id: wnd6ux

Tango Argentyńskie - rozwój, nauka i życie

Tango Argentyńskie - rozwój, nauka i życie

Nasi użytkownicy założyli 1 188 789 zrzutek i zebrali 1 252 148 749 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,

Szczerze - miałem wątpliwości co do funkcjonowania tej platformy, ale postanowiłem spróbować, zaufać i poprosić Wasze dobre dusze o wsparcie dla mnie.

Moim marzeniem stało się nauczyć tańczyć Tango Argentyńskie, występować na pokazach i uczyć innych tego pięknego tańca - pragnienie jest przeogromne! Jak Bóg da, to w przyszłości cudownie było by otworzyć szkołę tańca poświęconą Tangu Argentyńskim, gdzie wieczorami można by przyjść tańczyć. Od 2009 roku ten taniec wpisany jest na listę UNESCO, wspierając to przedsięwzięcie poszerzamy bogactwo niematerialne ludzkości i wyjątkową kulturę.

Do rzeczy.

Celem zrzutki jest umożliwienie mi wyjazdu na dłuższy czas do stolicy Argentyny, Buenos Aires - światowej kolebki Tanga Argentyńskiego, aby tam od samego źródła uczyć się od najlepszych maestros i po powrocie przekazywać nabytą wiedzę i umiejętności Polakom, również dzielić się z innymi radością i przyjemnością z tańca na lokalnych spotkaniach, czy eventach socjalnych.

Wstępnie zakładam wjazd na czas 10 lub 12 miesięcy. Jestem też przygotowany do nauki języka co jest konieczne, ponieważ angielskiego tam nie znają i trzeba posługiwać się językiem lokalnym. Sytuacja gospodarcza tego kraju aktualnie jest trudna, życie drogie, niełatwe (duża inflacja i bezrobocie). Jeśli znajdę pracę na miejscu to być może uda się zostać tam dłużej do 18 miesięcy.

Aktualnie pracuję w kraju na 3/4 etatu jako montażysta mebli - nie jestem w stanie odłożyć tak dużej sumy, biorąc pod uwagę bieżące utrzymanie i stałe koszty, całą resztę przeznaczam na tango i jego naukę - nie zostaje praktycznie nic.

Jest to przykre, ale prawda jest taka, że bez Waszej pomocy nie jestem w stanie rzucić pracy i wyjechać w taką życiową podróż inwestując dodatkowo fundusze na miejscu w intensywną naukę tańca.

W taki sposób chciałbym poświęcić swoje życie.


Ściskam, całuję i pozdrawiam.

Ufam, że uda się nam to razem zrobić!P.S.

Moje ostatnie doświadczenie. Charytatywnie poprowadziłem grupowe warsztaty z tanga, jako forma terapii tańcem. Radość i satysfakcja z uczenia innych jest przeogromna. Pięknie byłoby zajmować się w życiu tym co się kocha.

hae8428c797e65a1.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!