Wsparcie i rozwój serwisu PogonSportNet.pl ID: wdtj4w

Wsparcie i rozwój serwisu PogonSportNet.pl ID: wdtj4w

4 160 zł z 5 000 zł

83%

4 160 zł

4 160 zł

z 5 000 zł

10 dni

10 dni

do końca

77

77

wspierających
83%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

PogonSportNet.pl to jeden z najstarszych i największych kibicowskich serwisów w Polsce. Wielu jeszcze pamięta czasy, gdy wybierało się do kafejki internetowej tylko po to, aby raz lub dwa w tygdniu, przejrzeć najważniejsze informacje dotyczące Pogoni Szczecin.


Co jakiś czas poszczególni kibice i czytelnicy portalu zwracali się z pytaniami o to, jak wesprzeć serwis, który odwiedzają codziennie od kilku lub kilkunastu lat. Obecny czas związany z Koronawirusem pchnął nas do tego pomysłu, ze względu na dużo mniejsze wpływy reklamowe niż w trakcie normalnego sezonu.


W maju czekają nas też opłaty związane z prowadzeniem serwisu, takie jak opłacenie serwera i licencji. Celem zbiórki jest zapewnienie spokojnego utrzymania serwisu (bez tego pewnie też byśmy sobie poradzili, ale mamy nadzieję, że nam to ułatwicie:) ). Chcemy się też dalej rozwijać, aby tworzyć dla Was jeszcze więcej ciekawych materiałów. W ostatnim czasie zdecydowaliśmy się między innymi na zakup drona, a pierwsze efekty pracy z nim zobaczycie w ciągu najbliższych dni.


Mamy nadzieję, że wciąż będziemy budować granatowo-bordową społeczność, która będzie rozrastać się między innymi dzięki naszej codziennej pracy, którą wykonujemy z pasji, a nie dla zarobku, bo każdy z nas, poza działaniem na rzecz serwisu, także pracuje zawodowo.


Już teraz dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Wpłacający77

A-
AO - obecnie W-wa
300 zł
P
PS48
248 zł
PP
Paul Pohesa
200 zł
A
Artur Krawczyk
200 zł
MK
Maciej Kasprzyk
200 zł
MS
Michał Sadurski
200 zł
G
Gruby
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 637 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?