id: wdzhhf

Pomóż młodym zapaleńcom snookera wyjechać na obóz treningowy w Anglii

Pomóż młodym zapaleńcom snookera wyjechać na obóz treningowy w Anglii

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 903 303 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Dzięki Waszej hojności, udało się zaprojektować i uszyć dla chłopaków fantastyczne stroje! Każdy otrzymał nie tylko po 2 polówki, bluzę, ale też ręczniczek do wycierania kija, pasek, czapkę, komin i nawet pokrowiec na walizkę. Tak wyposażeni będą czuli się znacznie bardziej pewni siebie, stając obok rówieśników z Wysp.


  OGROMNE DZIĘKI! I prosimy o więcej. Wciąż jeszcze nie udało się uzbierać na pokrycie kosztów transferów w Anglii.

  PxCknxj0RuYAevsf.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

„Jeżeli nie masz pasji, to znaczy, że marnujesz swój czas”


Przed grupą 8 chłopców w wieku 7-16 lat otworzyła się możliwość wyjazdu do jednego z najlepszych klubów snookerowych w Wielkiej Brytanii - QBar Junior Snooker w Walsall, 30 km od Birmingham. Klub dysponuje 14 pełnowymiarowymi stołami snookerowymi i kadrą najlepszych trenerów w UK z Andrew Highfieldem oraz Danem Buskinem na czele. Przed dwa dni nasi mali zapaleńcy będą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez samego Nigela Bonda, byłego zawodowego wicemistrza świata.


Częstymi gośćmi klubu są obecni i byli zawodowcy z pierwszych miejsc rankingu światowego.

 

“Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania”


Wyjazd ma na celu nie tylko treningi, ale przede wszystkim przełamanie stereotypów, że mistrzowie pochodzą wyłącznie z Wysp Brytyjskich. Kluczem jest tu zaszczepienie młodym zawodnikom przeświadczenia, że grają równie dobrze a nawet lepiej niż ich koledzy z UK.

 

Co więcej, oprócz treningów będą też mieli okazję spotkać się z topowymi zawodnikami, gdyż w tym samym czasie w położonym w bezpośredniej bliskości Wolverhampton będzie odbywał się turniej Players Championship, w którym wystąpi 16 najlepszych zawodowców sezonu 2022/23.


„Kopiuj mistrzów, dopóki sam nie zostaniesz mistrzem”


Już wiadomo, że chłopcy będą mieli możliwość odwiedzenia backstage’u i prawdopodobnie bezpośrednich spotkań z mistrzami - całość koordynuje wspierając od początku trener, a jednocześnie komentator Eurosportu Przemek Kruk.


Młodzi zawodnicy z klubu QBar w zeszłym roku mieli taką możliwość. Regularnie uczestniczą też w podobnych obozach treningowych. Zobaczcie poniższe widea:
 

„Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”

 

Koszty wyjazdu - bilety, zakwaterowanie, treningi, przejazdy, wyżywienie - finansowany są w pełni przez rodziców.


Ważne jednak jest, aby chłopcy już na wejściu nie czuli się gorzej od rówieśników z Anglii i, podobnie jako oni, wyglądali jak profesjonalna drużyna przyszłych mistrzów. Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztów przygotowania strojów sportowych, kilku gadżetów klubowych dla całej drużyny oraz transferów na miejscu.

 

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”


 Ósemka zapaleńców, których marzenia możecie pomóc spełnić to:


Axel – lat 11,  związany z Klubem od ponad 2 lat

Przemek Kruk: "Axel to potencjał na miarę najlepszych na świecie. Wszystko w nim jest snookerowe - począwszy od sposobu poruszania się przy stole, przez kredowanie kija i wreszcie na samych zagraniach skończywszy. To stuprocentowy snookerzysta - tylko jeszcze bez odpowiedniej praktyki"

 

Hubi – lat 12,  z Klubem związany od… 6 roku życia

PK: "Hubi to mój pierwszy uczeń, z którym pracowałem w trybie indywidualnym. Jako prowadzący nauczyłem się od niego pewnie nie mniej, niż on ode mnie. W każdym z kolejnych uczniów jest cząstka Hubiego. Niezależnie jak się potoczą nasze życiowe losy, to mam i zawsze będę miał do niego ogromny sentyment. Bo Hubi forever"

 

Kuba – lat 16,  z Klubem związany od ponad 5 lat

PK: "Obecnie niekwestionowany lider Klubu, reprezentant Polski, medalista młodzieżowych mistrzostw kraju. Wciąż posiada ogromne pokłady niewydobytego potencjału. Nieprzejednany w dążeniu do zrealizowania się w snookerze. Zaskakuje osiągając kolejne cele, które wydawały się daleko poza zasięgiem"

 

Jurek – 11 lat, z Klubem związany zaledwie od 2 miesięcy

PK: "Na naszych pierwszych treningach tyle samo uwagi co snookerowi poświęcał kostce Rubika, którą potrafi ułożyć w kilkanaście sekund. Na opanowanie umiejętności, na które zwykle poświęcamy z uczniami kilka miesięcy, potrzebował zaledwie paru treningów. Szybko przesiąknął uczuciem do snookera. To właśnie dla takich talentów trzeba organizować wyjazdy, jak ten do Walsall"

 

Leo – lat 7, z Klubem związany od roku

PK: "Niesamowicie dojrzały na swój wiek, potwornie charakterny. Posiada też doskonałą koordynację i motorykę, co tylko pozornie może wydawać się mało istotne w snookerze. Świetny zmysł do gry, kreatywność. Nie sposób odciągnąć go od stołu. Najmłodszy z całej ósemki, ale całkowicie pozbawiony kompleksów. Dzięki wyjazdowi przekona się, że nie musi ich mieć również względem rówieśników z Wysp"

 

Milan - lat 7,  z Klubem związany od nieco ponad roku

PK: "Pokładami ambicji tego chłopaka można by obdzielić zastępy dorosłych. Tak zwany 'trudny charakter', ale w moich oczach to złoty materiał do kształtowania. Małe i większe niepowodzenia tylko bardziej motywują go do pracy. Kiedy się angażuje - a w snookera angażuje się każdą komórką swego niespełna 8-letniego ciała - cały pozostały świat przestaje istnieć"

 

Wojtek – lat 13, z Klubem związany od blisko 3 lat

PK: "Wspaniały chłopak o ogromnym sercu do snookera. Świetnie ułożony, o szerokich sportowych horyzontach. Niepowodzenia motywują go do dalszej pracy. Czyni bardzo systematyczne postępy, dzięki czemu w ostatnim czasie dołączył do wąskiego grona uczniów objętych autorskim programem 'Samodzielny Zawodnik'"

 

Oliwier – lat 12,  z Klubem związany od 3,5 roku

PK: "Miłością do kulek zapałał, mając zaledwie 3 czy 4 latka. Ukształtowała się w nim dzięki temu ponadprzeciętna intuicja snookerowa. Bardzo bystry, niesamowicie kreatywny. Gdybym miał komukolwiek w jego wieku zawierzyć swój los, stawiając na wyciągnięcie frejma, w którym potrzebuje się snookera, to wybrałbym właśnie Oliwiera. Reprezentant Polski. Krytyczny moment na wyjazd jak ten do Walsall"


O ORGANIZATORACH


Wyjazd organizuje Snookerowy Klub Sportowy, któremu patronuje Fundacja snooker.org.pl. Ten wyjątkowy Klub to przyjazna przestrzeń dla wszystkich fanów snookera - amatorów i profesjonalistów niezależnie od wieku i poziomu umiejętności.


Twórca projektu - Przemek Kruk - od prawie 30 lat związany jest z tą dyscypliną sportu jako zawodnik, trener i komentator sportowy. Swoją pasją zaraża kolejne pokolenia, począwszy od tych najmłodszych. Tym razem w ramach Snookerowego Klubu Sportowego zabierze swoich wychowanków w podróż do mekki snookera.


Pomóżmy młodym zapaleńcom spełnić marzenia!


Wszystkie środki ewentualnie zebrane ponad założony cel zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów bieżących działań Klubu zgodnie ze statutowymi celami Fundacji.


Jeżeli jesteś firmą, przedsiębiorcą, mecenasem sportu lub prywatnie chcesz objąć patronatem nasz Klub, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - [email protected], 602 777 633.


z1f8feea99becdf5.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 49

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
JA
Maciek
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KI
Kinga
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
RK
Rafał Kumiński
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków