id: wguv9z

Wspomóż Krzyśka (Łape) w walce o sprawność

Wspomóż Krzyśka (Łape) w walce o sprawność

Nasi użytkownicy założyli 1 166 217 zrzutek i zebrali 1 212 596 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W jednej sekundzie nasze życie może się zupełnie zmienić. Może się zdarzyć coś, o czym nie śniliśmy w najgorszym koszmarze. Wszystko było w porządku aż do 12 lipca bieżącego roku. W tym dniu dostaliśmy wiadomość, że syn uległ wypadkowi.
Przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, trafił w szybkim tempie na stół operacyjny, gdzie lekarze neurochirurdzy i anestezjolodzy zaczęli walkę o jego życie. Krzysiek doznał ciężkiego urazu głowy. Przeżył. Po miesiacu od wypadku trafił do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego, gdzie pozostaje pod opieką fantastycznych ludzi, którzy pomagają mu przez codzienną rehabilitację do powrotu  normalnego funkcjonowania.
Krzyś ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, problem z mową, nie chodzi, aczkolwiek z dnia na dzień jest coraz lepiej i jego piekielnie ciężka walka o powrót do sprawności trwa. W niedługim czasie czeka go rekonstrukcja czaszki, która jest potrzebna po operacji - ewakuacji krwiaka z głowy. Całą rodziną pomagamy mu jak możemy. Codziennie jesteśmy u niego – bo wiemy jak ważne jest to, aby nas widział, wiedział że może na nas liczyć i wie, że go nie opuścimy.
Krzyśka „Łapę” czekają długie miesiące rehabilitacji i ciężkiej pracy, aby mógł wrócić do „normalnego” funkcjonowania. Niestety, w związku z zaistniałą sytuacją, potrzebne będą środki do realizacji celu, jakim jest powrót do zdrowia mojego syna. Dlatego też bardzo prosimy każdego, kto tylko może o wsparcie Krzyśka w jego drodze do sprawności.                             Wspierając zbiórkę, ułatwisz mu powrót do normalności oraz pomagasz „Łapie” uzyskać pełną sprawność. 🥰
 
Dziękujemy ! Bogumiła mama Krzysia oraz cała rodzina !
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 12

AF
Aldona Frymer
50 zł
JM
Justyna Madej
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KS
Kasia
20 zł
DK
Dorota Kacprzak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Sylwia Łukasz Urbańscy
300 zł
RK
Radek
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!