id: wg4sg2

Pomoc dzieciom Darka Kapicy

Pomoc dzieciom Darka Kapicy

Nasi użytkownicy założyli 1 167 840 zrzutek i zebrali 1 215 690 571 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W dniu 29 stycznia 2023 roku w tragicznym wypadku samochodowym zginął Dariusz Kapica. W chwili śmierci miał tylko 34 lata, a przed nim było jeszcze całe życie...


Darek przede wszystkim był dobrym człowiekiem, osobą zdolną, mądrą, niezwykle pracowitą i pełną energii. Poświęcił całe swoje życie na pomoc innym - był lekarzem pracującym w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Na co dzień w swojej pracy ratował życie innych ludzi, a prywatnie wspierał rodzinę i przyjaciół.  Jego prawdziwą pasją była praca w rodzinnym gospodarstwie rolnym oraz jego rozwój.


O Darku można byłoby pisać wiele, serdecznie wypowiadają się o nim również jego koledzy z pracy, między innymi w poniższym artykule:

https://4lomza.pl/index.php?wiad=64368


Darek był nie tylko wspaniałym człowiekiem i lekarzem, ale przede wszystkim mężem pogrążonej w żałobie Patrycji oraz ojcem 3-letniej Rozalki i rocznego Oliwierka. Rodzina oraz dzieci były dla niego całym światem, z którymi starał się spędzać jak najwięcej czasu.


Tragedia, która miała miejsce 29 stycznia to dramat dla całej rodziny, a w szczególności jego żony i dzieci. Darek odszedł i tego już nie zmienimy. Możemy jedynie okazać wsparcie jego małym dzieciom, dzięki któremu będą miały szansę na lepszą i spokojniejszą przyszłość.


Pomoc zostanie w całości przekazana żonie Darka i jego dzieciom. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 779

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków