Pas i medal śp. Józefa Kruży z 1953 r. dla Muzeum Boksu im. Feliksa "Papy" Stamma ID: wj8su7

932 zł z 20 000 zł

4%

932 zł

z 20 000 zł

zakończona

31.05.2019r

24

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

WYGRAJMY PAS DLA STAMMA !!!!!! Drodzy przyjaciele , sportowcy, pięściarze ,pasjonaci, działacze, sponsorzy i fani boksu... zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy dla Muzeum Boksu im. Feliksa Stamma na autentyczny pas i medal Józefa Kruży z Mistrzostw Europy z 1953 r. zdobyty w Hali Gwardii w Warszawie.

Pas i medal Mistrza Europy śp. Józefa Kruży wywalczony w 1953 r. w Halii Gwardii.

ODBIORĄ PAS "PAPIE" STAMMOWI?

Drodzy przyjaciele, sportowcy, pasjonaci, działacze...

Zwracam się do was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy dla Muzeum Boksu im. Feliksa Stamma. Jednym z najczęściej i najchętniej oglądanym z eksponatów jest pas i medal mistrza Europy, śp. Józefa Kruży (z 1953 r.). Zdobył go pod opieką nie kogo innego, a właśnie samego Papy Stamma.Wiele wskazuje jednak na to, że ta piękna historia może wkrótce opuścić mury muzeum. Przedmioty te należą bowiem do osoby prywatnej, która oczekuje za nie od muzeum 20 tys. zł. To kwota, której w kasie Muzeum Boksu zwyczajnie nie ma (ostatnio zbierane fundusze zostały przeznaczone na pomnik upamiętniający legendę śp. "Papy"). Jeśli nie pomożemy - piękna karta w historii polskiego sportu może przepaść bez wieści.

- - - - - - Muzeum Boksu im. Feliksa Stamma

Działa od X. 2017 r. w kultowej hali Gwardii w Warszawie, zostało założone przez Paulę Stamm (prawnuczkę legendarnego trenera boksu). W tym wyjątkowym miejscu pracuje rodzina Stamma, która robi to wszystko społecznie i walczy o pamięć polskiego pięściarstwa.

- - - - - - Kim jestem i dlaczego chcę pomóc Muzeum Boksu?

Nazywam się Damian Szafran, 29 lat, prywatnie jestem żołnierzem zawodowym i służę w 15 Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym. Na co dzień jestem jednym z założycieli klubu kick-boxingu

i boksu MUKS Husaria Gołdap. Jestem również jednym z organizatorów pięciu edycji gal sportów walki Gołdap Fight Night. Będąc z naszymi zawodnikami na jednym z turniejów w Warszawie, postanowiłem wraz z nimi zwiedzić Muzeum Boksu oraz słynną halę Gwardii. Magia miejsca zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Ze smutkiem przyjęliśmy natomiast informację o problemach ciążących na barkach Muzeum. Ten pas i medal po prostu MUSZĄ zostać w tym muzeum.Proszę znanych pięściarzy , sportowców , działaczy i wszystkie osoby, którym boks nie jest obojętny: włączcie się do akcji pomocy dla Muzeum Boksu. Pokażmy, że nie zapominamy o pięknej historii tej dyscypliny. Oddajmy w ten sposób cześć śp. Feliksowi "Papie" Stammowi. Zawalczmy o dobro dla tego wspaniałego miejsca. Liczy się każda złotówka. WYGRAJMY PAS DLA STAMMA!

Kontakt:

e-mail: [email protected] , [email protected]

tel. Szafran Damian 668680693

WALCZMY I DZIAŁAJMY DLA FELIKSA PAPA STAMMA , ODDAJMY HOŁD LEGENDARNEMU TRENEROWI ABY PAMIĘĆ O NIM NIGDY NIE ZGASŁA!!!

Wpłacający24

 
Dane ukryte
100 zł
WW
Wojciech Wyszomirski
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RO
Robert Obiedziński
50 zł
MC
Marek Chrzanowski
50 zł
DS
Damian Szafran
50 zł
P
Patryk Proniewicki
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PM
Paweł Milewski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

396 686 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?