id: wc3bda

Rozwój Fundacji Skovoroda

Rozwój Fundacji Skovoroda

Opis zrzutki

Cześć!


Jesteśmy grupą twórców teatralnych z Ukrainy, Polski i Białorusi. Razem tworzymy Teatr Międzynarodowy w Warszawie, gdzie realizujemy nasze spektakle. Oprócz występów na scenie, prowadzimy także warsztaty teatralne, tworząc przestrzeń dla rozwoju umiejętności i wymiany doświadczeń.


W planach mamy jednak znacznie, znacznie więcej...


Nie tak dawno temu założyliśmy Fundację Skovoroda. Chcemy działać w sposób sformalizowany, transparentny i zorganizowany. Jako początkująca organizacja, potrzebujemy jednak wsparcia, aby nasze wizje i plany mogły się rozwijać. W najbliższej przyszłości planujemy nowe premiery, warsztaty oraz wyjazdy zagraniczne z naszymi spektaklami.


Jeśli spodobała Ci się nasza misja, to zapraszamy Cię do wspierania nas i dołączenia do naszej podróży artystycznej!O Teatrze Międzynarodowym


Teatr Międzynarodowy to wyjątkowa przestrzeń artystyczna, gdzie artyści z Ukrainy, Polski, Białorusi i innych krajów łączą siły, tworząc spektakle pełne emocji i różnorodności kulturowej. Założony przez ukraińskiego reżysera Romana Skorovskiego oraz Natalię Skorovską, profesorkę na Uniwersytecie Narodowym im. Iwana Franki we Lwowie, teatr jest oazą kreatywności i dialogu międzykulturowego. Nasz repertuar to nie tylko przedstawienia, ale i edukacja teatralna oraz wsparcie dla młodych talentów, w tym uchodźców, którzy przez sztukę znajdują głos i miejsce w społeczeństwie.


O Fundacji Skovoroda


Fundacja Skovoroda, założona w 2023 roku, ma stać się ambasadorem kultury ukraińskiej oraz budowniczym mostów kulturowych między Ukrainą, Polską i Białorusią. Naszym celem jest ochrona i promocja dziedzictwa kulturalnego regionu, poprzez organizację wystaw, festiwali, konkursów i innych inicjatyw kulturalnych. Chcemy działać również w obszarze teatru, gier video i planszowych, aplikacji mobilnych, a także angażujemy się w działania społeczne, promując wartości takie jak równość, sprawiedliwość społeczna i zrozumienie międzykulturowe.


Nasza Misja i WizjaFundacja Skovoroda dąży do budowania silniejszej i bardziej zjednoczonej przyszłości kulturowej i społecznej w Polsce, bazując na kooperacji między Polską a Ukrainą. Współpracując z różnymi partnerami zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi, chcemy otwierać nowe możliwości dla dialogu, zrozumienia i współpracy. Nasza działalność to nie tylko promocja kultury, ale także działania na rzecz zmniejszenia ubóstwa, wykluczenia społecznego oraz zwiększenia równości szans dla wszystkich.


Dołącz do Naszej Misji


Twoje wsparcie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszych działań. Każdy wkład, duży czy mały, pomaga nam w realizacji naszych celów i misji. Przekaż darowiznę już dziś i bądź częścią tej wyjątkowej podróży ku lepszemu jutru, pełnemu sztuki, kultury i wzajemnego zrozumienia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

JS
Wesoły Borsuk
NA
Ihor
50 zł
NA
Natalia
50 zł
TJ
Tadeusz Jankowski
300 zł
OK
Nellia
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków