id: wfrux3

Akcja "Tost" 2.0 - zanieśmy dzieciom radość w 2020!

Akcja "Tost" 2.0 - zanieśmy dzieciom radość w 2020!

 
Julia Dudzińska

Opis zrzutki

Cześć!

Jesteśmy Kołem Naukowym Studentów Dziennikarstwa KUL. Jak co roku organizujemy Akcję "Tost" - zbieramy fundusze, za które zakupimy dzieciom prezenty świąteczne. Potrzebujące dzieci mieszkają na terenie parafii pw. Trójcy Przenajświętszej na Felinie (dzielnica Lublina). Chcemy, aby dzięki naszej Akcji uśmiech chociaż na chwilę zagościł na ich twarzach :)


Akcja z powodzeniem odbywa się już od kilku lat. Nazwa wzięła się od sprzedawanych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w okresie przedświątecznym wypieków, robionych przez studentów Dziennikarstwa. Były to m.in. ciasta, babeczki, ciastka czy tosty. Tegoroczne wydarzenie będziemy koordynować online ze względu na pandemię - stąd nazwa 2.0. Dlatego też "tost" będzie tym razem wirtualny.


Czas trwania zbiórki: 17.11.2020 - 17.12.2020 r.

Prezenty zostaną przekazane 20.12.2020 r.


Wierzymy, że dobro wraca, dlatego prosimy o wsparcie naszej Akcji. Liczy się każda złotówka.

Z góry dziękujemy za okazane serce ❤

Podarujmy wspólnie uśmiech dzieciom! :)


k4a441e0fca708ec.jpeg

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/licytacji.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez