id: wgws6e

Bezpieczeństwo Ratowników Medycznych w Powiecie Żywieckim

Bezpieczeństwo Ratowników Medycznych w Powiecie Żywieckim

Nasi użytkownicy założyli 1 189 268 zrzutek i zebrali 1 252 945 411 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Epidemia koronawirusa COVID-19 rozprzestrzenia się z dnia na dzień w zastraszającym tempie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co będzie za kilka tygodni, dni, czy nawet godzin. 


Na pierwszej linii starcia z koronawirusem jesteśmy my, lekarze i ratownicy medyczni. 

Duże odległości do oddziałów zakaźnych powodują to, że z chorym Pacjentem przebywamy zamknięci na małej powierzchni ambulansu przez kilka godzin. Na chwilę obecną Pacjentów transportujemy do Szpitali Zakaźnych w Cieszynie, Tychach, Krakowie, Chorzowie, Bytomiu, Zawierciu, Raciborzu a nawet w Częstochowie. Nie wiemy co będzie dalej bo już teraz zaczęło brakować wolnych miejsc.  To bardzo trudny czas zarówno dla nas samych, jak i dla naszych rodzin. Cały czas jesteśmy narażeni na zakażenie. Dlatego kluczowym elementem jest zadbanie o maksymalne bezpieczeństwo: kombinezony zgodne z kategorią III odzieży ochronnej, maski FFP2, FFP3, gogle ochronne, środki dezynfekcyjne - to tylko niektóre z rzeczy niezbędne w pracy ratownika. Potrzebujemy respirator i dużo jednorazowych obwodów oddechowych. Nasze Stacje Pogotowia Ratunkowego w Żywcu, Węgierskiej Górce, Rajczy, Łękawicy i Jeleśni chcemy doposażyć w sprzęt między innymi urządzenia do profesjonalnej dezynfekcji karetek, pralko-suszarki z dezynfekującymi środkami piorącymi.


Zwracamy się do Wszystkich Mieszkańców Powiatu Żywieckiego, do Naszych Rodzin, Znajomych i Nieznajomych, o wsparcie finansowe. 

Posiadanie pełnej i wysokiej jakości zabezpieczeń wzmocni Nasze i Wasze - Pacjentów poczucie bezpieczeństwa, zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

Pokażmy, że w ciężkich czasach społeczeństwo potrafi się jednoczyć, że Nasze każdorazowe wyjście na dyżur nie musi wiązać się ze strachem przed zakażeniem czy rozdzieleniem z rodzinami w przypadku kwarantanny. Do dnia dzisiejszego już 9 z nas przebywało na przymusowej kwarantannie. 


Razem możemy więcej!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1083

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków