id: wkfbwz

Dzwon Zwycięzcy - Akcja Fundacji Era Nowych Kobiet na rzecz pacjentów oddziałów onkologicznych

Dzwon Zwycięzcy - Akcja Fundacji Era Nowych Kobiet na rzecz pacjentów oddziałów onkologicznych

Nasi użytkownicy założyli 1 170 216 zrzutek i zebrali 1 219 490 464 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Era Nowych Kobiet realizuje swoją misję i wizję pomocy kobietom, wsparcia, świadomości, edukacji i redukcji poczucia osamotnienia w całej Polsce i zagranicą. W ramach współpracy z liderkami ruchu realizujemy wspólne zadania w zakresie prowadzenia działalności charytatywnej, edukacji kobiet oraz szeroko pojętego life – stylu.


Fundacja powstała na bazie ruchu społecznego, który został utworzony przez Panią Joannę Przetakiewicz w listopadzie 2018 roku. Misją Ery Nowych Kobiet jest inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej, które mają pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia. To dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa organizacja skierowana do wszystkich kobiet.

Celem fundacji jest zbudowanie zaangażowanej społeczności wyznającej te same wartości etyczne takie jak szacunek, współpraca, wzajemne wsparcie i rozwój. Kobiety, które przystępują do organizacji, otrzymują możliwość przynależności do grupy społecznej, która na co dzień daje im nową wiedzę, możliwość budowania nowych relacji, wyróżnienie, inspirację, możliwości zarobkowe, poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i wsparcia.


Dzisiaj szczególne znaczenie ma dla nas kampania społeczna skierowana do kobiet, które są pacjentkami oddziałów onkologicznych albo kobietami, które wspierają na tych oddziałach swoich bliskich.

W związku z tym zwracamy się z zaproszeniem do udziału w akcji Dzwon Zwycięzcy oraz wsparcie zbiórki na zakup i zawieszenie dzwonów wraz z pamiątkowymi tablicami w 3 kolejnych szpitalach: w Kaliszu, w Poznaniu, w Koszalinie.

Każdy, kto kończy leczenie i opuszcza oddział, jest nadzieją dla pozostałych pacjentów wciąż walczących o siebie. Uderza symbolicznie w mosiężny dzwon, aby dać wyraz wsparcia, empatii, podziwu dla pacjentów leczących się i szczęśliwie leczenie kończących.

Akcja ma solidaryzować kobiety. Pokazywać, że żadna z nich nie jest sama.


Do tej pory w ramach działań Fundacji i dzięki zaangażowaniu Liderek Ery Nowych Kobiet Dzwony Zwycięzcy zawisły na dwóch oddziałach onkologicznych w Białymstoku.


Razem możemy więcej. Dołącz do naszej akcji.


https://eranowychkobiet.com/tag/dzwon-zwyciezcy/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 107

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków