id: wg8frt

POMÓŻ AGNIESZCE WYGRAĆ Z NOWOTWOREM!

POMÓŻ AGNIESZCE WYGRAĆ Z NOWOTWOREM!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
129 160 zł
z 200 000
64%
6 dni
do końca
1332
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 016 596 zrzutek i zebrali 1 065 214 685 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • zDjcJ9e59TXbLHcN.jpgAktualizacja‼️

  Obecnie Agnieszka jest w domu po tygodniowym pobycie na leczeniu w klinice w Niemczech. Na teraz mamy dobre wiadomości❤️ Wyniki Badania PET 👉bez zmian nowotworowych!!! Rezonans 👉bez cech rozsiewu!!! Zaproponowano do rozważenia podanie w formie szczepionek komórek dendrytycznych przez pół roku co miesiąc, potem co pół roku -dawka przypominjąca. Koszt jednej dawki - jednego zastrzyku to około 8 tyś euro‼️ Teraz wg lekarza byłby najlepszy czas na podanie tych szczepionek. Do tego dochodzą koszty leczenia w klinice, gdzie koszt tygodniowy to ok 2-2,5 tys euro co jakiś czas (miesięczny, lub ew co 3 miesiące zależnie od wyników) plus pobyt na miejscu. 

  Koszty straszne, bez WAS❤️ nie damy rady, dlatego nasza zbiorka nie może stanąć w miejscu. Musimy zrobić wszystko, żeby Agnieszka wyszła z tej strasznej choroby i musimy dac Jej na to szansę!! 

  🙏Cały czas poszukujemy sponsorów, firmy, które mogłyby wspomóc zbiórkę, bądź przekazać rzeczy lub usługi na licytacje. Liczymy na Waszą pomoc, udostępniajcie zbiórkę z głównej strony zrzutki i zapraszajcie swoich znajomych do grupy licytacyjnej na FB: "Licytacje dla Agnieszki Smozik"

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani moi drodzy znajomi i nieznajomi!


Chciałam Wam przedstawić historię mojej kochanej siostry, której życie z dnia na dzień zmieniło się w koszmar. Pozwólcie, że ją Wam przedstawię…


Ma na imię Agnieszka, ma 42 lata, jest szczęśliwą żoną i kochającą matką trojga dzieci: 16-letniej Alicji, 12-letniej Natalki i 4-letniego Pawełka. Zawsze uśmiechnięta, zaradna, pełna energii, pracowita, wyciągająca pomocną dłoń do każdego, kto tego potrzebuje. Teraz to ona sama potrzebuje naszej pomocy, gdyż przyszło się jej zmierzyć z ciężkim przeciwnikiem.

A ta dramatyczna sytuacja zaczęła się tak…

30.12.2022 r. z powodu nagłego, ostrego bólu brzucha i niedrożności Agnieszka została zoperowana w szpitalu w trybie pilnym.

Wynik: Rozsiany nowotwór złośliwy jelita grubego IV stopnia z przerzutami do węzła chłonnego i wątroby.  

Od tego momentu pasmo ciężkich doświadczeń ruszyło, zarówno dla niej jak i dla całej rodziny. Świat się dla niej zatrzymał przynosząc ból, smutek i gorycz. Rozpoczęła się okrutna walka z czasem o jej życie.

Agnieszka jest obecnie w trakcie przewlekłego leczenia immunochemioterapią paliatywną. Aby zwiększyć skuteczność terapii konieczne jest włączenie dodatkowego leczenia, które nie jest refundowane przez NFZ: hipertermia, immunoterapia (dostępna za granicą), wlewy dożylne, leki, suplementacja, dojazdy i wizyty u specjalistów, płatne badania i inne. Koszty tych zabiegów to kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, a leczenie to musi trwać nieprzerwanie przez wiele miesięcy. Sytuacja jest również ciężka ze względu na to, że choroba uniemożliwiła jej powrót do pracy, a przyszłość zawodowa (zarobkowa) stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

W jej imieniu proszę o wsparcie w tym drogim i długotrwałym leczeniu. Wierzę w ludzi i wiem, że wśród Nas jest wiele osób, którym nie jest obojętne życie drugiej osoby.  Będę wdzięczna za każdą wpłatę, za każdą złotówkę.  Każde udostępnienie tej zrzutki  jest na wagę złota.

Pomóżcie mi zawalczyć o życie mojej siostry Agnieszki, która ma marzenia, ma siłę walki i chce żyć, bo ma dla kogo.


Dziękuję za każde wsparcie i okazane serce!

Joasia

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1332

 
Dane ukryte
ukryta
SK
Katarzyna Szary
100 zł
WK
Karina Kostka
 
Dane ukryte
50 zł
NS
Nina Skirtun
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
DS
Dominika S.
100 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze 148

 
2500 znaków