Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Słuchasz? Oglądasz? Wspieraj! Każda wpłata się liczy, a Twój wolny datek to cegiełka w rozwoju Radia Wnet - dziękujemy, że jesteś z nami!
  rozwiń
 • Wspierasz audycje publicystyczne, które są znakiem firmowym Radia Wnet. Nasz flagowy program to Poranek Wnet, który nadajemy od poniedziałku do piątku. To wtedy słyszycie na antenie Krzysztofa Skowrońskiego, Magdalenę Uchaniuk, Jasminę Nowak i Łukasza Jankowskiego. Oprócz tego nadajemy również Kurier w Samo Południe i Popołudnie Wnet. Nasze programy są przygotowywane z udziałem zaproszonych gości – ekspertów i autorytetów w swoich dziedzinach.
  rozwiń
 • Wspierasz audycje publicystyczne oraz muzyczne na antenie Radia Wnet. Audycje muzyczne to II filar działalności Radia Wnet. Nie ograniczamy się do konkretnego stylu i gatunku – na naszej antenie usłyszysz przekrój polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Nasze programy: MUZYCZNA POLSKA TYGODNIÓWKA, CZAS NIE TYLKO NA COUNTRY, MAZZOLL ARHYTHMIC RADIO, SZTUKA JEST MAGIĄ, POLISH CHART, MUZYCZNE IQ, KONFRONTACJE MUZYCZNE, NA POCZĄTKU BYŁ CHAOS, ZŁOTE LATA PIOSENKI FRANCUSKIEJ, SOFA SURFING, SOLARIUM, CZAS NA REALIZATORA.
  rozwiń
 • Wspierasz audycje publicystyczne, muzyczne i kulturalne na antenie Radia Wnet. Na antenie Radia Wnet nie zapominamy o wydarzeniach ze świata sztuki i kultury. Joanna Rawik, Konrad Mędrzecki, Małgorzata Kleszcz, Katarzyna Adamiak, Magdalena Uchaniuk, MiŚ – wszyscy ci autorzy dzielą się ze słuchaczami swoimi odkryciami, wrażliwością i poczuciem estetyki. W audycjach gościmy osoby związane z organizacją i tworzeniem wydarzeń artystycznych, podróżujemy, aby nadawać bezpośrednio z ośrodków kultury.
  rozwiń
 • Wspierasz audycje publicystyczne, muzyczne, kulturalne oraz Studia Zagraniczne i wyprawy Radia Wnet. Nasze studia zagraniczne są unikatowym projektem na skalę Polski, a nawet Świata. Jesteśmy w Bejrucie, Dublinie, Londynie, Wilnie, Lwowie, Kijowie, Las Vegas, Kazachstanie, Tajpej, Medellín i na Dzikim Zachodzie. Poprzez studia zagraniczne rozwijamy Globalną Sieć Radia Wnet. Radio Wnet to radio w drodze. Docieramy do ciekawych ludzi i miejsc. Od lat realizujemy wyprawy po Polsce; nawet pieszo lub na rowerach, aby dotrzeć do źródeł. Zorganizowaliśmy już dwie edycje Wielkiej Wyprawy Radia Wnet - w 2022 r. była to wyprawa po krajach Trójmorza. Dodatkowo, w ramach projektu VIA CARPATIA objechaliśmy 6 europejskich krajów, a podczas realizacji audycji Bukareszteńska 9 byliśmy w krajach należących do wschodniej flanki NATO. Nasze doświadczenie to setki tysięcy przejechanych kilometrów, setki wywiadów i rozmów.
  rozwiń
 • Wspierasz audycje publicystyczne, muzyczne, kulturalne, Studia Zagraniczne, wyprawy oraz zaplecze techniczne Radia Wnet. Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale Radio Wnet to przedsięwzięcie wymagające ogromnego zaplecza technicznego, które pochłania znaczną część naszych wydatków. Aby wszystko działało tak jak trzeba musimy zadbać o wyposażenie studia emisyjnego i produkcyjnego, mobilne studia, które wykorzystujemy w czasie podroży, systemy łączności z naszymi studiami zagranicznymi, mikrofony, konsolety, serwery, kilometry kabli i przewodów i, co najistotniejsze dla Słuchaczy – utrzymanie nadajników. Te wszystkie rzeczy stanowią zaplecze techniczne radia, bez którego nie mogłoby ono działać.
  rozwiń
 • Radio Wnet od zawsze silnie związane jest z Ukrainą oraz z prowolnościowymi ruchami na Białorusi. Nadajemy program po białorusku w ramach Radia Unet. Od lat funkcjonują nasze studia w Kijowie i Lwowie. Od początku wojny i inwazji Rosji czynnie działamy na rzecz Ukrainy. Nasi redaktorzy – Paweł Bobołowicz, Wojciech Jankowski, Dmytro Antoniuk i Artur Żak. Dostarczają słuchaczom informacje z pierwszej ręki, nadajemy na żywo z ogarniętej wojną Ukrainy. To bardzo trudne i ryzykowne zadanie, które wymaga dużych nakładów finansowych – nie wyobrażamy sobie jednak zaprzestania wsparcia Ukrainy i naszych relacji.
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Wybierz sposób zapłaty

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Płatność będzie pobierana co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Dlaczego warto wspierać cyklicznie?
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego, które tracisz wybierając wsparcie jednorazowe:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.