id: wca8vu

Pan Józef - Szlachetna Paczka - Przedszkole "TAK"

Pan Józef - Szlachetna Paczka - Przedszkole "TAK"

2 386 zł
z 5 000
47%
zakończona
03.12.2020r
28
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 051 zrzutek i zebrali 1 099 543 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo


w sobotę 14.11.2020 r. ruszyła XX edycja Szlachetnej Paczki. Nasze przedszkole pomoże w tym roku seniorowi panu Józefowi, a szkoła seniorowi panu Henrykowi.


Liczymy na Państwa wsparcie finansowe - za zebraną kwotę zakupimy potrzebną żywność, odzież oraz brakujące elementy wyposażenia.


HISTORIA NASZEGO SENIORA:

Pan Józef mieszka samotnie. Podeszły wiek uniemożliwia mu podjęcie dodatkowej pracy lub zajęć poza domem, a codzienne funkcjonowanie utrudnia choroba o podłożu psychicznym oraz problemy z nogami. Z tego powodu ciężko jest mu samemu robić zakupy, a problem ten pogarsza brak lodówki. Pan Józef stara się być samodzielnym na tyle, na ile jest to możliwe, w razie potrzeby prosi o pomoc sąsiadów, ale poza nimi nie ma nikogo, kto by się nim interesował. Po odliczeniu wszystkich opłat oraz leków (1070 zł) na życie zostaje 470 zł.


PIĘKNO NASZEGO SENIORA:

Pomimo trudności pan Józef zachowuje pozytywne nastawienie, żartuje, jest chętny do rozmowy, docenia to, co ma np. mieszkanie i osoby, które mu pomagają. Jest bardzo skromnym człowiekiem, z nieśmiałością opowiada o swoich potrzebach, a jedynym jego marzeniem jest to, aby tylko nic się nie pogorszyło. Dzięki bardzo rozwiniętej wiedzy ogólnej codziennie bez problemu rozwiązuje duże ilości krzyżówek. Do jego zainteresowań m.in. należą rowery, naprawa ich oraz wycieczki rowerowe, aktualnie uniemożliwiają to problemy zdrowotne.


POKAŻMY, ŻE TAK-OWICZE MAJĄ WIELKIE SERCA I NAWET PANDEMIA NIE ZATRZYMA NAS PRZEZ DZIELENIEM SIĘ DOBREM :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

 
Dane ukryte
50 zł
KP
Basia Perzanowska
100 zł
SS
Sandra Sokołowska
100 zł
LK
Liwka
ukryta
KU
KONDZIU
100 zł
KU
KUBUŚ
100 zł
HC
Hubert Cukrowski
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KA
Kasia
ukryta
LK
Liwka
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!