id: we5pxg

1zl -1 banan

1zl -1 banan

2 zł 
z 1 000 zł
0%
zakończona 17.01.2020r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć


Jesteśmy ekipa podróżującą po święcie. Jeździmy w największe zakątki ciężko dostępne dla człowiek czyli wyspy i dżunglę w krajach azjatyckich oraz Indonezji. Tam małpy nie są traktowane dobrze. Raczej spostrzegane jako szkodniki oraz wykorzystywane jako towar zarobkowy. Naszą misją jest dokarmianie małpeczek z brakiem dostępu do lądu i pożywienia. Warunki bywają różne. Robimy to z zajawki i chęci dobra dla tych stworzonek.


Byliśmy w Kambodży , Tajlandi czy Wietnamie.


Dzięki waszej pomocy udaję sie nasza misja! Nasz sponsor biletów pomaga w dotarciu do danego państwa. Obecnie zbieramy na transport między wyspami oraz na BANANKI dla MAŁPECZEK i tu zwracamy się o pomoc do was. Czujesz naszą misję? Super :) liczymy na wsparcie dla naszej miesięcznej wyprawy na Bali oraz Filipiny z chęcią przywiezienia pokarmu dla małpek.


Aby móc zrealizować nasze plany potrzebne jest nam wsparcie finansowe i liczymy na Was! Każda złotówka nam sie przyda :) wierzę, że dobro, które oferujemy dla natury do nas wróci .


Zostaw w komentarzu @ otrzymasz super zdjęcia z wyprawy.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

877 688 zrzutek

i zebrali

805 896 769 zł

A ty na co dziś zbierasz?