id: wjn3dv

#RespiratorySuwałki

#RespiratorySuwałki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli 1 169 942 zrzutki i zebrali 1 219 043 564 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

r7c5b4cf4c4167bb.png

Czuwaj Pogodne Suwałki!

Suwalscy harcerze i harcerki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej apelują do Was o zostanie w swoich domach, ale również do bezpiecznego i zdalnego wsparcia bardzo ważnej i potrzebnej inicjatywy!


W tych wyjątkowo trudnych chwilach musimy się wspierać i dbać o dobro wspólne! Szpital Wojewódzki w Suwałkach robi, co może w tej kryzysowej sytuacji - podczas XX Sesji Rady Miasta w Suwałkach Dyrektor Adam Szałanda opisując obecną sytuację epidemiologiczną oraz stan przygotowania szpitala poinformował o potrzebie zakupu jeszcze 11 respiratorów.


Pomóżmy i zbierzmy kwotę, która umożliwi kupno co najmniej jednego takiego urządzenia - niezbędnego w pomocy u osób z chorobą układu oddechowego wywołaną przez koronawirusa. W sytuacji dużego wzrostu liczby osób z powikłaną infekcją koronawirusem, personel medyczny może zostać zmuszony do wybierania między chorymi, kto z pomocy respiratorów będzie mógł skorzystać. Tych wyborów chcemy uniknąć, bo sytuacja dotyczy każdego z nas oraz członków naszych rodzin - wirus nie wybiera.


#RespiratorySuwałki to akcja przeprowadzana za zgodą Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach (skan pisma poniżej).


Nasz cel to 50 222 zł - koszt respiratora klinicznego Hamilton C1.


Zebrane środki zostaną w całości przekazane na konto szpitala.


W przypadku przekroczenia kwoty zbiórki nadwyżka zostanie przekazana w całości na cele wskazane przez Dyrektora Szpitala lub na zakup kolejnego respiratora :)


q307b9902ae5f0e0.png

g688780e70843c33.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 729

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków