id: uyw44m

warto spełniać marzenia

warto spełniać marzenia

Nasi użytkownicy założyli 959 625 zrzutek i zebrali 967 733 718 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie,

na początku kilka słów o mnie ale zrzutka ta bezpośrednio nie dotyczy mnie. 03.06.22 miałem fatalny wypadek, spadłem z wysokości 5 m na beton. Upadek był fatalny bo złamałem kręgosłup( na szczęście nie rdzeń), połamałem miednice, wszystkie żebra z lewej części ciała, kość łonową i jeszcze kilka kości. Oczywiście bardzo dużo zawdzięczam lekarzom z Ochojca w Katowicach ale również pewnej osobie, która mnie rehabilitowała i dalej rehabilituje.

I tu przechodzę do meritum. Mimo obrażeń jakich doznałem byłem pełny wiary, że szybko wrócę do formy i do pracy, którą bardzo lubię. Warunkiem powrotu do normalności była rehabilitacja i tu zaczyna się opowieść o Magdzie, rehabilitantce, która wzięła mnie pod swoje skrzydła. Dzięki jej fantastycznemu podejściu i profesjonalizmowi już po czterech miesiącach wróciłem do pracy ale wciąż wymagam rehabilitacji. Magda jest przemiłą i profesjonalną osobą, wiem to od kilku osób, które są przez nią rehabilitowane, między innymi moja koleżanka z pracy, która jest rehabilitowana przez Magdę już 4 lata po bardzo ciężkiej chorobie.

Magda jest profesjonalistką, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Każda konsultacja u ortopedy zaczynała się od zdziwienia i niedowierzania, że można w takim tempie dochodzić do takiego funkcjonowania po takim wypadku.

Magdy życie osobiste nie było i nie jest usłane różami też boryka się z pewnymi problemami.

A teraz najważniejsze, Magda KOCHA GÓRY, szczególnie Tatry, w których spędza dużą część swojego czasu wolnego.

Dowiedziałem się, że jej marzeniem jest wspinaczka na Mount Blanc, o której marzy już od wielu lat. Koszt takiej zorganizowanej wyprawy z wykwalifikowanym Przewodnikiem to ok. 14.000 zł. Na koszt takiej wyprawy składa się również koszt zakupu odpowiedniego sprzętu ochronnego i wspinaczkowego.

Kończąc, zachęcam o wsparcie, uważam, że warto jest wspomagać takie osoby szczególnie gdy jest wiele zastrzeżeń do służby zdrowia ale jednak znajdują się w niej wspaniali, oddani ludzie.

Każda złotówka przybliży Magdę do spełnienia jednego ale ważnego marzenia.

Ważne jest to, ze Magda nic nie wie o zrzutce, chciałbym aby była to dla niej niespodzianka, jestem pewien, ze wszystkie osoby, którym pomogła i pomaga podzielają moją opinię i poprą zrzutkę.Jcsjvb15AIammZ4O.jpgntn9MtrwFGcmuZbl.jpgmreIEjWRSTaGPRvu.jpgAD7CKRqZP9VnUtZG.jpgLokalizacja

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AP
Andrzej Pazdro
1 000 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!