id: wkfbwz

Dzwon Zwycięzcy - Akcja Fundacji Era Nowych Kobiet na rzecz pacjentów oddziałów onkologicznych

Dzwon Zwycięzcy - Akcja Fundacji Era Nowych Kobiet na rzecz pacjentów oddziałów onkologicznych

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 838 zł 
z 2 716
104%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 940 114 zrzutek i zebrali 933 037 315 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Era Nowych Kobiet realizuje swoją misję i wizję pomocy kobietom, wsparcia, świadomości, edukacji i redukcji poczucia osamotnienia w całej Polsce i zagranicą. W ramach współpracy z liderkami ruchu realizujemy wspólne zadania w zakresie prowadzenia działalności charytatywnej, edukacji kobiet oraz szeroko pojętego life – stylu.


Fundacja powstała na bazie ruchu społecznego, który został utworzony przez Panią Joannę Przetakiewicz w listopadzie 2018 roku. Misją Ery Nowych Kobiet jest inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej, które mają pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia. To dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa organizacja skierowana do wszystkich kobiet.

Celem fundacji jest zbudowanie zaangażowanej społeczności wyznającej te same wartości etyczne takie jak szacunek, współpraca, wzajemne wsparcie i rozwój. Kobiety, które przystępują do organizacji, otrzymują możliwość przynależności do grupy społecznej, która na co dzień daje im nową wiedzę, możliwość budowania nowych relacji, wyróżnienie, inspirację, możliwości zarobkowe, poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i wsparcia.


Dzisiaj szczególne znaczenie ma dla nas kampania społeczna skierowana do kobiet, które są pacjentkami oddziałów onkologicznych albo kobietami, które wspierają na tych oddziałach swoich bliskich.

W związku z tym zwracamy się z zaproszeniem do udziału w akcji Dzwon Zwycięzcy oraz wsparcie zbiórki na zakup i zawieszenie dzwonów wraz z pamiątkowymi tablicami w 3 kolejnych szpitalach: w Kaliszu, w Poznaniu, w Koszalinie.

Każdy, kto kończy leczenie i opuszcza oddział, jest nadzieją dla pozostałych pacjentów wciąż walczących o siebie. Uderza symbolicznie w mosiężny dzwon, aby dać wyraz wsparcia, empatii, podziwu dla pacjentów leczących się i szczęśliwie leczenie kończących.

Akcja ma solidaryzować kobiety. Pokazywać, że żadna z nich nie jest sama.


Do tej pory w ramach działań Fundacji i dzięki zaangażowaniu Liderek Ery Nowych Kobiet Dzwony Zwycięzcy zawisły na dwóch oddziałach onkologicznych w Białymstoku.


Razem możemy więcej. Dołącz do naszej akcji.


https://eranowychkobiet.com/tag/dzwon-zwyciezcy/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 107

WC
Weronika Czerwinska-Pozorska
500 zł
JP
@AP
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TS
TOMASZ SKUPIŃSKI
100 zł
IS
Iga Siwak
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
IM
Izabela Malita
50 zł
LE
Ania N.
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków