się z pozytywnym odzewem i jeszcze większym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że z Waszą pomocą tegoroczna odsłona Wrocławskiego Biegu Akademickiego będzie niezapomnianym i pełnym wrażeń wydarzeniem. Widzimy się na starcie!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

EW
Ernest W
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
IW
Iwona
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
SD
Malgorzata Dzięgielewska
100 zł
ZK
Pomarańczowa koszulka
100 zł
PK
Paweł Kozicki
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

863 954 zrzutki

i zebrali

760 474 883 zł

A ty na co dziś zbierasz?