Na wydanie najlepszych na świecie bajek dla dzieci!!! ID: wj455d

Na wydanie najlepszych na świecie bajek dla dzieci!!! ID: wj455d

431 zł z 20 000 zł

2%

431 zł

431 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

30.09.2020r

10

10

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Przychodzi taki moment w życiu, że wszystko trzeba zacząć od nowa. Po latach pracy w mediach, korpo a nawet w fabryce, postanowiłem wrócić do rodzinnego miasta i zacząć wszystko od zera. Zero wcale nie brzmi tak strasznie jakby się mogło wydawać. To bardzo dobry punkt by się odbić w kierunku spełnienia. Część już się spełniła a część czeka na wyklucie.


Postanowiłem całkowicie przebranżowić się i przerzucić na pisanie. Chcę wydać serie najlepszych bajek na świecie. Bajek które zostaną na pokolenia. Bajek z przesłaniem i humorem. Mam takie marzenie, żeby bawiły się przy nich całe rodziny, żeby każdy znalazł tam coś dla siebie i żeby w każdym została po ich przeczytaniu ta nieśmiertelna cząstka na lata.


Jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Napisałem jedną serie, rozesłałem do wydawnictw i czekam. Pojawiły się wprawdzie pozytywne opinie i rozmowy trwają, ale dla autorów czas w wydawnictwach ciągnie się w nieskończoność. Powiedziałem jednak, że cierpliwie poczekam, no to czekam.


W trakcie tego czekania napisałem kolejną serię bajek dla młodszych i starszych, ale tym razem postanowiłem wziąć sprawy całkowicie w swoje ręce i wydać bajki poza wydawnictwem. Tak powstała seria pt Charcik i Galopek.


Znalazłem również ilustratora, Krzysztofa Kałuckiego, który swoją rewelacyjną kreską ożywia bohaterów i nadaje im niepowtarzalny i niezapomniany charakter. Ilustracje to bowiem wizytówka każdej bajki. Prace w tej kwestii już trwają.


Seria, którą pragnę wydać przy Waszym wsparciu to dziesięć opowiadań o przygodach dwóch dzielnych ślimaków, które zakładają agencję detektywistyczną. Czy sobie radzą? Absolutnie nie:) Za to odkrywają uroki świata, życia i podróży a z każdej sytuacji potrafią wyjść obronną muszlą.


Na co zbieramy?


Praktycznie na cały proces wydawniczy. Od ilustracji świetnego ilustratora Krzysztofa Kałuckiego, składu, druku, poprzez dystrybucję, promocję z rozmachem (bo bez tego ani rusz) aż po nagrania audio, bo w takiej formie również ukaże się cała seria.


Na zachętę przedstawiam pierwszy odcinek serii w wersji audio.


Życzę miłego słuchania i szczodrego wpłacania;)


Bardzo dziękuję za wpłaty oraz wszelkie udostępnianie na swoich profilach społecznościwych.


Niech bajka się urzeczywistnia a rzeczywistość ubajkawia!!! Dzięki Wam!!!Autor: Michał Gołąb

Ilustracje: Krzysztof Kałucki

Muzyka: Jason Shaw audionautix.com, sneaky snooper

efekty dźwiękowe: Mike Koening Soundbible.com, medium rainstorm

Lektor: Michał Gołąb


Wpłacający10

 
Dane ukryte
50 zł
A
Ania
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Małgorzata Konopacka
10 zł
KS
Katarzyna Szechowska
10 zł
MG
Michał Gołąb
1 zł

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 141 zrzutek

i zebrali

330 758 520 zł


A ty na co dziś zbierasz?