id: wfs5xy

"Warsztat Terapii Bożonarodzeniowej" z marzeniem na remont placówki.

"Warsztat Terapii Bożonarodzeniowej" z marzeniem na remont placówki.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 187 530 zrzutek i zebrali 1 249 021 297 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy Warsztatem Terapii Zajęciowej działającym przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pile. Jako Warsztat realizujemy ważne cele wspomagając wszechstronny rozwój osób z niepełnosprawnościami. Nasza placówka jest miejscem gdzie 40 osób niepełnosprawnych codziennie nabywa niezbędne umiejętności, również zawodowe, uczestniczą w różnych formach terapii i przede wszystkim, mają okazję do realizowania podstawowej potrzeby przynależności i akceptacji. Wielu z naszych Uczestników nazywa Warsztat swoim miejscem pracy i drugim domem, a na pewno już jest to miejsce, gdzie mają oni okazję poznawać przyjaciół i podtrzymywać długotrwałe więzi społeczne.


Drodzy Państwo, dewizą naszego Warsztatu od początku istnienia jest hasło: „Marzenia się spełniają!”. W zeszłym roku spełniliśmy jedno z takich marzeń - realizując z podopiecznymi płytę w profesjonalnym studiu nagrań. Projekt zatytułowany został „Warsztat Terapii Bożonarodzeniowej”. Był to pomysł terapeutów oraz naszych podopiecznych zrealizowany wspólnymi siłami w ramach terapii zajęciowej. Chcieliśmy w ten sposób poprawić standard Warsztatu oraz zebrać środki na niezbędne remonty. Owocem tego działania jest przepięknie wydana płyta, na której znalazły się najpiękniejsze kolędy i pastorałki w niebanalnych odsłonach, takich jak: Folk, Bossa Nova, Reggae, SKA oraz Folklor Warszawski. Są to takie utwory jak: „Gore gwiazda”, „Święty Mikołaj” autorstwa zespołu Arka Noego, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Nie było miejsca” oraz „Mizerna, cicha”. Instrumentarium jakie proponujemy tworzą: skrzypce, gitary, akordeon, banjo, mandolina, gitara basowa, bębny i perkusja. Dodatkową niespodzianką są nasi goście: muzycy zespołu Na Górze, Estera Naczk-Suska, Jakub Wicher oraz uczniowie wraz z kadrą Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wałczu. Na okładce płyty znajdują się niepowtarzalne ilustracje Uczestnika Warsztatu – Pawła. Do tej pory udało nam się pozyskać środki na remont łazienki oraz pracowni gospodarstwa domowego z darowizn za płytę cegiełkę.Wspierając naszą zrzutkę macie Państwo okazję wesprzeć naszą placówkę i pozwolić jej spełnić kolejne marzenie jakim jest remont kokejnych pomieszczeń. Potrzeby remontów są duże a środki jakimi dysponujemy nie są wystarczające. Sami nie jesteśmy obojętni na potrzeby innych i gdy jest taka możliwość to staramy się nieść pomoc. Nasi podopieczni w ramach wolontariatu pomagają Pilskiemu Schronisku dla zwierząt, w czasie pandemii zajmowaliśmy się szyciem i rozprowadzaniem maseczek, co roku bierzemy udział w Świątecznej Zbiórce Żywności.


Wspierając nas wspieracie nasze marzenia ale również macie niepowtarzalną okazję zdobycia przepięknie zaaranżowanych kolęd w wykonaniu uczestników, terapeutów i gości Warsztatu Terapii Zajęciowej, które nadadzą wyjątkowego klimatu zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Przekonacie się, iż połączenie talentu niepełnosprawnych i pełnosprawnych muzyków może zaowocować niezwykłym dziełem. Aby otrzymać naszą płytę, przeznaczoną na rozwój Warsztatu oraz potrzebny dla jego dalszego funkcjonowania remont, zachęcamy do wpłat powyżej 30zł z podaniem nam danych potrzebnych do wysyłki .

Razem spełniajmy marzenia!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

NC
Nikola Chabowska
40 zł
AR
Anna Reja
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MZ
Marta Zamiara
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
BD
Bartek Długosz
25 zł
KK
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KF
Kasia Furman
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!