id: wfvge4

Dla podopiecznych wydarzenia "Spotkajmy się w Miastkowie 3"

Dla podopiecznych wydarzenia "Spotkajmy się w Miastkowie 3"

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
74 538 zł 
z 100 000
74%
4 dni do końca
308 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

            Jesteśmy grupą sympatyków, kibiców i piłkarzy Wilgi Miastków. Wierzymy, że warto pomagać, a dobro wraca. Poprzednie dwa wydarzenia pokazały, że nasze starania idą w bardzo dobrym kierunku. Podczas tych dwóch edycji udało się uzbierać dla osób w potrzebie ponad 180 000 PLN i pomóc w leczeniu czterem osobom w tym trójce dzieci. Tegoroczne wydarzenie będzie miało też charytatywny cel, a mianowicie pomoc trójce chorych od urodzenia dzieci: Kubusiowi, Wiktorkowi i Lilce. Każde z nich  wymaga wsparcia finansowego w leczeniu i rehabilitacji.

Zachęcamy wszystkich Państwa bardzo gorąco do wsparcia naszej zbiórki. Można to uczynić przez dobrowolną wpłatę na zrzutkę. Bardzo o to z całego serca prosimy. Każda nawet najmniejsza wpłata nie tylko przybliża naszych podopiecznych do upragnionego zdrowia, ale pokazuje wsparcie na jakie te osoby wraz z rodzicami oczekują od zdiagnozowania przypadłości.

Zapraszamy bardzo serdecznie do aktywnego uczestnictwa w #festiwaldobrychludzi "Spotkajmy się w Miastkowie 3", który odbędzie się 17 lipca na obiekcie ULKS Wilga Miastków. Obserwujcie nasze poczynania na fanpage https://www.facebook.com/SpotkajmysiewMiastkowie oraz dołączajcie do grupy licytacji https://www.facebook.com/groups/1309666789565050 , na których każdy znajdzie coś dla siebie przy okazji wspierając nasz szczytny cel. Za wszystkie wpłaty w imieniu swoim oraz rodziców Lili, Kuby oraz Wiktora serdecznie dziękujemy!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 308

preloader

Komentarze 78

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 226 zrzutek

i zebrali

837 830 658 zł

A ty na co dziś zbierasz?