Opis zrzutki

Ponad 620 ton jedzenia, które przekazaliśmy 60 tys. potrzebujących wrocławian w ciągu ostatnich 3 lat. Tysiące kilometrów przejechanych samochodem po odbiór cennej żywności (na własny koszt), żeby zamiast do kosza - trafiło do osoby będącej w potrzebie! Uśmiechnięte twarze ludzi samotnych, głodnych, w trudnej sytuacji materialnej – pomagamy z potrzeby serca. Ale teraz sami potrzebujemy pomocy.

Fundacja Jana Piontka pomaga od lat ratując tygodniowo 4 tony żywności ze sklepów, targów i piekarni. Możecie nas kojarzyć dzięki stawianym "Lodówkom Społecznym", których jest już ponad 60 w całej Polsce! Tworzymy grupę wolontariuszy, którzy odbierają żywność z krótkim terminem przydatności do spożycia, przez 7 dni w tygodniu.

Wkrótce musimy opuścić obecną siedzibę przy ul. Zachodniej, gdzie wydajemy paczki żywnościowe. Znaleźliśmy miejsce, gdzie chcemy profesjonalnie przyrządzać ciepłe posiłki dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Mamy do dyspozycji wykwalifikowanych ludzi oraz potrzebny do powstania kuchni charytatywnej sprzęt! Brakuje nam tylko środków finansowych na kaucję, która jest niezbędna do podpisania umowy. Gdy je zbierzemy - startujemy z kuchnią najszybciej jak się da!

Jeśli chcesz pomóc nam w stworzeniu miejsca, które będzie karmiło ludzi wykorzystując przy tym cenną żywność, która zostałaby zutylizowana - weź pomóż i wpłać coś od siebie!

Dziękujemy!


Wpłacający 142

TB
Tefal Białystok & Tefaland
670 zł
CK
Centrum Koncertowe A2
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
PS
Paweł Szczukiecki
200 zł
KK
Kacper Król
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
K
Katarzyna Wąsik, Jarosław Slusarczyk,Konrad Piskorz, Tomasz Kozak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 318 zrzutek

i zebrali

403 565 974 zł

A ty na co dziś zbierasz?