id: wbsg5p

Środki na wyjazd na wolontariat misyjny

Środki na wyjazd na wolontariat misyjny

Nasi użytkownicy założyli 1 169 789 zrzutek i zebrali 1 218 840 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od października jestem członkinią społeczności wolontariuszy z Salezjańskiego wolontariatu misyjnego, która od lat przynosi nadzieję najbardziej potrzebującym na całym świecie - w Afryce, Ameryce i Azji. Nasze działania to nie tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim wsparcie duchowe i emocjonalne dla ubogich, wykluczonych, dzieci ulicy oraz samotnych matek. Tworzymy dla nich domy, szkoły i internaty, dostarczamy żywność, lekarstwa i edukację.

W tym roku otrzymałam szansę, aby osobiście włączyć się w tę inicjatywę. Wraz z inną wolontariuszką zostałam wysłana do Indii, do stanu Assam, gdzie będziemy prowadzić zajęcia w szkole, wspierać w nauce dzieci, które tego najbardziej potrzebują i dawać im coś bezcennego - nasz czas, uwagę i serce.

Aby móc tam dotrzeć i rozpocząć pracę, muszę zebrać 11 000 zł. Ta suma pokryje koszty lotów, szczepień, wiz i materiałów edukacyjnych, które są niezbędne do pracy z dziećmi. Bez tego nie będę mogła wyruszyć dlatego bardzo was proszę o pomoc - każda złotówka przybliża do realizacji tego celu.

Serdecznie dziękuję za każde wsparcie, które przekłada się na realną zmianę w życiu tych dzieci oraz proszę o udostępnianie gdyż na zebranie tej kwoty mam miesiąc.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 57

ST
Stefan Tarko
200 zł
MP
Mirosław Piwowarski
50 zł
EK
Ela Kamińska
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
NJ
Neymar jr.
10 zł
PK
P. K.
100 zł
PA
Pablo
50 zł
KA
Karola
200 zł
KG
Kamila
20 zł
AL
Aleksandra
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!