id: wgbdjf

Zbiórka Dobrych Mocy

Zbiórka Dobrych Mocy

Nasi użytkownicy założyli 1 014 522 zrzutki i zebrali 1 060 951 053 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Każda złotówka od Ciebie to szansa, by dzieci z domów dziecka oraz pieczy zastępczej przeżyły przygodę swojego życia!
Nie mają domu w rozumieniu kraju, gdzie panuje pokój.

Nie mają domu w rozumieniu czterech ścian, które wypełnia miłość rodziców.

Uciekły od wojny do Polski. SAME. Są w Ukrainie. SAME. Są w Polsce. SAME.

Nie jesteśmy w stanie tego zmienić, ale razem z Tobą możemy sprawić, by znów uwierzyły, że #MusiByćDobrze i w swojej trudnej rzeczywistości zaznały trochę „wyjątkowości w codzienności”. Taka przygoda może być początkiem ich starań o lepsze jutro, bo hobby to często ratunek. Ratunek od zagrożeń, które każdego dnia czyhają na dzieciaki i problemów, z którymi się zmagają. Dajmy im szansę na życie pełne pasji.


Dajmy im trochę DOBRYCH MOCY!


Reportaż "Pomagaj nie przestawaj!"


"Nie pomagamy za darmo, czyli co daje pomaganie!"


"Mali-wielcy bohaterowie"

wRIoRvnlyBVchfIt.png

Wyślijmy dzieci z polskich i ukraińskich domów dziecka oraz pieczy zastępczej NA TYGODNIOWY OBÓZ ŻEGLARSKI NA MAZURACH! Niech znów poczują, że są „na fali”!

vly6nxFoHHs2g5ZX.jpgObóz odbędzie się w terminie 26.08 - 2.09. Start w miejscowości Ryn. Dzieciakom proponujemy warsztaty interkulturowe połączone ze szkoleniem żeglarskim. Przez 7 dni pływają, śpią i jedzą na jachtach podczas wyjazdu w formie obozu wędrownego. Całość ze wsparciem psychologa, tłumacza, wykwalifikowanych instruktorów żeglarstwa.

Uczestnicy, których zaprosiliśmy – polska i ukraińska młodzież z pieczy zastępczej przebywająca w naszym kraju oraz młodzież nadal mieszkająca w Ukrainie.


Zobacz jak wyglądają kolonie żeglarskie ze Sztorm Grupą!Aby umożliwić dzieciom wyjazd na REJS DOBRYCH MOCY, 9 sierpnia na warszawskiej scenie Relax, odbył się WIECZÓR DOBRYCH MOCY, podczas którego mogliśmy podziwiać występy gwiazd takich jak Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Kasia Moś, Yulia Belei, Hyuk i Hyo Lee oraz Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, a przede wszystkim licytować wystawione przez nie przedmioty na aukcji charytatywnej.


Zobacz relację z "Wieczoru Dobrych Mocy"


„ZBIÓRKA DOBRYCH MOCY” WCIĄŻ TRWA!


Mimo sukcesu, nadal prowadzimy zbiórkę. Dzieci - które przeżyły niejeden sztorm - są setki tysięcy. Im więcej zbierzemy, tym więcej z nich dostanie szansę, by spełnić swoje marzenie i nabrać wiatru w żagle na oceanie niełatwego życia. W tym lub kolejnym sezonie. Cały dochód ze zbiórki jest przeznaczony na wsparcie młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

swTI5ErCJaDz9i3n.jpg#MusiByćDobrze to fundacja, która wspiera realizatorów zbiórek w organizacji ich akcji. Skupia się głównie na zbiórkach charytatywnych, ale działa też w dziedzinie szeroko rozumianego crowdfundingu.


IZAYmS1QAJpcMAWf.jpg

W 2022 roku fundacja opublikowała e-book „#ZBIÓRKA, czyli jak zbierać, żeby uzbierać i nie zwariować”. Regularnie prowadzi doradztwo ws. zbiórek, z którymi zgłaszają się ich realizatorzy, prowadzi także szkolenia z ich organizacji.

Celem fundacji jest promowanie idei świadomego pomagania i upowszechniania finansowania społecznościowego w Polsce, co realizuje poprzez liczne, ogólnopolskie kampanie medialne.


Więcej informacji o nas i naszych projektach znajdziecie w naszych Social Mediach:

https://www.facebook.com/musibycdobrze

https://www.instagram.com/musibycdobrze_fundacja/


a także na naszej stronie internetowej:

www.musibycdobrze.pl

Fundacja #MusiByćDobrze

ul. Nad Torem 20, 85-409 Bydgoszcz, Polska

Nr konta:

PLN 98 1140 2004 0000 3102 8216 1753

EURO PL77 1140 2004 0000 3912 1691 5237

BIC BREXPLPWMBKNie możesz pomóc finansowo? Przekaż nam swoje produkty lub usługi, którymi wesprzemy dzieciaki albo zostań wolontariuszem akcji! Przed obozami jedziemy do placówek do dzieciaków i zabieramy je na jeden dzień nad Zegrze – organizujemy im pełen wszechstronnych atrakcji „Dzień dobrych mocy”.

Dołącz do nas!e4Gj4wHDgUyaIBCN.jpgPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
KA
Karola
100 zł
SM
Sławek Michałowski
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KB
BQBQ
100 zł
DS
Daria Sulewska „Każdy ma swój Sztorm”
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • SM
  Sławek Michałowski

  Aby każdy miał szansę wypłynąć na szerokie wody!

  ukryta
 • DS
  Daria Sulewska „Każdy ma swój Sztorm”

  Bądźmy przykładem dla dzieci, wszystko może się Wam udać! Rozwińcie swoje skrzydła dzięki wierze i pragnieniom! Płyńcie bezpiecznie do celu! Super inicjatywa!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powinienem popłynąć ja, bo Sztorm Grupa zaszczepiła we mnie pasję do żeglowania i nie chcę przepuścić żadnej okazji na rejs!

  50 zł
 • Tomasz Kłosok

  „Każdy ma swój Sztorm” W tym roku skończyłem 50 lat. Jeszcze nigdy nie płynąłem jachtem. Rejs z Panią Agnieszką Mrozińską byłby najlepszym prezentem. Spędziłem w domu dziecka jeden dzień i wiem doskonale jak o wiele bardziej prezentu dobra i miłości potrzebują takie dzieci. Super inicjatywa!

  50 zł
 • DD
  Roszpunkablond

  #musiByćDobrze Agnieszka jest cudownym człowiekiem i wiem ,że uwielbia pomagać więc rejs w jej obecności będzie prawdziwą przyjemnością❤️ 🥰 😍

  50 zł