IV edycja Konkursu Filmów Jednominutowych "Refleks;ja" ID: wdyk2m

715 zł z 1 000 zł

71%

715 zł

z 1 000 zł

zakończona

20.02.2018r

20

wspierających
71%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Pomóż zorganizować konkurs, na którym wyświetlimy Twój film (albo Twoich bliskich)!

A co to ta "Refleks;ja"?

Prawdopodobnie nie znalazłaś/eś się na tej zrzutce przypadkowo i wiesz czym jest konkurs "Refleks;ja". Jeśli nie to możesz to szybko nadrobić wchodząc na naszą stronę (link poniżej).

W skrócie: "Refleks;ja" to konkurs filmów jednominutowych organizowany przez studentów filmoznawstwa praktycznego Uniwersytetu Gdańskiego. Prace mają dokumentować uczestników, ich spojrzenie na rzeczywistość, szeroko pojmowaną relację autorów ze społeczeństwem, środowiskiem lub wolnością osobistą/kulturową.

REFLEKSJA.UG.EDU.PL

Po co nam tyle pieniędzy?

Mimo tego, że częściowo wspomagają nas sponsorzy i Uniwersytet Gdański a salę i pracowników udostępnia nam Europejskie Centrum Solidarności to nie jesteśmy w stanie zorganizować takich rzeczy jak np. bankiet bez waszej pomocy. Dlatego nawet mała kwota, ale zebrana od dużej ilości osób może nam bardzo pomóc. Zapewniamy, że za organizację konkursu nie bierzemy żadnego honorarium (sami dorzucamy pieniądze na tę zrzutkę), a ewentualną nadwyżkę (to się raczej nie zdarzy) przeznaczymy na organizację innych przedsięwzięć.

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku

PS. Porada dla oszczędnych - przy wpłacie innej niż tradycyjny przelew, zrzutka.pl zaproponuje Ci pokrycie koszt obsługi transakcji - to pole nie jest obowiązkowe!

Jeśli mimo to chciałbyś podziękować zrzutce za możliwość organizacji tego typu akcji to polecamy wysyłać większe kwoty - wtedy większy procent trafi bezpośrednio do nas. Ale to tylko rada, nie przymus :)

Nasza strona

Kontakt do organizatorówKoniecznie polub nasz profil na Facebooku. Na naszej stronie możesz znaleźć informacje o tegorocznej jak i poprzednich edycjach konkursu.

Facebook

E-mail

Wpłacający20

AH
Agnieszka Hornowska
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Mariola Bryl
50 zł
SS
Sebastian Szewczykowski
15 zł
 
Dane ukryte
30 zł
BK
Bożena Kudrycka
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
52 zł
P
Pan Ciemności
12 zł
A
Ania
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 546 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?