id: wkdwhh

Ksawery Kleina - wsparcie leczenia białaczki

Ksawery Kleina - wsparcie leczenia białaczki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
41 100 zł 
z 50 000
82%
342 dni
do końca
251
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 957 436 zrzutek i zebrali 964 053 057 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czerwiec 2022, końcówka roku szkolnego. Dla wielu dzieci czas radości ze zbliżających się wakacji, rodzinnych wyjazdów i beztroskich zabaw. Niestety nie dla naszego syna...

Zamiast planowania wakacji otrzymaliśmy plan leczenia ostrej białaczki limfoblastycznej typu T, która była druzgocącą, jaką otrzymał nasz 12-letni wówczas syn Ksawery.

Od tamtego momentu zaczęliśmy nierówną walkę o najcenniejszy dar- ŻYCIE NASZEGO DZIECKA.

Do tej pory życie Ksawerego upływało normalnie, wśród kochającej się rodziny oraz wspaniałych przyjaciół, z którymi z racji osłabienia odporności nie może się już spotykać tak jak przed chorobą. 

Leczenie, przez które musi przechodzić nasz syn jest dla niego bardzo ciężkie i inwazyjne.Napotyka na swojej drodze wiele skutków ubocznych, tj : sonda pokarmowa, cewnik, poparzony przez chemię układ pokarmowy, przeróżne stany zapalne poszczególnych układów organizmu, ogólne źle samopoczuciepodczas podaży leków cytotoksycznych.

Niestety, chemia, którą przyjmuje Ksawery jest tylko jedną ze ścieżek w jego wyścigu po zdrowie.Aby nasz syn mógł zostać w stu procentach wyleczony musi przejsć procedurę przeszczepu szpiku kostnego, który w niedalekiej przyszłości odbędzie się w Bydgoszczy.

W tym momencie bardzo chcielibyśmy prosić wszystkich was o wsparcie finansowe, które jest nam potrzebne głównie ze względu na to, że jesteśmy zmuszeni na zmianę opiekować się Ksawerym oraz jego 10-miesięcznym braciszkiem Oliwierkiem, który czeka na niego w domu.Niesie to za sobą ogromne straty finansowe dla naszej rodziny, gdyż mąż często musi brać wolne w pracy.

Pomocy potrzebujemy przede wszystkim na dojazdy do kliniki w Gdańsku, specjalistyczne kosmetyki, leki, witaminy, suplementy, odpowiednie odżywianie, rehabilitację, a po przeszczepie na kolosalnie drogie, nierefundowane w pediatrii leki, które będzie musiał przyjmować Ksawery.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 251

MA
Maryna
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
102 zł
PK
Patrycja
MI
Michalina
100 zł
EW
Ela W
20 zł
MA
Magda
20 zł
DS
Danuta Szymichowska
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków