id: whmkst

Rozwój i reklama strony internetowej POLCzat.pl

Rozwój i reklama strony internetowej POLCzat.pl

Nasi użytkownicy założyli 1 037 883 zrzutki i zebrali 1 108 776 516 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Dzień dobry, w dniu 29.10.2020 pobraliśmy z zrzutki 405zł na wykonanie - video spot reklamowy polczat.pl

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

We współczesnym internecie mamy masę możliwości kontaktu. Mamy portale społecznościowe, fora, komunikatory ,ale czat ma swój osobliwy urok dający ludziom możliwość rozmowy bezpośredniej, w większym gronie, ale i rozmowy jeden do jednego. To nieco starsze pokolenie z sentymentem wspomina czasy, gdy jedną z głównych możliwości porozmawiania z ludźmi w sieci były czaty. Dzięki nim swojego czasu nawiązało się wiele przyjaźni, które przetrwały lata i trwają do dziś. Ba! Bywały i sytuacje,gdzie za pośrednictwem czatu poznało się wiele par, które zakończyły się ślubem. Troszkę z sentymentu postanowiliśmy wrócić do tamtych czasów. Niektórzy twierdzą,że „ to se ne vrati”,ale mu wierzymy w to,że choć w części uda nam się odbudować starą społeczność , a także przyciągnąć nowych użytkowników spragnionych kontaktu z ludźmi.


Jak działa nasz czat

Jest możliwość wejścia na czat jako „gość”, lub zarejestrować nick i wchodzić na tak zwanej „stałce”. Stałe nicki mają możliwość ustawienia sobie avatara. Po wejściu na czat po prawej stronie użytkownik widzi zakładki pokazujące osoby obecne w pokoju w którym aktualnie się znajduje, listę pokoi, i grono znajomych przez których został zaproszony i których on zaprosił. Mamy też na naszym czacie możliwość korzystania z kamerek. Można nadawać publicznie, prywatnie, lub zadzwonić 1:1 za pomocą wideo-rozmowy. Mamy nadzieję,że możliwości te uatrakcyjnią czat i przyciągną użytkowników.

Z czatu można korzystać za pomocą strony polchat.pl ,ale dostępna jest też aplikacja na androidy do pobrania w sklepie play (link do znalezienia na naszej stronie)

Przed nami jeszcze wiele pracy. Mamy świadomość,że czat nie zaludni się z dnia na dzień. Wiemy,że potrzeba czasu, by go dopracować, przyciągnąć ludzi i wypracować atmosferę, która będzie odpowiadała użytkownikom na tyle, by zechcieli nie tylko zajrzeć, ale spowoduje to,że będą chcieć do nas wracać. Czat to ludzie którzy go budują i mamy wielką nadzieję,że przyciągniemy takich , którzy pomogą nam go stworzyć od podstaw.


Środki ze zrzutki przeznaczone będą na rozwój i reklamę strony internetowej POLCzat.pl Dziękujemy!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 149

DR
DrewKom.pl
3 000 zł
JU
Jubiler
CO
Covid_19
AS
AndRee
500 zł
BP
Szponiasta
CG
Tomasz GRUS
450 zł
MJ
Michał
KK
Cyprex
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków