id: wnckyu

Wesprzyj redakcję przewodników The Visitor - podziękujemy milionami przewodników po Polsce, które będą na Ciebie czekać w hotelach, restauracjach i punktach informacji turystycznej BEZPŁATNIE!

Wesprzyj redakcję przewodników The Visitor - podziękujemy milionami przewodników po Polsce, które będą na Ciebie czekać w hotelach, restauracjach i punktach informacji turystycznej BEZPŁATNIE!

Opis zrzutki

Jesteśmy pasjonatami Polski. Zbudowaliśmy największą w naszym kraju sieć bezpłatnych przewodników turystycznych pod tytułem The Visitor. Od 19 lat wydajemy pięć dwumiesięczników: Mazowsze, Małopolska, Dolny Śląsk, Bałtyk oraz Wielkopolska. Przewodniki czekają na turystów na lotniskach, w punktach informacji turystycznej, w wypożyczalniach aut, hotelach, restauracjach i ambasadach.


Potrzebujemy wsparcia, które pomoże utrzymać miejsca pracy, opłacić goniące nas rachunki, których nie udało się zawiesić, opłacić druk, wynajem skromnej redakcji. Potrzebujemy wsparcia, które natychmiast przekujemy na promocję Polski – będziemy kontynuować prace nad rozbudową aplikacji Poland Guide by The Visitor.

 

Już dzisiaj solidarnie wspieramy restauracje pracujące w opcji na wynos, aby pomóc w nagłośnieniu ich aktywności. Promujemy teatry działające online. Robimy to oczywiście nieodpłatnie, aby pomóc tam, gdzie jesteśmy w stanie wykorzystać nasze zasięgi i narzędzia.


Zapraszamy do ściągnięcia naszej bezpłatnej aplikacji:

link do aplikacji na IOS: http://tinyurl.com/yxobcq5r

link do aplikacji na Android: http://tinyurl.com/y6zz29c8

strona - www.thevisitor.pl


t9c955a91b3a5ef8.jpeg

Gdy to wszystko się już skończy będziemy promować ideę #wakacjewpolsce oraz będziemy na Was czekać z bezpłatnym, atrakcyjnym przewodnikiem, który oprowadzi Was po najpiękniejszych zakątkach Polski.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

redakcja bezpłatnych przewodników The Visitor


h972292d48bd5e0f.png

Wpłacający 14

T
Turysta
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
JT
Jan Twardowski
100 zł
T
Thomas
99 zł
A
ARCY
50 zł
 
Dane ukryte
49 zł
 
Dane ukryte
49 zł
ZG
Zofia Grzywacz-Binda
48 zł
P
Patrycja
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
wpłata od 1 zł bez nagrody

wesprzyj nas dowolną kwotą.

złotówką, pięcioma czy dziesięcioma złotymi.

Każda wpłata jest dla nas niezwykle ważna i za KAŻDĄ WPŁATĘ Z SERCA DZIĘKUJEMY!

dzięki Twojej pomocy przetrwamy ten niezwykle trudny czas i będziemy czekać na Ciebie w informacji turystycznej, w hotelach, restauracjach za darmo. od 19 już lat absolutnie za darmo!

Wybieram
Wpłać 48 zł i więcej
CHILLOUT in White 2 - dwupłytowa edycja której patronował The Visitor!

W tej limitowanej propozycji chcemy podziękować bardzo wymiernym prezentem za wsparcie naszej zrzutki - dwupłytową składanką muzyki chillout z serii Magnetic Records. Nad płytą objęliśmy kilka lat temu patronat medialny. Płyty są nowe i oryginalne opakowane. Nie lada gratka kolekcjonerska!


Zimowe ukojenie i odstresowanie, utrzymane w nurcie muzyki skandynawskiej oraz brytyjskiej. Znani i lubiani wykonawcy, tacy jak: Moby, Freak Power, Bliss, Groove Armada, Simply Red, Late Night Alumni, Kaskade, Ralph Myerz czy Ennio Morricone sąsiadują z mniej znanymi, ale równie przyjemnymi dla ucha, jak Dirty Vegas, Milosh, Physics, Plej czy The Diogenes Club. Polskie akcenty zapewniają: Daniel Bloom, Novika, Smolik z zespołem Sofa i Katarzyna Wojciechowska (udzielająca się wokalnie w brytyjskim projekcie Goloka).

Lista utworów:

CD1

1. James Bright feat. Rachel Lloyd - Little Things

2. Bliss feat. Boy George - American Heart

3. Ralph Myerz feat. Pee Wee - My Darling

4. Future Loop Foundation - Another English Summer (Hesso Radio Edit)

5. Frou Frou - Hear Me Out

6. Victor Davies - Blues For You

7. Ennio Morricone - Amore Come Dolore (Needs Remix)

8. Plej - And So Lay The Land

9. Novika - Daily Routines

10. Milosh - You Make Me Feel

11. Freak Power - Sonh #6

12. City Reverb - Roll On

13. Michiko - No Place Like Home (Lemongrass Playa Bossa Remix)

14. Groove Armada - Remember

CD2

1. The Tone - Relax

2. Blonde Redhead - Silently

3. Minus 8 - Bossanova Feeling

4. Simply Red - Love Has Said Goodbye Again (Rae & Christian Remix)

5. Dirty Vegas - Days Go By (Acoustic)

6. Faberge - Hazy World

7. Physics - Don't Deny Me Love (Live Version)

8. Goloka - Sleepless In Warsaw (Late Night Re-Work)

9. The Diogenes Club - Tie Ourselves Around

10. Smolik feat. Sofa - S. Dreams

11. Lucky Soul - My Darling Anything

12. Les Adams feat. Alexis - Twist In My Sobriety (Eddie Silverton Remix)

13. Moby - Temptation

14. Daniel Bloom - Me On The Highway


Płyty wyślemy listem poleconym na wskazany przez Darczyńcę adres gdy tylko ponownie otworzymy naszą redakcję po kwarantannie.

wybrano 1 raz (pozostało 13 z 14)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor BAŁTYK (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji BAŁTYK. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Trójmiasta. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Trójmiasta, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

wybrano 2 razy (pozostało 198 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor DOLNY ŚLĄSK (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji DOLNY ŚLĄSK. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Wrocławia oraz najważniejszych atrakcji Sudetów. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po wrocławskim Starym Mieście, Ostrowie Tumskim, Parku Szczytnickim oraz Karpaczu czy Szklarskiej Porębie. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Wrocławia, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

(pozostało 200 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor MAZOWSZE (wersja angielsko-polska,)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji MAZOWSZE. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Warszawy. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Starówce, centrum Warszawy, Pradze, okolicach placu MDM, Wilanowie oraz po najciekawszych mazowieckich atrakcji turystycznych, tych daleko poza Warszawą. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny. 


Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Warszawy, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

wybrano 1 raz (pozostało 199 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor MAŁOPOLSKA (wersja angielsko-polska)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji MAŁOPOLSKA. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Krakowa i Zakopanego. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po Starym Mieście, Kazimierzu, Podgórzu, centrum Zakopanego, Wieliczce oraz Auschwitz. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Krakowa i Zakopanego, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

wybrano 1 raz (pozostało 199 z 200)

Wybieram
Wpłać 49 zł i więcej
Przewodnik The Visitor WIELKOPOLSKA (wersja angielsko-polsko-niemiecka)

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres przewodnik The Visitor w edycji WIELKOPOLSKA. Zajdziesz w nim mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek przydatnych podczas zwiedzania Poznania. Przygotowaliśmy autorskie trasy turystyczne po centrum Poznania, Ostrowie Tumskim oraz okolicach jeziora Maltańskiego. W przewodniku znajdziesz również kilkadziesiąt rekomendacji i opisów restauracji oraz hoteli, a także prezentacje najciekawszych spektakli i koncertów, które będziesz mógł obejrzeć po zakończeniu kwarantanny.

Masz przyjaciół za granicą? Wyślij im nasz przewodnik jako wspaniałe zaproszenie do odwiedzenia Poznania, gdy to wszystko już się wreszcie skończy!

(pozostało 200 z 200)

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Komplet pięciu przewodników The Visitor

Po zakończeniu kwarantanny i otwarciu redakcji wyślemy listem poleconym na podany przez Ciebie adres komplet WSZYSTKICH pięciu edycji przewodników The Visitor – edycja Mazowsze, Małopolska, Wielkopolska, Dolny Śląsk oraz Bałtyk!

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

626 099 zrzutek

i zebrali

376 844 767 zł

A ty na co dziś zbierasz?