id: wh5vbc

Odbudowa domu po pożarze oraz zmiana systemu ogrzewania

Odbudowa domu po pożarze oraz zmiana systemu ogrzewania

 
Izabela Padok

Aktualności3

  • Kochani ! Z całego ❤️ chcę podziękować wszystkim, którzy do tej pory byli i są z nami, za każde wsparcie 🙏❤️

    Dzięki Wam wciąż mam siłę walczyć o normalne życie i o marzenie moich synów - ich własne pokoje w naszym domu.

    Dostałam kosztorys adaptacji poddasza i nie ukrywam – ta kwota mnie przeraziła, jednak obiecałam chłopakom , że zrobię wszystko, by każdy z nich miał swój własny kąt, swój własny azyl – swoje miejsce, spokój, trochę prywatności i poczucie bezpieczeństwa po tym wszystkim, co przeszliśmy. Wiem, że pomimo lęku i bezsilności nie mogę się poddać bo moi synowie zasługują na to jak każde inne dzieci – nie są gorsi, tylko życie wystawiło nas na ciężką próbę. Wciąż jednak wiele przed nami. Koszt prac i materiałów jest duży, dlatego z całego serca proszę – jeśli ktoś może pomóc nam choćby w zdobyciu materiałów, będziemy niesamowicie wdzięczni. Każda pomoc, każde udostępnienie, każde dobre słowo to dla mnie nadzieja, że dam radę spełnić tę obietnicę . Nie proszę dla siebie – walczę o spokój moich synów , o kawałek normalności, o dom, w którym będą mogli dorastać jak inne dzieci… Wiem też , że nie wszyscy rozumieją moją walkę, pojawia się hejt ale proszę, przejdź obojętnie, nie dokładaj nam bólu. I tak mamy go już wystarczająco dużo.

    1. Ocieplenie wełną

    * Praca - 3000 zł

    * Materiały (wełna, sznurki, zszywki) - 2900 zl

    2. Stelaż, folia + płytowanie

    * Praca - 5000 zł

    * Materiały (profile, folia, płyty, wkręty) - 5200 zł

    3. Ścianki działowe + montaż drzwi

    * Praca - 1500 zł

    * Materiały (profile, folia, płyty, wkręty) - 2200 zł

    4. Szpachlowanie + Malowanie

    * Praca - 3000 zł

    * Materiały (farba, szpachla, grunty) - 2500 zł

    5. Montaż schodów

    * Praca 600 zł

    * Schody - 1000 zł

    * ewentualne przerobienie wejścia na poddasze - 1500 zł praca i ewentualnie koszty materiałów

    6. Montaż drzwi

    * Praca - 800 zł

    * drzwi po stronie inwestora

    7. Wykucie otworu pod okno + obrobienie

    * Praca - 1500 zł

    * okno po stronie inwestora

    8. Położenie paneli

    * Praca - 1000 zł

    * panele po stronie inwestora

    9. Wykonanie podejść pod grzejniki + montaż grzejników

    * Praca - 1000 zł

    * Materiały - 500 zł

    * grzejniki po stronie inwestora

    10. Zrobienie elektryki + biały montaż

    * Praca - 2000 zł

    * Materiały (przewody, puszki, gniazdka, włączniki) - 1000 zł

    Inne ewentualne prace do ustalenia

    Koszty:

    Praca - 19.400 zł + ewentualnie 1500 zł za przerobienie otworu - jest to cena netto bez FV

    Materiały - 15.300 zł + ewentualny materiał na przerobienie wejścia

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Pożar naszego domu - pomóż nam stanąć na nogi i odbudować to co zabrał nam ogień. 💔


Szanowni Państwo,

W imieniu swoim oraz trójki moich dzieci proszę o wsparcie w niezwykle trudnej sytuacji życiowej,

która dotknęła nas 11 lipca 2025 roku. Tego dnia nasz dom uległ zniszczeniu w wyniku tragicznego pożaru.

W jednej chwili straciliśmy bezpieczne miejsce do życia.

Ogień całkowicie zniszczył kotłownię – zostaliśmy bez ogrzewania, prądu i ciepłej wody.

Dodatkowo sadza rozprzestrzeniła się po całym budynku, a wszystkie pomieszczenia wymagają teraz gruntownego remontu.

Jestem samotną mamą i każdego dnia walczę o lepsze jutro dla siebie i moich dzieci.

Niestety, po pożarze, który zniszczył nasz dom, zmuszeni byliśmy zamieszkać w namiocie udostępnionym przez straż pożarną. Wierzę jednak, że to tylko tymczasowe rozwiązanie i że przed zimą uda nam się bezpiecznie wrócić do naszego małego domku oraz normalnego życia. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc.

Wierzę, że dzięki Państwa dobrym sercom uda się nam ponownie stanąć na nogi, odbudować to, co zostało zniszczone

i wymienić system ogrzewania, który całkowicie spłonął w pożarze.

Obecnie staramy się odbudować nasze życie i zapewnić podstawowe warunki bytowe, jednak bez pomocy ludzi dobrej woli

i instytucji nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie.

Jesteśmy otwarci na każdą formę pomocy i nawet najmniejszy gest ma dla nas ogromne znaczenie.

Z góry dziękujemy za okazane serce i życzliwość.

W razie potrzeby służę dodatkowymi informacjami oraz dokumentacją potwierdzającą zaistniałą sytuację.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia. ❤️

Link do artykułu:

https://zdunskawola.naszemiasto.pl/pozar-w-domu-zniszczyl-ich-zycie-pani-iza-z-synami-mieszka-dzis-w-namiocie-kazdy-moze-im-pomoc/ar/c1p2-27797743?utm_source=Facebook&utm_medium=zdunska+wola+naszemiasto.pl&utm_campaign=inny&utm_content=iza+padok+pomoc&fbclid=IwY2xjawL2-nBleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBaMEJyTHc1N0oxRDFaZWtOAR5XCPF0kYnvsFMKLdxCKGTIvzFB_Z6PJTlkXbjQK8jHiVH34Sbuugj6b0EZiQ_aem_T7szf9VmlVNZGZTp-p49hQ

Lokalizacja

Komentarze 4

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez