BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY Zakończona 10.05.2019r ID: wdudah

BADWATER 135 - KRYSTIAN OGŁY

Zebrano 28 301 zł
z kwoty 25 000 zł

113 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 500
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Celem akcji jest zgromadzenie funduszy umożliwiających start Krystianowi Ogły w BADWATER 135 - najtrudniejszym ultramaratonie na świecie. Podczas biegu nie jest dostępna obsługa ani punkty odżywcze. Każdy biegacz musi zorganizować własny support, który poruszając się samochodem będzie go wspierał, zapewniając jedzenie i picie, chłodzenie wodą i lodem, pierwszą pomoc, a także podtrzymywał na duchu obecnością na trasie.

Potrzebne środki zasilą budżet przedsięwzięcia szacowany na ok. 45 - 50 tys. pln. Składają się na niego: wpisowe, przelot, wynajęcie odpowiedniego auta i pobyt całego zespołu. Ponadto konieczne będzie przeprowadzenie odpowiednich przygotowań do startu oraz zaopatrzenie zawodnika i supportu w rzeczy niezbędne podczas biegu.


The goal is to collect funds that will help Krystian Ogły and his team to participate in BADWATER 135 - the toughest ultramarathon in the World. During the race there is no support provided from the organizers. It means that, every participant must have dedicated support crew in a car, with all necessary nutritions, water, ice buckets, first aid and tons of positive motivation.

All the donated money will contribute towards achieving the goal. We estimate that the total budget required for this event is approximately - 11-13.000 USD. It includes race participation fee, flight tickets, car rental fees and basic accommodation for entire crew.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Fot. Reuters

BADWATER 135

Ultramaraton na dystansie 135 mil (217 km) odbywający się w Kalifornii.

Jednoetapowy wyścig z Doliny Śmierci (Death Valley) do Mt. Whitney jest najbardziej wymagającym i ekstremalnym biegiem na świecie.

Start znajduje się przy słonym jeziorze Badwater Basin, w Dolinie Śmierci, w najniżej położonym miejscu w Ameryce Północnej (85 m p.p.m.). Jest to miejsce, gdzie odnotowano światowy rekord najwyższej temperatury w cieniu +56,7°C. Nie bez znaczenia jest fakt, że na termin biegu wybrano szczyt letnich upałów, tj. połowę lipca, kiedy temperatury zazwyczaj dochodzą do 54-55°C.

Wyścig kończy się przy Whitney Portal na wysokości 2530 m n.p.m., który jest szlakiem wiodącym na szczyt Mt. Whitney (4421 m n.p.m.), najwyższy w przyległych do siebie Stanach Zjednoczonych.
Trasa Badwater 135 wiedzie przez trzy pasma górskie z sumą podbiegów +4450 m oraz -1859 m zbiegów. Prowadzi przez miejsca lub punkty orientacyjne o nazwach takich jak Mushroom Rock, Furnace Creek, Salt Creek, Devil's Cornfield, Devil's Golf Course, Stovepipe Wells, Panamint Springs, Keeler, Lone Pine, Alabama Hills i Sierra Nevada.

Limit na ukończenie zawodów to 48 h.

42. edycja odbędzie się od poniedziałku do środy 15-17 lipca 2019 roku.

Poza ogromnym dystansem i przewyższeniami uczestnicy wyścigu walczą z upałem biegnąc po asfalcie, stanowiącym ok. 80% nawierzchni trasy. Powoduje to jeszcze większą odczuwalność temperatury i sprawia że bieg przypomina przeprawę przez piekło.

Prestiż uczestnictwa

W Badwater 135 uczestniczą tylko najlepsi z najlepszych. W procesie kwalifikacji spośród tysięcy zgłoszeń z całego świata pięcioosobowa komisja wybiera na podstawie m.in. dotychczasowych dokonań (CV) oraz innych kryteriów 90 osób. Pozostałe 10 kwalifikuje się odrębnie z puli organizatora, m.in. wygrywając wskazane biegi. Wybrane w ten sposób elitarne grono stu biegaczy dostępuje zaszczytu udziału w biegu.

W dotychczasowej historii, bieg ukończyło 6 Polaków. W 2019 roku uczestnicy pochodzą z 20 państw i 28 stanów USA. Europę będzie reprezentować jedynie 12 osób, w tym aż trzech naszych reprezentantów. Krystian Ogły znalazł się w gronie szczęśliwców, którzy 15 lipca podejmą próbę zmierzenia się z tym arcytrudnym wyzwaniem.

Nagrodą za ukończenie biegu jest okolicznościowa klamra do pasa.BADWATER KRYSTIAN OGŁY TEAM

Zmotywowany, silny i doświadczony zespół jest niezbędny do realizacji tak ambitnego celu jakim jest BADWATER 135. Zgodnie z regulaminem biegu support jest obowiązkowy. Może on liczyć od 2 do 4 osób (oprócz zawodnika). Zadaniem zespołu będzie obsługa Krystiana podczas wyścigu. Będzie to dla wszystkich ciągła, długotrwała praca w ekstremalnych warunkach, na odludziu, w pełnej gotowości najprawdopodobniej przez dwie doby. Czteroosobowy zespół da mocniejsze wsparcie zawodnikowi i zwiększy szanse na osiągnięcie przez niego sukcesu.

Wszyscy w jakiś sposób jesteśmy związani z bieganiem. Jest to nasza pasja, którą uprawiamy amatorsko, przeważnie z dużym zaangażowaniem. Cel który nas połączył chcemy osiągnąć działając wspólnie i najbardziej profesjonalnie jak potrafimy.

Przedstawiamy nasz Zespół

Krystian Ogły

Rola: zawodnik

Pochodzi z Dusznik-Zdroju, obecnie mieszka w Sobótce u podnóża Ślęży. Jego pasją są ultramaratony górskie.

Najchętniej uczestniczy w biegach o długości powyżej 100 km. Preferuje trasy stumilowe. Twierdzi że dają więcej możliwości strategicznego zarządzania tempem, wysiłkiem, odżywianiem, nawadnianiem itd.

Często na najdłuższych trasach doświadcza mistycznego stanu, który definiuje jako „zapadanie w bieg”.

W trakcie samych zawodów nie zwraca uwagi na cyfry. Osiągnięty czas i miejsce nie mają dla niego dużego znaczenia. Najważniejsza jest postawa. Walka z własnymi słabościami i przezwyciężanie kryzysów.

W latach 2014 - 2018 ukończył wszystkie dwanaście biegów założycielskich tworzących Ultra Trail World Tour – cykl najbardziej prestiżowych biegów górskich Świata. Jest pierwszym w historii Polakiem który tego dokonał.

W 2016 roku zdobył pierwszą i jak dotychczas jedyną Srebrną Klamrę dla naszego kraju za ukończenie w czasie poniżej doby legendarnego stumilowego Western States w Kalifornii.

W 2018 zajął dwunaste miejsce w klasyfikacji generalnej podczas słynnego Maratonu Piasków na Saharze, co jest najlepszym polskim rezultatem w historii.

Jako pierwszy Polak ukończył Diagonale des Fous na wyspie Reunion, czy Tarawera Ultramarathon w Nowej Zelandii.

W 2018 r. ukończył po raz trzeci najbardziej prestiżowy ultramaraton górski na świecie Ultra Trail du Mont Blanc, zajmując 27 miejsce na blisko 2700 startujących.

Kończąc sezon 2018 w rocznym rankingu UTWT zajął bardzo wysoką 18 pozycję na świecie.

Badwater był jego skrytym marzeniem od zawsze. Jak twierdzi - musiał dojrzeć do tego, żeby odważyć się zgłosić do startu. Odwaga będzie mu potrzebna przede wszystkim w lipcu...


Anita Ogły

Rola: szef ekipy supporterskiej, odpowiedzialna za indywidualny plan żywieniowy dla Krystiana, moc w trakcie biegu, zabezpieczenie wszystkich potrzeb i bezpieczeństwa Krystiana w czasie tego najbardziej wymagającego na świecie wyzwania biegowego. Pasjonatka zdrowego żywienia i rozwiązań środka w każdej dziedzinie życia.

Dr nauk rolniczych i specjalista ds. funduszy europejskich, na co dzień związana z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu; dyplomowany dietetyk.

Prywatnie supporter i dietetyk męża - Krystiana. Razem przeszli/zrealizowali cykl Ultra Trail World Tour i wiele innych pasjonujących biegów ultra na całym świecie.

Podróże napędzają ją do działania, inspirują do poszukiwania nowych rozwiązań, radości życia, tolerancji, uważności i odkrywania nowych smaków oraz tworzenia innowacyjnych potraw, którymi dzieli się w prowadzonej przez siebie pracowni dietetycznej i na blogu Kulinarna Strona Mocy.

Ma nadzieję, że ukończą Badwater 135 Ultramarathon. W końcu to 217 km w Dolinie Śmierci, czyli bieg, w trakcie którego średnia temperatura wynosi ponad 50 st. C.


Michał Matląg

Rola: pacer, kierowca, logistyk  

Miłośnik wysokogórskich eskapad i deptania asfaltowych maratonów. Nie gardzi też biegami ultra. Zdobył m.in. 5 szczytów z Korony Ziemi i 3 szczyty Śnieżnej Pantery. Ukończył w sumie 45 biegów na dystansie maratonu lub ultramaratonu. Marzy o dokończeniu wymienionych projektów górskich, szczególnie Śnieżnej Pantery oraz cyklu Abbott World Marathons Majors gdzie do celu brakuje jeszcze przebiegnięcia maratonów w Tokio i Londynie.
Na co dzień przykuty do biurka spędza długie godziny tworząc oprogramowanie.


Jakub Młynarczyk

Ksywa: Anton

Rola: pacer, fotograf, kibic

Od kilku lat mieszkaniec Australii, padawan biegowy, z wykształcenia i pasji inżynier. Posmakował kilku biegów ultra, ale zdecydował skrócić dystans do dyszek i półmaratonów. Wspierał Krystiana na szlakach w dalekiej i niebezpiecznej Australii, oraz górzystej Francji. Anton bieganie traktuje czasem zbyt poważnie, no ale co poradzić - młody wilk. Może kiedyś będzie równie wysportowany oraz szarmancki - jak Krystian!

Kto wie… czas pokaże.


Piotr Wylegalski

Rola: pacer, kierowca, "podolog"

Na co dzień prawnik, biegacz ultra, triathlonista, miłośnik gór.

Współzałożyciel "Winnicy pod Ślężą".

W planie ma przetestowanie w czasie Badwater nawadniania organizmu w ekstremalnych warunkach.

Największym jego biegowym osiągnięciem było ukończenie Stumilaka w 2018 roku.
Relacja filmowa z Badwater 2017


Sydney Morning Herald

„Badwater Ultramaraton - najtrudniejszy bieg na świecie, jest wyścigiem o niemal mitycznym statusie w świecie biegów ekstremalnych”

CBS NEWS

„Dla ultra-maratończyków najtrudniejszym z wszystkich biegów jest Badwater Ultramaraton”

National Geographic Adventure

"Najtrudniejszy ultramaraton na świecie"

Phot. Reuters

BADWATER 135

Covering 135 miles (217km) non-stop from Death Valley to Mt. Whitney, CA, the Badwater® 135 is the most demanding and extreme running race offered anywhere on the planet. The start line is at Badwater Basin, Death Valley, which marks the lowest elevation in North America at 280’ (85m) below sea level. The race finishes at Whitney Portal at 8,300’ (2530m), which is the trailhead to the Mt. Whitney summit, the highest point in the contiguous United States.The Badwater 135 course covers three mountain ranges for a total of 14,600’ (4450m) of cumulative vertical ascent and 6,100’ (1859m) of cumulative descent. Competitors travel through places or landmarks with names like Mushroom Rock, Furnace Creek, Salt Creek, Devil’s Cornfield, Devil’s Golf Course, Stovepipe Wells, Panamint Springs, Keeler, Lone Pine, Alabama Hills, and the Sierra Nevada.

Time limit: 48 hours.

The 42nd edition will take place Monday-Wednesday, July 15-17, 2019.

BADWATER KRYSTIAN OGŁY TEAM

To make the journey successful, it is necessary to build a team of motivated, strong and experienced members. Our team has 4 members (excluding the runner), who are ready to provide all support. It's not going to be easy. Long hours in extreme heat and total isolation for continuous 48 hours! Every member of the team is fully dedicated to support Krystian.

The team is built with love - the love to run.

Our team

Krystian Ogły

Role: runner

Born in Dusznik-Zdrój, currently living in Sobótka, Poland. Passionate about mountain ultra-running.
He participates in 100km+ races, with a preference to 100 miles. His strength lies in strategy - always able to control the pace and listen to the body. During those long races he enters the flow, where numbers and times does not count; place where you must fight against your weaknesses.

In 2014-2018 he has completed all 12 races of Ultra-Trail World Tour (UTWT) Series. He is the first Polish person to achieve this. In 2016 he has completed legendary Western States 100 and won the silver bucket. In 2018, he has finished 12th in Marathon of Sands in Sahara and 27th UTMB. Busy 2018 was rewarded with 18th overall place in UTWT Series ranking.

He is also the first Polish person to finish Diagonale des Fous on French Reunion, as well as Tarawera 100 in New Zealand.

Badwater is his dream since ever. All the experience gathered in more than a decade of ultra running will make it easier, but not easy. He finally had a courage to sign up for the race, so here we go…


Anita Ogły

Role: support crew chief, nutrition specialist

She is passionate about healthy and tasty food. Obtained her Ph.D. in agricultural sciences, currently working at the Wrocław University of Environmental and Life Sciences.

She is the most important supporter of Krystian. Together they have completed UTWT Series and travelled to many places around the World.

Travelling inspires her and enables to enjoy the life more deeply. Every trip brings new cultural experiences, which she shares with us in her work and cooking blog (pl. Kulinarna Strona Mocy).

She believes in finishing Badwater 135, however the conditions are going to be extreme.


Michał Matląg

Role: pacer, driver, planning

High mountain lover and marathon runner. His also enjoys ultra marathons. Climbed 5 peaks of Seven Summits and 3 peaks of The Snow Leopard. He has completed 45 marathons and ultra-marathon races. Dreaming about finishing all mountaineering projects and Abbott World Marathon Majors (missing Tokyo and London marathons). From Monday to Friday he works as a software engineer.


Jakub Młynarczyk (a.k.a. Anton)

Role: pacer, photograph

For last few years Jakub is a resident of Australia. Running amatour with a degree and passion towards engineering. He has completed a couple of ultra marathons, however he is focusing right now on 10k and half-marathons. In the past, he has already supported Krystian in races, including remote and dangarous Australia, as well as beautiful Chamonix. Anton is serious about running, sometimes a little bit too serious - young blood. Maybe one day he will be as good as Krystian. Give him some times… :)


Piotr Wylegalski

Role: pacer, driver, "podologist"

Works as a lawyer, who loves ultra-marathons, triathlons and high mountains.

Co-owner of vineyard (Winnica pod Ślężą). For Badwater, Piotr aims to test hydration methodologists during extreme weather conditions. His biggest running achievement was finishing 100 mile race Stumilak in 2018.Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Małgorzata Kąkol

ID: tgjvkx
Proszę pomóżcie uzbierać środki dla dzieci z hospicjum

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Victorianie z Dusznik dla Krystiana

Kamil Lewandowski

Proszę pilnie o pomoc. Dziś Ty Pomożesz Mi, a jutro być może to ja pomogę Tobie!!!!!!!
Chcę zbudować piękny i DUŻY model samochodu w skali 1:8. Szczegóły na: zrzutka.pl pod kodem linku: g9rfa8

Łukasz Jeleniewski

Pomożecie nagrobek dla dziecka t33zfe

Damian Janczała

proszę o pomoc ID 33ramu

proszę o pomoc to bardzo ważne ID 3Z3FMP

Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne...
x8vee9

Jeżeli ktoś chciałby wspomóc lub udostępnić to byłbym wdzięczny :)

Paweł Nawrot

Przemysław Cierpicki

Trzymam kciuki :)
Jeżeli Ktoś mógłby pomóc uratować mój dach nad głową będę bardzo wdzięczna za pomoc... k27g8s

proszę o pomoc ID azxymu

Marcin Burosz

Cześć zbieram na odnowe kredensu z lat 70 Prosze o pomoc w zbiórce kredens bendzie odanny do domu dziecka myślę ze wspólnie dokonamy cel z gory dzienkuje za kazdy grosz ktory sie zdecyduje za wsparcie mój ID-5pu4wt

Witam serdecznie
Chciałbym spełnić marzenie moje mamy która choruje na stwardnienie rozsiane
ID 53n2hb

Michał Sławiński

Cześć, zbieram na nową gitarę elektryczna, żeby moc rozwijać swoją pasje. Mam 14 lat i na razie uczę się grać na pożyczonej.
Jeśli możecie to proszę was bardzo o pomoc. Ta gitara to moje marzenie a każda złotówka się liczy.
Z góry bardzo dziękuje i przepraszam ze promuje się pod komentarzem ale inac.. rozwińzej nikt nie zobaczy mojej zbiórki. ID : f45d2c

WB
1 000 zł

Wojciech Bieszczad

Od WB i MĆ

Oby się udało :)
Mam nadzieję, że uda się i mi uzbierać
ID: yuj7hp

Zbieram na buty sportowe brakuje mi tylko 50zł od mamy nie chce brać ponieważ musimy pospłacać rachunki ID: xehtkb

życzę powodzenia na tym ultramaratonie i zarazem prosze o wsparcie mojej skromnej zbiórki ID: vs4fa3

Krystian Soma

Mam nadzieję że się uda :)
Ale może ktoś sprawi że uda się również mi...
ID: ya4jtv

Proszę o pomoc bardzo potrzebuje wsparcia id zrzutki : grhfxj

Nikodem Papież

Proszę o pomoc w spełnieniu marzenia ID:hf2j57 .Z góry dziękuje zaangażowanym.

proszę o pomoc dla króliczków ID: kwpnph

Szukam wsparcia

zrzutka id cv5c7n , wejdź i przeczytaj

Prosze Was o pomoc id: gdame9

Pomóż biednym zwierzaką id. deywe2

TK
100 zł

Tomasz Kwiatek

Powodzenia!

zbieram pieniądze dla OSP
LICZY SIĘ KAZDY GROSZ

/pomocosp

Arkadiusz Rożnowski

każda złotówka się liczy
x79vk5

Proszę o pomoc dla mojej zrzutki ;) id yx5dzy

Id rtrpa7 mam nadzieję że mi pomożecie

Zapraszam wszystkich do mnie id 9enrj5

Patryk Cudzik

Wszystkich chętnych do pomocy, zapraszam do mojej zbiórki, id: vts2ja
Dziękuję!

Bardzo fajny pomysł
Zapraszam też na moją zrzutkę v5wkvf

siema pomożecie w mojej :)

Dobry pomysł. Powodzenia w jego realizacji. Zapraszam tez na moja zrzutkę:

Pomożecie? id: p2uh5v

Nie reklamuj sie, to żałosne

Powodzenia w maratonie
ps : pomożecie mi ? id: pwrsfp

Proszę o wsparcie naprawdę potrzebuje waszej pomocy w kupie siła ID: 4nxmzk

Miłosz Pasiecznik

Powodzenia w realizacji marzeń i dobrej zabawy na biegu! :)
Pozdrawiam,
Miłosz Pasiecznik - 7 Continents (FB)

Bardzo dziękuję! :-)

MK
100 zł

Mateusz Kramek

Powodzenia Krystian! ;-)

Dziękuję!!!

Axrumd pomóżcie uzbierać na remont.

KR
50 zł

Katarzyna Rakowska

Dajesz, Krystian! ????????

Dziękuję!!! :-)

JL
100 zł

Joanna Li

go Krycha!!

Dziękuję!!!

JO
200 zł

Jakub Ohler

Oby do mety !

Oby... Dziękuję!!!

Witam, Z Całego Serca Życzę Pomyślności Oraz Dużo Zdrowia!!!. Pozwolę sobie powiedzieć tylko kilka słów o sobie pragnę jedynie zaznaczyć ze nie jest to tylko jakis mój wymysl czy coś co nie ma dla mnie wogóle znaczenia. Celem mojej zbiórki jest mój nowy ładny uśmiech... niestety nie jest mnie stać n.. rozwińa pokrycie kosztów leczenia posiadam spory ubytek uzębienia oraz dość duża wadę zgryzu bardzo utrudnia mi to rozmowę z innymi ludźmi oraz bardzo negatywnie wpływa na poziom mojej samooceny. Tak Bardzo chciał bym móc się do kogoś UŚMIECHNĄĆ... Proszę pomóżcie Naprawdę bardzo mi na tym zalezy

KO
50 zł

Karol Olawiński

Jedź i spełniaj swoje marzenia! Powodzenia!!!

Dziękuję!!!

Powodzenia
Aha zbieram na wymianę uzębienia wszelka pomoc mile widziana Z Góry dziękuję :)

AS
25 zł

Andrzej Semeniuk

powodzenia Krystian !!!

Dziękuję!!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymam za Was kciuki

Dziękujemy!!!

Powodzenia!! Zapraszam na moją zbiórke też mam marzenie do spełnienia głupio sie tak promować na czyjejś zbiórce...

TP
40 zł

Tomasz Pawłowski

Powodzenia ☀️????????????????????‍♂️

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Marzenia są po to żeby je spełniać :)

Dokładnie... Dziękuję!!!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki, po udanym starcie czekamy na super relację ;)

Dziękuję. Oby do mety bo relację to by fajnie było z całości napisać ;-)

MS
100 zł

Mariusz Szczurek

Wspieramy Zbieramy.. Pozdro grupa GRD :)

Dziękuję ????

Tomasz Szaro

Pomozesz na odrestaurowanie malucha po dziadku ? ID fb86gn

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Id su2bzh

Bardzo proszę o pomoc, poważne złamanie podudzia nr id dtnjxl

Grzegorz Mierzwiński

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

STAN MOJEGO SYNA SIE POGORSZYŁ .
MUSIMY PILNIE ZEBRAĆ KWOTĘ . ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Zostalo juz tylko kilkanascie dni na zebranie kwoty..
Bardzo proszę o wsparcie chociaż symboliczne i udostępnienie zbiórki. Dobro powraca i ma podwójną mocą????Za kazda pomoc z góry Bardzo dziękuję

P
100 zł

Piotr

Powodzenia

Dziękuję ????

ID nevnnx
PROSZĘ O POMOC

ID:mxf4dz. Życzę powodzenia
I również proszę o pomoc, pomóżcie mi zamieszkać w zdrowym domu.

Powodzenia, oby sie udalo.

Zapraszam rowniez i bardzo proszę o pomoc.. Id : 6ysmay

AR
50 zł

Agnieszka Rudnicka

Powodzenia na trasie!

Dziękuję :-)

ID g86gh9 zapraszam do zrzutki bo w koncu marzenia warto spelniac

ID: 868swa
Cześć jeśli chciałbyś pomóc spełnić moje marzenie możesz wpłacić pieniądze id zbiórki powyżej.

nevnnx
proszę o wsparcie

Bartek B..

ID: w44469
Pomóż zrealizować marzenia, grosz do grosza!

Id: 2jbhhk

Fifi to anioł, nie wyobrażam sobie bez niej życia na co dzień, dlatego w jej imieniu proszę o wsparcie w jej leczeniu, by jej stan się nie pogarszał, mogła żyć komfortowo i jak najdłużej. Każdy grosz jest na wagę złota, dziękuję.

Id: 2jbhhk

WT
56 zł

Wojciech T

Co by 5 cyfr pękło!!!

Dziękuję :)

potrzebna pomoc!! wy3vrp

Pomóż mi spełnić marzenia ID:pgmygk

TN
61 zł

Tomasz Napierała

Powodzenia Krystian!

Dziękuję bardzo :-)


Proszę o wsparcie

PB

Piotr blacha

Powodzenia kocurze

Dziękuję :-)

MZ
40 zł

Marek Zakrzewski

Kryst, rozwal system :)

Najważniejszy system rozwalę jeśli dotrę do mety. Dziękuję :-)

id: eddpp2 ktos dorzuci? cel niewielki... musialam dodac tu komentarz bo moja zrzutka wylądowała w czeluściach internetu :)

Maciej Kupis

A może coś dla OSP się ktoś dorzuci zrzutka(.)pl/5abv37

Zapraszam do mojej zrzutki zrzutka(kropka)pl/xkezrs

H
50 zł

Holak

No to na wodę ????

Na wodę i lód!!! Dziękuję ;-)

A
50 zł

Agata

Powodzenia Krystian!

Bardzo dziękuję ;-)

MK
15 zł

Marek kwiatkowski

Jest moc!

Dziękuję. Oby była w lipcu ;-)

MP
100 zł

Marcin Pacholak

powodzenia!

Dziękuję Marcin!

RW
501 zł

Rafal wos

Będzie Sobotka na fladze przed finiszem?
Trzymam kciuki

Dziękuję ;-) Jeśli tylko dobiegnę to będzie Sobótka i Polska!!!

SP

Szymon Pomianowski

Powodzenia i do zobaczenia na Ślęży

Dziękuję i do zobaczenia :-)

IK

Ilona Krupnik

Powodzenia !!!

Dziękuję bardzo!!!

A
50 zł

Agnieszka

Powodzenia!!!!

Piotr Kozlowski

vuyvjff7uf

Dziękuję bardzo!!! :-)

Powodzenia.

Dziękuję Jacku. Przydałbyś się tam na miejscu ;-)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za powodzenie zbiórki.

Dziękuję :-)

DJ
1 000 zł

Darek Janicki

Trzymamy kciuki za kolejny sukces.

Dziękuję !!!

ZO
1 000 zł

Zbigniew Ohler

Wspierajmy ludzi którym się chce.

Bardzo dziękuję!!! ????

IT
30 zł

Irena Twardzicka-Niemczuk

Powodzenia na trasie.

Dziękuję :-)

Aleksander Łężniak

Trzymam kciuki. Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! :)

Super!!! Dziękuję :-)

Powodzenia Krystian!!! I dobrej zabawy.

Dziękuję :-) Tak będę się nastawiał...

BD

Beata Dzielnicka

Powodzenia Krystian!

Dziękuję :-)

IT
50 zł

Izabela Turczak

Powodzenia!

Dziękuję :-)

Powodzenia Krystian :)

Dziękuję :-)

RD

Renata Deręgowska

Krystian Trzymam mocno kibicuję :D, Kto jak nie TY !!!

Bardzo dziękuję :-) Oby mocy i rozwagi nie zabrakło!

Dane ukryte
3 000 zł
Dane ukryte
MW
1 002 zł
Mateusz Wrzyciel
DC
1 001 zł
Daniel Cupriak
PW
1 000 zł
Paweł Wnuk
LC
1 000 zł
Leszek Cebulski
CT
1 000 zł
Czekopol trzyma kciuki
DJ
1 000 zł
Darek Janicki
WA
1 000 zł
Wojciech Abulewicz
ZO
1 000 zł
Zbigniew Ohler
T
1 000 zł
T.K
MP
1 000 zł
Michał Przybył
WB
1 000 zł
Wojciech Bieszczad
G
1 000 zł
Grygier
JC
684 zł
JERZY CZERNIA
A
673 zł
ATO
R
501 zł
Rafał Woś
TP
500 zł
Tomasz Pietraszczyk
FP
500 zł
Fundacja Przejście Kotliny
MI
500 zł
M i K Kozińscy
DK
500 zł
Damian Kozioł
MN
500 zł
Marek Nowak
500 zł
Danuta Parylak
HO
300 zł
Hubert Ossowski
JO
200 zł
Jakub Ohler
RK
200 zł
Rafał Kruzel
A
200 zł
Alegra24.pl
KF
200 zł
Katarzyna Furman-Frątczak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
W
200 zł
Wojtek Fijałkowski
B
150 zł
Basia
AW
111 zł
Artur Wojcik
TK
108 zł
Tomasz Krzywicki
O
103 zł
Ola Maciek Kosma
Miłosz Pasiecznik
101 zł
Miłosz Pasiecznik
100 zł
Barbara Młynarczyk
JL
100 zł
Joanna Li
JM
100 zł
Jarek Michalik
T
100 zł
Tomasz K
PR
100 zł
Pawel Radwanski
#
100 zł
#jedentreningwtygodniu
KT
100 zł
Krystyna Trzcińska
PA
100 zł
Piotr Adam
ML
100 zł
Michał Linkowski
W
100 zł
Wojciech
RG
100 zł
Rafał Golec
MA
100 zł
Michał Asperski
P
100 zł
Piotr
MP
100 zł
Marcin Pacholak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Mariusz Szczurek
MC
100 zł
Monika Cebulska
GG
100 zł
Grzegorz Gałka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Mariusz Stefański
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MZ
100 zł
Maria Zaczyk
ŁS
100 zł
Łukasz Soblik
OK
100 zł
Olga Kolodiy
MK
100 zł
Mateusz Kramek
MZ
100 zł
Mariola Ziętek
MK
100 zł
Marlena Konefał
SB
90 zł
Sebastian Bednarz
MO
90 zł
Mirosława Ogły-Piątkowska
TN
61 zł
Tomasz Napierała
WT
56 zł
Wojciech T
SS
51 zł
Sebastian Sikora
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
sebastian
MZ
50 zł
Marcin Zych
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Klemens Krzywosądzki
IT
50 zł
Izabela Turczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AR
50 zł
Agnieszka Rudnicka
AO
50 zł
Andrzej Ogły
SK
50 zł
Stanisław Krawczyk
K
50 zł
Kasia Rakowska
K
50 zł
Kekor
KO
50 zł
Karol Olawiński
M
50 zł
Marcin
NK
50 zł
Natalia Kalista
WT
50 zł
WOJCIECH Turlej
P
50 zł
Piotr Bętkowski
DW
50 zł
Damian W
RK
50 zł
Robert Korab
A
50 zł
AMat
50 zł
Artur Zarzyński
T
50 zł
TERESA
PD
50 zł
Piotr Dębek
50 zł
Maciej Lach
A
50 zł
Agnieszka
TP
50 zł
Teresa Panek
H
50 zł
Holak
Dane ukryte
47 zł
Dane ukryte
TP
40 zł
Tomasz Pawłowski
M
40 zł
Marek
R
40 zł
rafal
M
30 zł
Magda
D
30 zł
Dorcia
MK
30 zł
Monia K.
IT
30 zł
Irena Twardzicka-Niemczuk
O
30 zł
Ola Ch.
JS
30 zł
Jacek Sidorowski
M
30 zł
Marta
J
25 zł
Jacek Deneka
BK
25 zł
Bartosz Kociumbas
S
25 zł
semek
M
20 zł
Marek Nixiolek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MK
15 zł
Marek kwiatkowski
MS
15 zł
Marcin Sikorski
ŻU
15 zł
Żurawski ultra
Dane ukryte
13 zł
Dane ukryte
M
11 zł
Michał
P
10 zł
Piotr Stawiński
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
10 zł
Paweł Michoń
MP
10 zł
Maciej Piątkowski
IG
10 zł
Izabela Góralczyk
MK
10 zł
Maciej Kuliński
MN
10 zł
Maciej Nowak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PJ
5 zł
Piotr Jedwabny
KN
5 zł
Krzysztof Nepelski
M
1 zł
Milena
1 zł
Krystian Ogły
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
MM
ukryta
Marcin Milej
R
ukryta
Renata Deregowska
MR
ukryta
Michał Rzepnikowski
MD
ukryta
Marek Dorosz
P
ukryta
Piotr Blacha
I
ukryta
Ilona K.
TH
ukryta
Tomasz Hacuś
MZ
ukryta
Monika Zwolska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
RP
ukryta
Radosław Puchała
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Aleksander Łężniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
D
ukryta
Dagmara
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BD
ukryta
Beata Dzielnicka
SP
ukryta
Szymon Pomianowski
AO
ukryta
Anna Otkińska
J
ukryta
Jatosław rosa
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Mirek

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

MM
160 zł
Michał Matląg
Zobacz więcej

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 553 zrzutki

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 500
udostępnień

NAGRODY

Prezentacja - relacja z biegu

1000 zł i więcej

Każda osoba która wpłaci min. 1000 pln może liczyć na przeprowadzoną przez Krystiana prezentację będąca relacją z Badwater 135 (lub na inny biegowy temat). Termin i miejsce zostaną uzgodnione indywidualnie. 

wybrano 6 razy

przewidywana dostawa: 1 sierpnia, 2019

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.