Walka o życie i zdrowie naszej Agnieszki - leczenie nowotworu ID: tbttdh

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

72 719 zł z 120 000 zł

60%

72 719 zł

z 120 000 zł

87 dni

do końca

433

wspierających
60%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomóż nam walczyć o życie i zdrowie Agnieszki - naszej Mamy


Moja Mama Agnieszka wygrała już w swoim życiu dwie bitwy z nowotworem. Niestety teraz postanowił on zaatakować po raz trzeci i wymierzył najsilniejsze działa. Rak piersi po cichu rozprzestrzenił się we wszystkich węzłach chłonnych w okolicach szyi i klatki piersiowej oraz dał przerzuty do kości. Jest agresywny jak nigdy dotąd i pozostawił nam niewiele czasu na reakcję.

Agnieszka rozpoczęła chemioterapię, ale konieczna są także pomocnicza, intensywna terapia przeciwnowotworowa i podbudowanie układu odpornościowego (immunoterapia). To pomocnicze leczenie jest możliwe na terenie Niemiec. Lekarze wymienili nam cały wachlarz działań, które należy podjąć: Hyperthermia lokalna, wlewy Taurolidin, DCA, GC MAF, Q10, Corvitin, Exosomy, ozonowanie oraz docelowa Immunoterapia z PDL i równoległa, intensywna podaż suplementów.

Średni koszt leczenia przewidywany jest w wysokości 500 euro dziennie. Ta kwota przekracza nasze możliwości, ale zdrowie naszych bliskich nie ma ceny. Dlatego prosimy Cię o pomoc i wsparcie w tej nierównej walce.


Moja Mama swoje życie poświęciła pomaganiu innym - jest ginekologiem położnikiem. Zawsze niesie pomoc i wsparcie w trudnych, ale i pięknych momentach swoich pacjentek. Los niestety po raz kolejny postawił ją po drugiej stronie barykady. W 2003 r. po raz pierwszy usłyszała, że choruje na raka piersi. Podjęła leczenie, rozpoczęła chemioterapię i poddała się poważnej, inwazyjnej operacji. Przez długi czas dochodziła do siebie po ciężkim procesie zdrowienia. Kiedy przez lata wydawało się, że w pełni odzyskała zdrowie, kolejny cios przyszedł w 2016 r. Rak zaatakował drugą pierś i węzły chłonne. Aga przeszła dwie kolejne operacje, w tym wycięcie zmian na węzłach. Mieliśmy nadzieję, że najgorsze już za nami... Do marca tego roku. Najnowsza diagnoza wydaje się być najtrudniejszą walką, która nas czeka.


Jeśli jesteś w stanie pomóc nam i wesprzeć moją Mamę w procesie jej leczenia, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Zdrowie naszych bliskich jest bezcenne.

Syn Agnieszki - Rafał z żoną Małgosią

Wpłacający433

 
Użytkownik niezarejestrowany
2 016 zł
MI
Magda i Tomek
2 000 zł
M
Miłosław i Agnieszka Bemben
2 000 zł
MG
Maciek, Gosia ,Zosia i Jasiu
2 000 zł
WD
Wojciech Drożdż
1 000 zł
C
Ciocia Ewa i Ania
1 000 zł
G
Grażyna Biedroń
1 000 zł
AM
Andrzej Małecki
1 000 zł
DK
Dorota Karasiewicz
1 000 zł
M
Malwina
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Budowa tego modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała odskocznia od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!

 • Robert Dzienis

  Powodzenia życzę. Proszę o Pomoc dla hospicjum. Każda złotówka się liczy. ID ZBIÓRKIL zbiórki: znb2gm

 • Robert Dzienis

  Powodzenia życzę. Proszę o Pomoc również nie dla mnie ale dla hospicjum. Prowadzę zbiórkę

 • Maciej Krystkowiak

  Proszę każdą osobę, która odwiedzi moją zrzutkę o skromną wpłatę, chociażby złotówkę. ID zrzutki: hpgh2e

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dasz radę. Zdrowia, zdrowia, zdrowia...

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

460 976 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?