id: wkm9sr

POMÓŻ ZAPEWNIĆ W POLSCE BEZPIECZNE DOMY DLA RODZIN Z UKRAINY!

POMÓŻ ZAPEWNIĆ W POLSCE BEZPIECZNE DOMY DLA RODZIN Z UKRAINY!

27 470 zł 
z 95 000 zł
28%
10 dni do końca
30 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Fundacja Habitat for Humanity Poland - wspiera przybywającym do naszego kraju ukraińskich uchodźców poprzez Program "Habitat dla Ukrainy" (więcej: https://habitat.pl/habitat-dla-ukrainy/). Poruszeni sytuacją na Ukrainie i dysponując sprawdzonym rozwiązaniem wspierającym naszych sąsiadów uciekających przed wojną, prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc poprzez niniejszą zrzutkę.


Z uzyskanych funduszy będziemy mieć operacyjną gotowość do pozyskania dla ukraińskich migrantów większej liczby mieszkań, z zapewnieniem pokrycia kosztów czynszu i opłat takich jak prąd, gaz przez 6 miesięcy. Uważamy, że 6 miesięcy to czas w którym przybywające do nas od 24 lutego rodziny będą miały możliwość spokojnego zalegalizowania pobytu w Polsce, podjęcia pracy i w końcu samodzielnego i godnego życia. Każdy zasługuje na godne miejsce do życia - pomóżmy te miejsca zapewnić.Darowiznę możesz przekazać też bezpośrednio na nasze konto złotówkowe 07 2030 0045 1110 0000 0399 9580 z tytułem przelewu „PNS UKRAINA”. 


STWÓRZMY DLA RODZIN Z UKRAINY BEZPIECZNE DOMY!


Więcej: www.habitat.pl

 

 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 30

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
GM
Gilles Morel
8 000 zł
JO
Juhn Owl
500 zł
NC
Nunatak Capital
9 820 zł
MA
Maciej
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PC
Piotr Cizkowicz
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Dzięki Wam możemy kontynuować naszą wielopłaszczyznową pomoc! Habitat Poland oferuje wsparcie mieszkaniowe dla uchodźców z Ukrainy w punkcie na dworcu Wschodnim łącząc ich z osobami, które zgłosiły swoje mieszkania do bazy m.st. Warszawy. Realizujemy inne rozwiązania mieszkaniowe, w perspektywie średnio- i długoterminowej, m.in. ramach Programu Najmu Społecznego stworzyliśmy specjalny program dla osób z Ukrainy pod nazwą „Habitat dla Ukrainy”. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie!

Nasi użytkownicy założyli

852 196 zrzutek

i zebrali

737 401 524 zł

A ty na co dziś zbierasz?