Opis zrzutki

Gorąco zapraszamy do wsparcia finansowego naszych działań! Jeśli lubisz dobre inwestycje, które procentują i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze, piękniejsze i pełne cudów to doskonale odnajdziesz się w naszych projektach. Co robimy? Zmieniamy świat!

Wierzymy, że człowiek

jest cudem ponad niepełnosprawność, chorobę czy starość – dlatego organizujemy akcje zdrowotne takie jak: Barlineckie Dni Zdrowia, czy Światowy Tydzień Jaskry - dzięki czemu więcej ludzi uzyskuje wsparcie medyczne. Publikujemy artykuły o niepełnosprawności, profilaktyce zdrowotnej, co ułatwia codzienne życie. Chcemy by powstała makieta dotykowadla osób z dysfunkcją wzroku jednego z barlineckich zabytków, by każdy na swój sposób mógł go zobaczyć.

Wierzymy, że pomoc

jest darem silniejszym niż samotność – dlatego rozwijamy nasz innowacyjny projekt NEW promując wolontariat na rzecz przeciwdziałania samotności, bezradności oraz dzieląc się tym co wiemy, w szczególności w zakresie praw pacjenta oraz nowości w medycynie zwłaszcza dla tzw. Beznadziejnych przypadków.

Wierzymy, że radość

jest szczęściem większym, gdy się nim dzielisz, dlatego wkładamy serce w nasz ogólnopolski projekt ZOZ UP, który rozpowszechnia dobre i oryginalne praktyki placówek medycznych, by dotarły do jak największej liczby pacjentów. Kto wie? Może pobyt w szpitalu Twojego dziecka zmienimy w przygodę?

BARLINECKI DZIEŃ ZDROWIA

LISTOPAD 2017

BARLINECKI DZIEŃ ZDROWIA MARZEC 2018

BARLINECKI DZIEŃ ZDROWIA MARZEC 2018 - Badanie USG

BARLINECKI DZIEŃ ZDROWIA MARZEC 2018 - Badanie krwi

Do tego…

Mamy głowę pełną pomysłów! Mnóstwo energii i chęci by robić jeszcze więcej! Zaufało nam wielu m.in. Rzecznik Praw Pacjenta, PZN Oddział w Szczecinie, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem w Szczecinie, Sensorium w Poznaniu, Alex Nogieć, polskie szpitale, ponad 50 lokalnych przedsiębiorców współpracujących z nami podczas BDZ oraz wiele indywidualnych osób! Dlatego zwracamy się z prośbą o finansowe wsparcie naszych działań!

Warto!

Na naszej stronie www.joyaim.pl oraz na naszym facebooku możecie przeczytać więcej o tym, co robimy! Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, a każda darowizna na nasze działanie statutowe to inwestycja w zmiane świata na lepsze! Zachęcamy!

NASZE WOLONTRIUSZKI

ZOZ UP

2016

ŚWIATOWY DZIEŃ JASKRY

MARZEC 2018

ZOZ UP

2016

Wpłacający 22

EK
Ewa Krygowska
30 zł
AB
Aleksandra Bigus-Sławinska
50 zł
ZS
Zygmunt S.
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Z
zdzisław czysz
45 zł
SK
Sebastian Klonowski
100 zł
KB
katarzyna Bałdyga
50 zł
O
Ola Czacharowska
10 zł
D
Danuta Borowska
25 zł
S
Sławek
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 503 zrzutki

i zebrali

402 529 888 zł

A ty na co dziś zbierasz?