POMOCYNKA - w geście św. Mikołaja!
POMOCYNKA - w geście św. Mikołaja!
Opis zrzutki
MIARKA Miareczka Miłości Beczka!
ZACZYNAMY!
Kochani!
Czy czekaliście na grudzień, tak jak my?
Ziarnko do ziarnka, a zbierze się MIARKA!
W tym roku, tradycyjnie już po raz 14!
zapraszamy Was do naszej rodzinnej akcji :)
Ruszamy z kolejną POMOCYNKĄ
Nasi kochani Chłopacy i ich Rodzice potrzebują naszego wsparcia.
Dla tych, którzy Chłopaków nie znają, bądź dla przypomnienia:
Szymon i Miłosz MIARKA (tak właśnie mają na nazwisko;)
to autystyczni chłopacy z naszej rodziny, którzy są wspaniali!!!
Miłosz ma już 22 lata, a Szymek 15.
Pomimo wieku, nieustannie potrzebują pełnej opieki i wsparcia swoich Rodziców.
Lepszą jakość życia osiągają dzięki regularnej terapii.
Do tego ważna jest dieta (a jedzą sporo przy swoich aktywnościach), potrzeba nieustannego ruchu i dodatkowych zajęć.
Rodzice całe swoje życie oddają chłopakom!
Młodzi potrzebują mieć wypełniony dzień zajęciami i ruchem, zwłaszcza na powietrzu, by dobrze funkcjonować w swoich ograniczeniach. Jest to czas szczególnie wymagający, ponieważ Miłosz ze względu na wiek, nie ma już zapewnionej edukacji w żadnej placówce.
Rodzice nieustannie podkreślają, że wakacje i obóz to dla nich baza, by iść dalej i jedyna opcja by złapać oddech.
Pomóżmy Miarkom podejmować wyzwania, które stawia im codzienność.
Zdajemy sobie sprawę, że potrzeb (zwłaszcza w grudniu) każdy z nas ma wiele...
Ale będziemy wdzięczni za każdy, choćby najmniejszy gest finansowy.
Cel zbiorki to tak ważny dla całej Rodziny OBÓZ WAKACYJNY !
Tak jak w zeszłym roku, będziemy zbierać pieniążki na wakacje,
czyli konieczny dla dobrego rozwoju turnus rehabilitacyjny w Dziwnówku.
Rodzice doświadczają w codzienności wielu pozytywnych efektów tego wyjazdu. Chłopcy mają komfort wypoczynku, wieloaspektową terapię i spełnione marzenia.
Koszt turnusu dla Rodziny w tym roku to 11240zł.
Rodzice mają już zarezerwowany termin: 26.07.2026 – 09.08.2026
i wpłaconą zaliczkę w wysokości 1400zł,
brakuje więc 9840 – to nasza część zbiorów.
Zbieramy dla Chłopaków od teraz do 24.12.2025r. włącznie.
Jeżeli ktoś z Was może się podzielić drobnym swoim groszem,
razem możemy wiele!
A jeśli nie możecie w tej formie wspomóc chłopaków,
to poślijcie ziarnko dobrych myśli.
Bardzo Wam dziękujemy za to dobro, które już się zadziało!
Pozdrawiamy Was serdecznie!
Paulina i Marcin
Powodzenia
Viva La Familia 🙏🏼💪🏼🫶🙌