id: wam743

Gramy dla Mai! - zrzutka turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę

Gramy dla Mai! - zrzutka turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Aktywne skarbonki na zrzutce: 2
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 466 zrzutek i zebrali 1 161 509 411 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po narodzinach Mai radość w rodzinie nie miała granic! Niestety szczęście trwało tylko kilka dni... Dokładnie do momentu, w którym zauważono dziwne, niepokojące odruchy. Mimo, że mamę Mai - Justynę - stale uspokajano, miała przekonanie, że ze zdrowiem jej dziecka dzieje się coś niedobrego.


Maja zachorowała na zapalenie płuc i trafiła do szpitala. Po kilku wcześniejszych wizytach u pediatrów, którzy nie stwierdzili niczego niepokojącego, obecność w szpitalu dawała nadzieję na szerszą diagnostykę. Po wyleczeniu zapalenia Maja została skierowana na oddział neurologiczny, gdzie po wykonaniu wielu badań okazało się, że zmaga się z padaczką lekooporną. Terapia zawodziła, nikt nie wiedział dlaczego... Czas mijał, a stan Majeczki się pogarszał. Została objęta opieką poradni genetycznej. Przez cały ten czas wdrażano nowe leki, Maja przeszła terapię sterydową i szereg badań... Ataki padaczki pojawiały się przez cały ten czas. Kiedy jej rówieśnicy zaczęli chodzić do szkoły, Majeczka jedynie gaworzyła.


Poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytanie trwało aż 7 lat. Chociaż moment, w którym usłyszano diagnozę, był potworny, mama Mai poczuła ulgę, że wreszcie wiadomo, z czym przyszło walczyć. Zespół Retta. U Mai stwierdzono większość objawów - stereotypowe ruchy rączek, nieuzasadnione płacze, krzyki, nocne przebudzenia i oczywiście dokuczliwe napady padaczki.


Maja nie chodzi i nie mówi. Jest dzieckiem leżącym i karmionym dojelitowo. Od pewnego czasu nie nawiązuje nawet kontaktu wzrokowego. Szansę na jakąkolwiek poprawę daje intensywna rehabilitacja, specjalistyczne sprzęty ułatwiające poruszanie i stała kontrola szeregu specjalistów.


EvVz3qeVjdUk1USa.jpg

Wszystkie ręce na pokład i pomagamy Mai w rehabilitacji! Kolejny raz, już dwudziesty, organizujemy turniej Gwiazdy na Gwiazdkę. Jest to wyjątkowe, największe w województwie łódzkim wydarzenie charytatywne, które odbywa się corocznie w Łowiczu, w okresie okołoświątecznym (grudzień-styczeń).


Nadchodząca edycja będzie wydarzeniem 3-płaszyznowym:


1) Licytacje niesamowitych przedmiotów z autografami gwiazd odbędą się online. Wystartują tuż przed Świętami i będą prowadzone na grupie LICYTACJE Gwiazdy na Gwiazdkę na Facebook. Same perełki! Zapraszamy!

-----------------------------------------------------------------

2) Na początku stycznia 2024 w FC24 zmierzą się nasi znakomici przyjaciele, których na pewno dobrze znacie. W trakcie będą prowadzone licytacje na tzw. „skarbonkach”.

-----------------------------------------------------------------

3) Natomiast wydarzenie główne – turniej futsalu GnG – odbędzie się 13 stycznia w hali OSiR nr 1 w Łowicz. A zmierzą się w nim 4 naszpikowane gwiazdami drużyny: ARTYŚCI, QESEK TEAM, STRONG TEAM i LEGENDY GnG. Transmisja online na kanale Youtube Qeska. W trakcie również będą prowadzone licytacje. Szczegóły na FB Gwiazdy na Gwiazdkę!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Pamiątkowy medal GnG [UNIKAT]
Możesz stać się posiadaczem dokładnie takiego samego medalu, jaki otrzymują zawodnicy GnG! Nigdzie indziej go nie zdobędziesz. Mało tego! Odbierzesz g...

Cena końcowa

300 zł
Zakończona

Wpłaty 186

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków