id: 7v5axy

Waleczna Zosia i białaczka limfoblastyczna

Waleczna Zosia i białaczka limfoblastyczna

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
67 041 zł 
z 200 000
33%
90 dni do końca
953 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zosia ma 2 latka. Jest energiczną dziewczynką. Uwielbia rysować, skakać ,spędzać czas z innymi dziećmi…szpitalna diagnoza wszystko utrudniła... 

W przeciągu kilku godzin życie Zosi zmieniło się.

Poznajcie oto Naszą historię .

28 maja Zosia trafiła do szpitala. Zaniepokoił Nas rodziców ból brzuszka, który nie pozwalał jej spać i nie mijał, była osłabiona, apatyczna - nie taka jak zawsze uśmiechnięta i rozbawiona. Zosia od tygodnia chorowała, wg lekarzy miała to być zwykła wirusówka. Zosieńka chodzi do żłobka więc wszyscy myśleli, że złapała kolejną infekcję. Jednak nie dawało nam to spokoju i pojechaliśmy do szpitala, gdyż pojawiła się ponownie gorączka i złe samopoczucie. Okropny dzień!!! Tego dnia obchodzony był światowy dzień walki z nowotworami krwi. Pobrano krew. 

Pani Doktor od razu zauważyła, że jest coś nie tak, nie chciano nam nic powiedzieć dopóki nie powtórzą wyników. Powtórzenie wyników nie dało lepszego rezultatu. Zadecydowano o przewiezieniu nas w trybie natychmiastowym na Unię Lubelską w Szczecinie na oddział hematologii. Następnego dnia  przetoczenie płytek krwi, oraz transfuzja krwi. 

 Mimo tego bólu Zosia była bardzo dzielna.

30.05.2022 pobranie szpiku, kilka godzin później wynik, Ostra białaczka limfoblastyczna... Świat Nam legł w gruzach, dlaczego ONA ?

Ja jako 23 letnia mama byłam załamana.

Moja córeczka była i jest dla mnie najważniejsza, musiałam ukrywać łzy, tulić ją i pokazywać, że damy radę, wiedziałam, że nie będzie łatwo ale teraz liczy się tylko Zosia. 

Celem naszej zbiórki jest Pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdów do szpitala, późniejszej rehabilitacji, specjalnego żywienia, oraz zmiany standardów Naszego życia na bardzo sterylne. W obecnej sytuacji dojazdy do szpitala nie są tanie, myśl o dalszej rehabilitacji nas przeraża. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, nowej dla Naszej całej rodziny. 

Zosia ma dopiero 2 lata i chce żyć, będziemy o nią walczyć, o Naszą księżniczkę z całych sił, damy z siebie wszystko .

Będziemy szukać dla niej najlepszego sposobu leczenia i nie poddamy się.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 953

preloader

Komentarze 34

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 477 zrzutek

i zebrali

836 354 078 zł

A ty na co dziś zbierasz?