Bezpieczeństwo Ratowników Medycznych w Powiecie Żywieckim ID: wgws6e

Bezpieczeństwo Ratowników Medycznych w Powiecie Żywieckim ID: wgws6e

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

70 000 zł z 100 000 zł

69%

70 000 zł

70 000 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

31.07.2020r

1083

1083

wspierających
69%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Epidemia koronawirusa COVID-19 rozprzestrzenia się z dnia na dzień w zastraszającym tempie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co będzie za kilka tygodni, dni, czy nawet godzin. 


Na pierwszej linii starcia z koronawirusem jesteśmy my, lekarze i ratownicy medyczni. 

Duże odległości do oddziałów zakaźnych powodują to, że z chorym Pacjentem przebywamy zamknięci na małej powierzchni ambulansu przez kilka godzin. Na chwilę obecną Pacjentów transportujemy do Szpitali Zakaźnych w Cieszynie, Tychach, Krakowie, Chorzowie, Bytomiu, Zawierciu, Raciborzu a nawet w Częstochowie. Nie wiemy co będzie dalej bo już teraz zaczęło brakować wolnych miejsc.  To bardzo trudny czas zarówno dla nas samych, jak i dla naszych rodzin. Cały czas jesteśmy narażeni na zakażenie. Dlatego kluczowym elementem jest zadbanie o maksymalne bezpieczeństwo: kombinezony zgodne z kategorią III odzieży ochronnej, maski FFP2, FFP3, gogle ochronne, środki dezynfekcyjne - to tylko niektóre z rzeczy niezbędne w pracy ratownika. Potrzebujemy respirator i dużo jednorazowych obwodów oddechowych. Nasze Stacje Pogotowia Ratunkowego w Żywcu, Węgierskiej Górce, Rajczy, Łękawicy i Jeleśni chcemy doposażyć w sprzęt między innymi urządzenia do profesjonalnej dezynfekcji karetek, pralko-suszarki z dezynfekującymi środkami piorącymi.


Zwracamy się do Wszystkich Mieszkańców Powiatu Żywieckiego, do Naszych Rodzin, Znajomych i Nieznajomych, o wsparcie finansowe. 

Posiadanie pełnej i wysokiej jakości zabezpieczeń wzmocni Nasze i Wasze - Pacjentów poczucie bezpieczeństwa, zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

Pokażmy, że w ciężkich czasach społeczeństwo potrafi się jednoczyć, że Nasze każdorazowe wyjście na dyżur nie musi wiązać się ze strachem przed zakażeniem czy rozdzieleniem z rodzinami w przypadku kwarantanny. Do dnia dzisiejszego już 9 z nas przebywało na przymusowej kwarantannie. 


Razem możemy więcej!


Wpłacający1083

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
500 zł
FS
Filip Szymik
300 zł
K
Katarzyna Kos PSIARZE MEDYKOM
12 zł
A
Anna Pach
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
P
Psiarze medykom
50 zł
D
Dawid
25 zł
KS
Katarzyna Seweryn Kubska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze27

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 068 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?