id: syf53d

Wesprzyj dzieci z dysfunkcjami w edukacji bez barier.

Wesprzyj dzieci z dysfunkcjami w edukacji bez barier.

Opis zrzutki

Wyobraź sobie dziecko, które każdego dnia walczy nie tylko z zadaniami w szkole, ale i z własnym ciałem, emocjami, myślami. Hałas na korytarzu jest dla niego jak rwąca burza, a skupienie się na lekcji – jak wspinaczka na szczyt bez liny asekuracyjnej. Dzieci w spektrum autyzmu i z ADHD mają ogromny potencjał, ale potrzebują wsparcia, by mogły rozwijać skrzydła.


Twoje wsparcie pomoże nam zorganizować zajęcia socjoterapeutyczne, warsztaty społeczne i dodatkowe lekcje wyrównawcze, które sprawiają, że świat staje się dla nich bardziej zrozumiały i przyjazny.

Twoja darowizna to więcej niż pomoc – to realna zmiana w życiu tych dzieci. To uśmiech chłopca, który po raz pierwszy odpowie na lekcji. To dziewczynka, która nawiąże swoją pierwszą przyjaźń. To przyszłość, która nie musi być pełna przeszkód.


💙 Razem możemy dać im szansę na lepsze jutro! Wspieraj edukację, rozwój i samodzielność dzieci, które najbardziej tego potrzebują. Każda złotówka to krok ku ich lepszej przyszłości.


📢 Dołącz do naszej misji i podaruj dzieciom możliwość bycia sobą – w świecie, który je akceptuje.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Download apps
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!
Pobierz aplikację mobilną Zrzutka.pl i zbieraj na swój cel gdziekolwiek jesteś!

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!