id: pwz9b9

Wideoblog Łukasza Warzechy

Wideoblog Łukasza Warzechy

Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Aktualności179

 • Szanowni P.T. Mecenasi!

  Zajęło to wprawdzie cztery lata, ale udało się systematyczną pracą zdobyć połowę srebrnego przycisku (niestety, przysyłają tylko w całości po podwojeniu tej liczby). Bardzo dziękuję wszystkim - i proszę o więcej!

  Pozdrawiam!

  gvPGWaiXuvA9sf1S.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mój publicystyczny kanał, na którym co ok. 10 dni (czasem częściej, czasem rzadziej) pojawia się nowy, czasem bardzo długi film (od 50 min. do ponad 2 godzin), to niezależna publicystyka. Znają Państwo ten projekt, prowadzę go od wiosny 2020 r. Mogą Państwo ocenić jego jakość na podstawie dwóch lat, podczas których nagrałem blisko 120 materiałów.

Analizuję politykę poprzez moje stałe poglądy, którym jestem wierny od lat: liberalne gospodarczo, konserwatywne społecznie, realistyczne w polityce międzynarodowej. Uciekam od emocji, bo tych jest w życiu publicznym o wiele za dużo. Jestem logiczny.

Nikomu nie schlebiam, nikomu nie staram się przypodobać, nawet moim widzom. Czasem kpię i wyśmiewam, bo to jedyne, co można zrobić.

W każdym filmie znajdą Państwo zestawienie najciekawszych moim zdaniem tematów z ostatniego czasu, nie zawsze tych z pierwszych stron portali. W opisie każdego filmu podaję linki do źródeł, na które się powołuję, a także do tekstów, które omawiam, również moich własnych.

Czytam komentarze, odpowiadam na nie.

Niewpisywanie się w główny nurt ma swoją cenę. Dziękuję, jeśli zechcą Państwo zostać mecenasami kanału.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2114

preloader

Komentarze 97

 
2500 znaków
 • Krzysztof Marciniak

  Szanowny Panie,
  dziękuję nie tylko za tytaniczną pracę przy przygotowywaniu materiałów, za chłodny osąd bieżących spraw, za to, że nie zawiódł Pan w czasie "Dawida", za inspirującą "sekcję kulturalną"...
  Tu i teraz za poprawną polszczyznę i umiejętność używania "tę" zamiast "tą".

  Bóg zapłać!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Łukaszu,
  Wspomniał Pan, że zamierza przećwiczyć pozew do sądu administracyjnego na bezczynność przy udzialaniu informacji publicznych. Stąd trochę środków na tą przygodę o wysokich walorach edukacyjnych - jakie wykręty są wymyślane np o przetwarzaniu informacji. Będzie o czym opowiadać.

  500 zł
  • Łukasz Warzecha

   Na razie - po ponagleniach - wszystkie odpowiedzi na zadane pytania dotarły, ale pewnie w końcu taka okazja się nadarzy. Niezależnie od tego bardzo dziękuję za hojne wsparcie mojej pracy i serdecznie pozdrawiam!

 • Bożena Krzywoń

  Dziękujemy za ogrom pracy, rzetelne (i zapewne nieraz żmudne) przygotowanie każdego programu, obiektywne i zdystansowane spojrzenie na omawiane zagadnienia. Całe szczęście, że taki "głos" funkcjonuje w mediach...

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Łukaszu! Bardzo doceniamy Pańską pracę - rzetelność dziennikarską, obiektywność i posługiwanie się danymi. Chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność tak jak to w kapitalizmie się liczy. Mamy nadzieję, że będziemy mogli sobie pozwolić na większe kwoty w przyszłości.
  Pozdrawiamy,
  Asia i Oskar

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Łukaszu, jestem pod wrażeniem Pana przygotowania do tematu, którymi się Pan zajmuje. Bardzo szanuję Pana konsekwencję w wyrażaniu swojego zdania i stawanie na przekór własnemu środowisku zawodowemu. Dziękuję za Pana pracę, pozdrawiam.

  ukryta