id: wabc4u

Akcja: EWAKUACJA - kupujemy vana osobowego

Akcja: EWAKUACJA - kupujemy vana osobowego

Nasi użytkownicy założyli 1 152 279 zrzutek i zebrali 1 197 550 623 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Sprint po sprintera... zatrzymał się :(

  Wciąż jeszcze można się dołożyć do zbiórki na nowe auto, bo po wspaniałym sprincie po drugiego sprintera wpłaty zatrzymały się na 85%

  XhdyQiSm0k8kfDrp.png

  Jeśli możesz dorzuć się na drugie auto. Dlaczego o to prosimy? Bo chcemy organizować nasze wyjazdy nieco rzadziej (urlopy musimy na to brać w pracy!), ale za jednym razem przewozić więcej i dalej.


  Pomóż nam pomagać!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

AKCJA: EWAKUACJA - kupujemy osobowego vana / ACTION: EVACUATION - we buy a passenger van (English version below)


W minionych miesiącach byliśmy kilka razy pytani o wyjazd vana w terminie, który już był zajęty. Od pewnego czasu pojawiała się myśl, żeby kupić drugie auto.


W ostatnich dniach, podczas misji nr 18 (czytaj więcej), kilkakrotnie słyszeliśmy opinię, że być może konieczna będzie ewakuacja osób z terenów najbardziej dotkniętych kryzysem humanitarnym, gdzie brakuje wody i prądu, a systemy grzewcze nie działają.


Bieżące środki, które pojawiają się na naszym koncie operacyjnym przesyłamy w postaci transportów albo wydajemy na utrzymanie auta.


Postanowiliśmy jednak zrobić kolejny krok wiary i poszukać vana 8- lub 9-osobowego, który będzie drugim autem do misji transportowych, a jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie służył do ewakuacji osób.


Szukamy vana podobnego do "Maleństwa", ale z siedzeniami dla pasażerów. Może to być inny model niż sprinter max: VW Transporter lub inne podobne auto.


Znów zbieramy na auto: dorzuć się!

...i mamy nadzieję, że nie będzie musiało ewakuować ludzi, lecz po prostu będzie wozić towary, jak "Maleństwo", a któregoś dnia zacznie wozić wolontariuszy do odbudowy Ukrainy. Ale chcemy być też gotowi, by odpowiedzieć na potrzebę ewakuacji podczas tej zimy.


Zdjęcia aut tylko w celach ilustracyjnych. Jak znajdziemy TO WŁAŚNIE AUTO, to wrzucimy jego fotkę na stronę tej zbiórki.

----

ACTION: EVACUATION - we buy a passenger van


In the past months, we have been asked several times about the departure of the van on a date that was already booked. We've been thinking about buying a second van for some time.


In recent days, during mission no. 18 (read more), we have heard several times that it may be necessary to evacuate people from areas most affected by the humanitarian crisis, where water and electricity are scarce and heating systems do not work.


Current funds that appear on our operating account are sent to Ukraine in the form of humanitarian transports or spent on our van maintenance.


However, we decided to take the next step of faith and look for an 8- or 9-seater van, which will be the second var for transport missions, and if necessary, will be used to evacuate people.


We're looking for a van similar to our "Baby Boy", but with passenger seats. It can be a different model than Mercedes sprinter max: VW Transporter or other similar van.


So we're raising funds for the van again: JOIN US NOW!

...and we hope that it will not have to evacuate people, but will simply transport goods, like "Baby Boy", and one day it will start transporting volunteers to rebuild Ukraine. But we also want to be ready to respond to the need to evacuate this winter.


Car photos for illustrative purposes only. When we find THIS CAR, we will post a photo of it on this fundraiser page.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PP
Patryk Pleskot
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
BZ
Basia
5 zł
 
Dane ukryte
150 zł
TB
Helenka
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!