Aktualności 1

  • Mamy już prawie 50% zrzutki! Jesteście wielcy! :)
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

JadłoDzielnia to miejsce, w którym możemy dzielić się jedzeniem i sercem z drugą osobą. Zamiast wyrzucać - zostaw i podziel się!

Mieszkańcy Rudy Śląskiej są wspaniali! Pokazali nie raz, że potrafią i chcą się dzielić z drugą osobą! Udowodniła to już #CiepłoDzielnia, a teraz nadszedł czas na następny krok!

JadłoDzielnia to miejsce w którym będziemy mogli zostawić zbędne jedzenie, a potrzebująca osoba będzie mogła z tego skorzystać. Mało tego, może to działać również na zasadzie wymiany. Masz za dużo marchewki? Nie wyrzucaj jej! Zostaw ją w JadłoDzielni, a ktoś inny chętnie ją wykorzysta na jakiś kuchenny specjał, który będzie jeszcze pyszniejszy - bo będą to składniki od serca! :D

Dodatkowo oszczędzamy jedzenie, czy wiesz że... rocznie wyrzucamy 9 mln ton żywności? Dzięki takiej akcji jak ta, przyczynimy się do oszczędności, ale... aby akcja mogła ruszyć - POTRZEBUJEMY TWOJEGO WSPARCIA!

Na co zbieramy?

600 zł na wybudowanie budki - czyli JadłoDzielni

200 zł na materiały informacyjne

200 zł na JadłoDzielnię w terenie, czyli drewniane skrzynie do przechowywania żywności

Co chcemy zrobić? Postawić budkę, w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej (Kochłowicach) i to tam będziecie mogli zostawiać żywność. Inne dzielnice nie ucierpią bo tam tez planujemy miejsca zbiórki żywności. Dodatkowo chcemy ruszyć na całe miasto z kampanią uświadamiająca ile żywności marnujemy i jak możemy się temu przeciwstawić.

Włączysz się? <3

Wpłacający 38

 
Dane ukryte
200 zł
J
Jerzy
55 zł
IC
Izabela Chrząszcz
50 zł
E
Elżbieta
50 zł
KP
Kasia Pacek
50 zł
JK
Justyna Korpula
50 zł
DW
Dariusz Wydra
50 zł
IN
IWONA NOSALSKA
50 zł
 
Rafał Wypior
50 zł
MJ
Marzena Jankowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 190 zrzutek

i zebrali

403 407 452 zł

A ty na co dziś zbierasz?