id: wcg8aw

Zakup kaplicy dla Parafii Kościoła Greckokatolickiego pw. Ofiarowania Pańskiego w Łodzi

Zakup kaplicy dla Parafii Kościoła Greckokatolickiego pw. Ofiarowania Pańskiego w Łodzi

Nasi użytkownicy założyli 1 167 463 zrzutki i zebrali 1 215 083 435 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od momentu eskalacji konfliktu wojennego na terytorium Ukrainy w ubiegłym roku, nieustannie udzielamy wsparcia uchodźcom oraz emigrantom z Ukrainy.

8xzXJcjEuLEN1JXV.png 

W odpowiedzi na stale napływające do nas prośby o pomoc w zakwaterowaniu i załatwianiu formalności związanych z pobytem oraz zatrudnieniem, pragniemy rozszerzyć naszą działalność pomocową o utworzenie ośrodka wsparcia i pomocy dla migrantów oraz uchodźców przybywających do Łodzi.

W ośrodku tym będziemy organizować kursy języka polskiego dla początkujących oraz języka ojczystego, a także obozy dla dzieci z Ukrainy, zajęcia edukacyjno-wychowawcze z młodzieżą, warsztaty dla wolontariuszy.

ApnloU3YgILbMg0Y.jpg  Dzięki własnej kaplicy będziemy mogli organizować uroczystości religijne oraz wydarzenia kulturalne, co pozwoli nam na zachowanie naszego dziedzictwa kulturowego oraz tradycji, jednocześnie umożliwiając ich poznanie naszemu najbliższemu otoczeniu w Polsce, wspierając tym samym integrację społeczną.

ZvZt4dnh7eNa3WP2.jpg

Za Państwa serca, modlitwę, wysiłek, starania w tej sprawie składamy najserdeczniejsze podziękowania! Niech Pan Bóg wynagradza Państwa ofiarę i poświęcenie, a Najświętsza Maryja Panna ma w opiece każdego z osobna wraz z całą rodziną!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 150

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!