id: wemd4f

Transport humanitarny w głąb Ukrainy / Гуманітарний транспорт

Transport humanitarny w głąb Ukrainy / Гуманітарний транспорт

Nasi użytkownicy założyli 1 167 629 zrzutek i zebrali 1 215 307 026 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Darczyńcy,


organizuję zbiórkę pieniędzy potrzebnych do sfinalizowania kolejnego transportu humanitarnego, który będę realizował w tym tygodniu. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Dotychczas wszelkie koszty pokrywałem sam z własnej kieszeni (z wyjątkiem indywidualnego wsparcia kilku przyjaciół i osób dobrej woli), jednak przy tak intensywnych działaniach pomoc finansowa jest potrzebna na większą skalę i mimo najszczerszych chęci i sił, które mam - w pojedynkę nie dam rady opłacić coraz droższego paliwa.

Do tej pory przejechałem ponad 8 tysięcy km w konwojach w Polsce i na terytorium zachodniej oraz centralnej Ukrainy pomagając kilkunastu rodzinom, a także dowożąc materiały pierwszej pomocy do wielu miejsc.

Transport, na który zbieram odbędzie się w najbliższych dniach. Ze względu na bezpieczeństwo nie podaję kierunków i miejsc, w które się wybieram, ale daję gwarancję, że ta pomoc jest niezwykle potrzebna.


W ramach organizacji Grupa Transgraniczna transportujemy medykamenty, żywność oraz pomagamy potrzebującym obywatelom i obywatelkom Ukrainy w bezpiecznym i bezpłatnym przekroczeniu granicy, bezpośrednio wydostając ich z wielu zagrożonych miast, w szczególności z tych, z których obecnie nie wyjeżdżają darmowe autokary do Polski. Przemieszczamy się w niewielkich konwojach, odpowiedzialnie i dynamicznie, nierzadko w eskorcie lokalnych służb. Docieramy do potrzebujących szybko, a nasza pomoc jest skuteczna. 


Pragnę również zapewnić, iż zebrane pieniądze zostaną przeznaczone w całości na paliwo i eksploatację auta na ten najbliższy konwój.

Ze względów bezpieczeństwa nie podajemy docelowej lokalizacji oraz imion i nazwisk osób, którym pomagamy.


Za każde wsparcie finansowe dziękuję.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

KJ
Kasia J.
100 zł
MA
Marta
100 zł
PS
Jakub Szuba
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
IS
Igor
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MG
Mateusz Przedrzymirski
ukryta
 
Dane ukryte
200 zł
FA
Fundacja Artystyczna Proscenium
1 780 zł
KK
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków