Opis zrzutki

“Uczennice poprosiły mnie, żebym oddała zapas środków otrzymanych od fundacji na zbiórkę dla osób uciekających z Ukrainy - czy mogę to zrobić?” 


Wojna w Ukrainie trwa już prawie miesiąc. Prawie cały cykl menstruacyjny. A jak wiemy, okres nie zatrzymuje się na czas wojny. Podpaski, tampony czy wkładki potrzebne są o każdej porze dnia i nocy. Cały czas wysyłamy je tam, gdzie ludzie zgłaszają nam na nie zapotrzebowanie - na przejścia graniczne, do punktów pomocowych i miejsc noclegowych. Niestety nasze zapasy rzeczowe i finansowe topnieją - niedługo akcjowy magazyn będzie pusty. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której musimy odmówić komuś podpaski, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Wierzymy, że w sytuacji, w której nawet osoby ze szkół są gotowe oddać swój komfort podczas okresu w imię siostrzeńskiej pomocy, Wy też nie przejdziecie obojętnie obok tak podstawowej potrzeby jak dostęp do produktów higienicznych. 


Wiemy, że 50 000 zł może wydawać się ogromną kwotą, ale to tylko kropla w morzu potrzeb - jedna paleta podpasek to koszt 3969 zł (1080 paczek podpasek pakowanych po 20 szt.). Dlatego dziękujemy Wam za każdą złotówkę!!!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 557

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 785 zrzutek

i zebrali

807 978 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?