id: wnckyu

Wesprzyj redakcję przewodników The Visitor - podziękujemy milionami przewodników po Polsce, które będą na Ciebie czekać w hotelach, restauracjach i punktach informacji turystycznej BEZPŁATNIE!

Wesprzyj redakcję przewodników The Visitor - podziękujemy milionami przewodników po Polsce, które będą na Ciebie czekać w hotelach, restauracjach i punktach informacji turystycznej BEZPŁATNIE!

871 zł z 50 000 zł
1%
zakończona 31.05.2020r
14 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy pasjonatami Polski. Zbudowaliśmy największą w naszym kraju sieć bezpłatnych przewodników turystycznych pod tytułem The Visitor. Od 19 lat wydajemy pięć dwumiesięczników: Mazowsze, Małopolska, Dolny Śląsk, Bałtyk oraz Wielkopolska. Przewodniki czekają na turystów na lotniskach, w punktach informacji turystycznej, w wypożyczalniach aut, hotelach, restauracjach i ambasadach.


Potrzebujemy wsparcia, które pomoże utrzymać miejsca pracy, opłacić goniące nas rachunki, których nie udało się zawiesić, opłacić druk, wynajem skromnej redakcji. Potrzebujemy wsparcia, które natychmiast przekujemy na promocję Polski – będziemy kontynuować prace nad rozbudową aplikacji Poland Guide by The Visitor.

 

Już dzisiaj solidarnie wspieramy restauracje pracujące w opcji na wynos, aby pomóc w nagłośnieniu ich aktywności. Promujemy teatry działające online. Robimy to oczywiście nieodpłatnie, aby pomóc tam, gdzie jesteśmy w stanie wykorzystać nasze zasięgi i narzędzia.


Zapraszamy do ściągnięcia naszej bezpłatnej aplikacji:

link do aplikacji na IOS: http://tinyurl.com/yxobcq5r

link do aplikacji na Android: http://tinyurl.com/y6zz29c8

strona - www.thevisitor.pl


t9c955a91b3a5ef8.jpeg

Gdy to wszystko się już skończy będziemy promować ideę #wakacjewpolsce oraz będziemy na Was czekać z bezpłatnym, atrakcyjnym przewodnikiem, który oprowadzi Was po najpiękniejszych zakątkach Polski.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

redakcja bezpłatnych przewodników The Visitor


h972292d48bd5e0f.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 14

T
Turysta
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JT
Jan Twardowski
100 zł
T
Thomas
99 zł
A
ARCY
50 zł
 
Dane ukryte
49 zł
 
Dane ukryte
49 zł
ZG
Zofia Grzywacz-Binda
48 zł
P
Patrycja
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
wpłata od 1 zł bez nagrody

wesprzyj nas dowolną kwotą.

złotówką, pięcioma czy dziesięcioma złotymi.

Każda wpłata jest dla nas niezwykle ważna i za KAŻDĄ WPŁATĘ Z SERCA DZIĘKUJEMY!

dzięki Twojej pomocy przetrwamy ten niezwykle trudny czas i będziemy czekać na Ciebie w informacji turystycznej, w hotelach, restauracjach za darmo. od 19 już lat absolutnie za darmo!

rozwiń
Wpłać 48 zł i więcej
CHILLOUT in White 2 - dwupłytowa edycja której patronował The Visitor!

W tej limitowanej propozycji chcemy podziękować bardzo wymiernym prezentem za wsparcie naszej zrzutki - dwupłytową składanką muzyki chillout z serii Magnetic Records. Nad płytą objęliśmy kilka lat temu patronat medialny. Płyty są nowe i oryginalne opakowane. Nie lada gratka kolekcjonerska!


Zimowe ukojenie i odstresowanie, utrzymane w nurcie muzyki skandynawskiej oraz brytyjskiej. Znani i lubiani wykonawcy, tacy jak: Moby, Freak Power, Bliss, Groove Armada, Simply Red, Late Night Alumni, Kaskade, Ralph Myerz czy Ennio Morricone sąsiadują z mniej znanymi, ale równie przyjemnymi dla ucha, jak Dirty Vegas, Milosh, Physics, Plej czy The Diogenes Club. Polskie akcenty zapewniają: Daniel Bloom, Novika, Smolik z zespołem Sofa i Katarzyna Wojciechowska (udzielająca się wokalnie w brytyjskim projekcie Goloka).

Lista utworów:

CD1

1. James Bright feat. Rachel Lloyd - Little Things

2. Bliss feat. Boy George - American Heart

3. Ralph Myerz feat. Pee Wee - My Darling

4. Future Loop Foundation - Another English Summer (Hesso Radio Edit)

5. Frou Frou - Hear Me Out

6. Victor Davies - Blues For You

7. Ennio Morricone - Amore Come Dolore (Needs Remix)

8. Plej - And So Lay The Land

9. Novika - Daily Routines

10. Milosh - You Make Me Feel

11. Freak Power - Sonh #6

12. City Reverb - Roll On

13. Michiko - No Place Like Home (Lemongrass Playa Bossa Remix)

14. Groove Armada - Remember

CD2

1. The Tone - Relax

2. Blonde Redhead - Silently

3. Minus 8 - Bossanova Feeling

4. Simply Red - Love Has Said Goodbye Again (Rae & Christian Remix)

5. Dirty Vegas - Days Go By (Acoustic)

6. Faberge - Hazy World

7. Physics - Don't Deny Me Love (Live Version)

8. Goloka - Sleepless In Warsaw (Late Night Re-Work)

9. The Diogenes Club - Tie Ourselves Around

10. Smolik feat. Sofa - S. Dreams

11. Lucky Soul - My Darling Anything

12. Les Adams feat. Alexis - Twist In My Sobriety (Eddie Silverton Remix)

13. Moby - Temptation

14. Daniel Bloom - Me On The Highway


Płyty wyślemy listem poleconym na wskazany przez Darczyńcę adres gdy tylko ponownie otworzymy naszą redakcję po kwarantannie.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 13 z 14)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor BAŁTYK (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji BAŁTYK. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Trójmiasta. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Trójmiasta, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 198 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor DOLNY ŚLĄSK (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji DOLNY ŚLĄSK. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Wrocławia oraz najważniejszych atrakcji Sudetów. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po wrocławskim Starym Mieście, Ostrowie Tumskim, Parku Szczytnickim oraz Karpaczu czy Szklarskiej Porębie. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Wrocławia, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

rozwiń

(pozostało 200 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor MAZOWSZE (wersja angielsko-polska,)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji MAZOWSZE. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Warszawy. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Starówce, centrum Warszawy, Pradze, okolicach placu MDM, Wilanowie oraz po najciekawszych mazowieckich atrakcji turystycznych, tych daleko poza Warszawą. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny. 


Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Warszawy, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 199 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor MAŁOPOLSKA (wersja angielsko-polska)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji MAŁOPOLSKA. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Krakowa i Zakopanego. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Starym Mieście, Kazimierzu, Podgórzu, centrum Zakopanego, Wieliczce oraz Auschwitz. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Krakowa i Zakopanego, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 199 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor WIELKOPOLSKA (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji WIELKOPOLSKA. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Poznania. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po centrum Poznania, Ostrowie Tumskim oraz okolicach jeziora Maltańskiego. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Poznania, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

rozwiń

(pozostało 200 z 200)

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Komplet pięciu przewodników The Visitor

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres komplet WSZYSTKICH pięciu edycji przewodników The Visitor – edycja Mazowsze, Małopolska, Wielkopolska, Dolny Śląsk oraz Bałtyk!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

705 121 zrzutek

i zebrali

474 936 977 zł

A ty na co dziś zbierasz?