id: wekhr2

Biografia dra Politechniki Wrocławskiej Jana Ratajczaka W cieniu motyla

Biografia dra Politechniki Wrocławskiej Jana Ratajczaka W cieniu motyla

Nasi użytkownicy założyli 1 014 059 zrzutek i zebrali 1 060 232 744 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ALGORYTM SZCZĘŚLIWEJ MIŁOŚCI KLUCZEM DO SPEŁNIENIA


Poczucie pustki i bezsensu dotyka niemalże prawie każdego. Książka opowiada o zmaganiu zwykłego człowieka z nierówną walką, jaką stanowi ludzka egzystencja oraz nakreśla problem poważnej choroby, którą jest depresja. Każdy z nas przeszedł przez wyboistą drogę, pełną zakrętów i chwil załamania. Jednak nie każdy na swojej drodze spotkał odpowiedniego mentora... Ja akurat doświadczyłam tego zaszczytu, dlatego chciałabym podzielić się nim z Wami. Mam nadzieję, że opracowane przeze mnie filozoficzne przemyślenia Ś.P. dra Jana Ratajczaka pozwolą Wam odnaleźć "Złoty środek" i stworzyć "Algorytm szczęśliwej miłości". Książka te przełamuje stereotypy, że szczęście jest tylko chwilowe i przypadkowe. Wskazuje na to jak ważna rolę odgrywają potrzeby człowieka oraz ograniczenia, które uniemożliwiają ich realizację. Nie jest to standardowa biografia czy poradnik.. Nie jest to również esej, pamiętnik czy reportaż... Klasyfikacja nie ma większego znaczenia. Książkę charakteryzuje bowiem wyjątkowość kompozycji oraz przekaz.


Serdecznie zapraszam do wsparcia tej zrealizowanej już inicjatywy, tj. wydrukowania i wydania książki o Ś.P. doktorze Janie Ratajczaku, który był wybitnym wykładowcą Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej. Nie zdążył jednak podzielić się swoją wiedzą z innymi. Historia jest ubrana w dramaty życia, owiana tajemnicą i mrokiem. Książka powstała w oparciu o "Filozoficzne podstawy koncepcji człowieka w psychologii humanistycznej" Jana Ratajczaka (dzieło wydane pośmiertnie). Wpływ na realizację tego projektu miał również prof. Henryk Ratajczak (chemik, rektor UW, członek PAN),wuj Jana Ratajczaka, który dostarczył mi dużo informacji na temat życia rodzinnego doktora oraz jego serdeczny przyjaciel- Lech Janerka.


Książka zawiera elementy filozofii, psychologii, religii i chemii. Powstała, aby upamiętnić Tego Człowieka i jego poglądy.


"Nie ulega wątpliwości, że polska kultura straciła w Janku kogoś, kto mógł stworzyć znaczące dzieła".


Chciałabym, żeby zwróciły mi się jedynie koszty wydania (druk, skład i łamanie, projekt okładki). Niestety, nie mogę liczyć na żadne wsparcie od władz Uczelni, a książka sprzedaje się powoli. Do każdej przelanej kwoty w wysokości 20 zł dołożę książkę gratis. Myślę, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie i uczciwa sprzedaż. Ilość egzemplarzy jest ograniczona- 200 sztuk, wydanie niezależne.


I am asking for support for the already implemented initiative, i.e. printing and publishing a book about died dr. John Ratajczak. He was an outstanding lecturer in the Humanities and Social Sciences. However, he did not have time to share his knowledge with others. The story is dressed in the dramas of life, shrouded in mystery and darkness. Prof. Henryk Ratajczak (chemist, rector of the University of Warsaw, member of the Polish Academy of Sciences), uncle of Jan Ratajczak, who provided me with a lot of information about the doctor's family life. The number of copies is limited - 200 copies, independent edition. The book contains elements of philosophy, psychology and chemistry. It was created to commemorate This Man and his views. I would like to be reimbursed only for the costs of publishing (printing, typesetting and folding, cover design). Unfortunately, I cannot count on any support from the University authorities and the book is selling slowly. I will add a book to each amount of PLN 20 transferred for free. I think it will be the most sensible solution and fair sale


https://allegrolokalnie.pl/oferta/w-cieniu-motyla-biografia-jan-ratajczak-pwr

https://www.instagram.com/beata_es71/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Książki • Biografie
W cieniu motyla
Książka wraz z osobistą dedykacją. Poświęcona pamięci dra. PWR Jana Ratajczaka.
20 zł

Kupione 21 z 21

Zakończona

Wpłaty 34

MG
Marta Garlicka
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ML
majka lewicka
40 zł
MM
Marek Murawski
35 zł
AK
Aleksandra
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AP
Adam Z. Popek
30 zł
AK
Agata Kwietniowska-Geroń
30 zł
KK
Karol Krzemiński
30 zł
ZL
Zbigniew Leniowski
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków