id: wd6jw8

Wózek do przewozu dzieci w żłobku

Wózek do przewozu dzieci w żłobku

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 065 989 zrzutek i zebrali 1 160 661 650 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


Nazywam się Barbara Rostkowska jestem mamą Karola i w imieniu rodziców oraz dzieci uczęszczających do żłobka 4 Pory Roku w Bielsku-Białej ul. Kowalska 9, proszę o wsparcie naszej inicjatywy polegającej na zakupie wózka do przewozu dzieci.


Placówka 4 Pory Roku jest małym kameralnym żłobkiem do którego uczęszcza nie więcej niż 15 dzieci w 2 grupach wiekowych mając niemalże rodzinną opiekę 4 Cioć oraz wspaniałej Babci Halinki która jest właścicielką placówki.

Mimo wielu trudności związanych z Covidem i bardzo małego budżetu związanego z wielkością placówki Babcia Halinka dba jak najlepiej potrafi o nasze pociechy oraz o ich potrzeby.


Żłobek ma własny pięknie wyposażony plac zabaw, ogród oraz dwie duże sale. Jest to placówka która dba o rozwój muzyczny dzieci oraz inne codzienne aktywności. Codzienne spacery, wizyty w pobliskiej stadninie koni rozwijają nasze maluchy i powodują uśmiech na ich buziach. Idea przebywania dzieci na świeżym powietrzu jest szczególnie bliska naszym sercom jako rodziców których pociechy spędzają w żłobku większą cześć dnia.


Jedynym czego brakuje w wyposażeniu żłobka, co znacząco ułatwiłoby codzienne spacery i podróże to wieloosobowy wózek do przewozu dzieci. Ponieważ nasze pociechy nie są w stanie pokonać na własnych nogach dłuższego odcinka, eksploracja okolicy jest dość utrudniona. Marzy nam się jako rodzicom oraz Ciociom sprawującym opiekę taki wózek:


https://sklep.nowaszkola.com/wozek-6-osobowy-do-przewozu-dzieci.html


Dlatego serdecznie proszę o wsparcie tej inicjatywy i dorzucenie przysłowiowego grosika do naszej zrzutki.

Budżet tak małej rodzinnej placówki nie jest w stanie udźwignąć takiego obciążenia, za każdą wpłatę uśmiechnięte buzie naszych dzieci będą wdzięczne :) Zachęcamy do obejrzenia naszej placówki:


http://zlobek4poryroku.pl/Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
300 zł
DW
Dorota L
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ŁL
Łukasz L
200 zł
BO
Barbara Olma
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Mmm
100 zł
AT
Agnieszka Tomaszczyk
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków