id: wng5ba

Pomóż ratować teatr Terminus A Quo - Kochamy TEATR ❤ OFFowy!

Pomóż ratować teatr Terminus A Quo - Kochamy TEATR ❤ OFFowy!

15 000 zł 
z 25 000 zł
59%
zakończona 07.10.2020r
150 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

RAZEM RATUJEMY JEDEN Z NAJSTARSZYCH TEATRÓW ALTERNATYWNYCH W POLSCE  ❤


q22e9f466a1f5269.jpeg


Byliśmy domem wielu artystów. Schronienie znalazł u nas każdy kto chciał tworzyć swoją Sztukę. Przez 44 lata graliśmy średnio raz w tygodniu! Od 14 marca dostajemy na łeb! Zachodzimy w głowę co dalej? Na przełomie marca i kwietnia przeżyliśmy załamanie, ale postanowiliśmy, że się nie poddamy, że byliśmy, jesteśmy i będziemy! Zapraszamy Was do naszego alternatywnego teatru w Nowej Soli!


Kochani wspieracie nas, nasi miłośnicy z całej Polski - Polski po której podróżowaliśmy i dla której chcieliśmy grać. Niestety COVID nas zatrzymał. W dodatku nie udało nam się uzyskać wsparcia z MKiDN (wsparcie otrzymał jedynie co piąty projekt!). Chcecie poznać nas bliżej? Poniżej znajdziecie mały wycinek tego co zrobiliśmy i dlaczego potrzebujemy Waszego wsparcia.


Dziękujemy za każdy gest wsparcia i za pomoc w czasie rodem z filmów science-fiction. Jesteście wspaniali! Pamiętajcie, udostępniając naszą ZRZUTKĘ w mediach społecznościowych i na Waszych profilach też nam pomagacie!


Za każdą wpłatę chcemy Wam podziękować. Upominki możecie odebrać osobiście w naszej nowosolskiej siedzibie, ewentualnie możemy przesłać je pocztą (w tym wypadku prosimy o doliczenie kosztów wysyłki - 15 zł - oraz wskazanie adresu).Upominki będą do odbioru po zakończeniu zbiórki (od 1 października 2020 roku). Jeżeli jesteś anonimowym darczyńcą, a chcesz otrzymać upominki napisz na email osoby odpowiedzialnej za zbiórkę: [email protected]ja1cfee84c077f81.jpegKrew, pot i łzy naszych aktorów wołają o pomstę do korony na Czarnej Sali im. Ryszarda Cieślaka w Nowej Soli. Czarne ściany, czarne deski i czarna rozpacz w naszych sercach. Kiedy, ach kiedy będziemy mogli znów spotkać się twarzą w twarz?? Kiedy w kierunku widowni wypryśnie woda, glina i ślina? Nasz zespół zamiera w oczekiwaniu. W niepewności. Czymże jest nasze życie bez alternatywy, bez offu ? Nietzschem. Najstarsi z nas przetrwali Stan Wojenny, pomóż nam razem przetrwać Stan Pandemii!ga4916e9c79f33d2.jpegTERMINUS A QUO - nie jest teatrem ze stałym budżetem, jak teatry państwowe, marszałkowskie, powiatowe, miejskie lub domo-kulturowe. By istnieć, działać, tworzyć, mieć siedzibę, Teatr, musi gromadzić środki. Korona-wirus i co za tym idzie zakazy, spowodowały, że wszystkie imprezy z marca, kwietnia, maja są odwołane. A jak będzie latem? (chyba podobnie) - Teatr by istnieć, musi mieć wsparcie - nie ma innej drogi. Przez 44 lata Teatr jakoś wiązał koniec z końcem, choć były lata bardzo trudne i szorowaliśmy krypą mocno po dnie. Ale nie poddawaliśmy się, i płynęliśmy dalej z właściwym sobie fasonem i animuszem. Przetrzymaliśmy nawet stan wojenny (który nam nie służył i przeciwko, któremu protestowaliśmy) odparliśmy wszystkie ataki i nagonki. Naprawdę stoczyliśmy szereg heroicznych bojów. Co nas czeka tym razem: czy meta z napisem THE END...Teatr TERMINUS A QUO, czyli kim jesteśmy i co robimy?


Jesteśmy artystami związanymi z nurtem teatru alternatywnego. 4 czerwca Teatr TERMINUS A QUO odnotuje 44 rocznicę od pierwszej premiery. Jednak nie jest to dla nas łatwy czas.


Jesteśmy bandą niewyżytych, zamkniętych w domach aktorów offowych. Potrzebujemy publiki! Stroboskopów ! Mąki! Gliny! Pragniemy coś rozpieprzyć. Wysadzić w powietrze na rynku głównym. Dostarczyć wam ciarek, emocji, łez i golizny.


ge42bcdd38c6cfbc.jpeg


Działamy jako stowarzyszenie i organizacja pożytku publicznego: Nowosolskie Alternatywne Stowarzyszenie Artystów – NASA. Od 2001 roku realizujemy zadania publiczne z zakresu teatru alternatywnego w gminie Nowa Sól oraz powiecie nowosolskim, współpracując z młodzieżą szkolną i dorosłymi. Od lat gramy i jeździmy po całym kraju, gdzie tylko nas zapraszacie i chcecie oglądać. Promujemy naszą małą ojczyznę w całej Polsce oraz poza jej granicami (Niemcy, Czechy, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina).


Do zobrazowania dorobku teatru Terminus A Quo posłużymy się kilkoma liczbami:


 • data założenia teatru to 4 stycznia 1976 roku, a więc istniejemy ponad 44 lata!
 • w teatrze zagrało ponad 640 osób,
 • do dziś zagraliśmy 3855 razy,
 • obejrzało nas 17 552 widzów w 2018 roku i 11 852 widzów w 2019 roku,
 • dotychczas zrealizowaliśmy 277 premier,
 • byliśmy w 259 miejscowościach głównie w kraju, ale też za granicą,
 • uczestniczyliśmy w co najmniej 865 imprezach zewnętrznych,
 • przez 44 lata sami zorganizowaliśmy 335 własnych wydarzeń.
 • Przez 44 lata graliśmy średnio raz w tygodniu!


w229e8155c56a88c.jpeg


W naszym repertuarze jest wiele spektakli autorskich, wielokrotnie nagradzanych i lubianych przez publikę. W naszym repertuarze znajdziecie też klasykę zrobioną jak na teatr alternatywny przystało – na offowo - np. Witolda Gombrowicza, Juliusza Słowackiego, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Carla Gustava Junga czy Sofoklesa. Wg rocznika „Teatr w Polsce” teatr TAQ był najczęściej grającym teatrem poza swoją siedzibą na przestrzeni ostatnich lat.


udd354cb754749e2.jpeg


Oprócz upowszechniania teatru, edukacji z zakresu pedagogiki teatru, przeprowadziliśmy szereg warsztatów (lokalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych) z zakresu recytacji, świadomości na scenie, z sukcesami braliśmy udział w licznych konkursach i przeglądach.


Dlaczego zorganizowaliśmy zrzutkę?


Żeby istnieć, grać i utrzymać naszą salę – jak wszyscy – potrzebujemy środków finansowych. Wspiera nas nasze miasto, Nowa Sól, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Niestety dotacja wystarcza aż i jedynie na połowę kosztów, które ponosimy by utrzymać nasz ośrodek. Drugą część wypracowujemy sami grając na niezależnych (i często - jak to w kulturze bywa - niestety słabo opłacanych) rozmaitych scenach naszego kraju. Jeżeli odwiedzamy teatralnych przyjaciół, bardzo często gramy też za zwrot kosztów podróży.


ufa6b78cb281d69d.jpeg


Sprawa jest prosta. Nie mogliśmy grać, z powodu pandemii i jesteśmy pozbawieni środków na utrzymanie sali i teatru. Nasi aktorzy i tak w 99% wypadków grają za darmo, robią to z pasji i miłości do sceny. Teraz gdy odwołane są kolejne imprezy, a samorządy szukają oszczędności walczymy o przetrwanie. Angażujemy więc nasze talenty i obiecujemy, że będziemy nadal tworzyli bo kochamy sztukę! Duże grono naszego zespołu stanowią ludzie młodzi, ale przez 44 lat działalności w naszym zespole było zaangażowanych mnóstwo zdolnych osób, które dziś działają na wielu polach artystycznych, w telewizji, teatrach, pisząc, i realizując się artystycznie.


b734ba519dd2429d.jpeg


Dlatego prosimy Was o wsparcie, by móc przetrwać ten trudny czas. Niestety dotychczasowe imprezy są odwoływane, występy więc się nie odbędą i nie uda nam się wypracować niezbędnych środków. Czekamy w blokach startowych, jednak widząc co się dzieje, nie liczymy, że rok 2020 będzie dla nas łaskawy. Jak na razie nie udało nam się uzyskać pomocy z Narodowego Centrum Kultury na realizację projektów online (dotację otrzymało jedynie 20% wnioskodawców!).


Wspólnie uratujmy ważny ośrodek teatralny!


Teatr Terminus A Quo z Nowej Soli jest ważnym ośrodkiem kulturalnym na mapie teatralnej Polski, powstałym na fali buntów studenckich które w latach ‘70 poruszyły środowisko teatralne. Przez lata pracowaliśmy na to aby prowincjonalna Nowa Sól zaistniała jako rozpoznawalne miejsce na scenie kultury offowej, obok licznych teatrów w dużych ośrodkach miejskich. Poprzez liczne wyjazdy poza siedzibę teatru, krajowe i zagraniczne oraz organizowane na miejscu liczne festiwale i imprezy kulturalne udało nam się stworzyć sieć znajomości z twórcami, teatrami niezależnymi. To tutaj odbyło się 27 edycji przeglądów teatrów niezależnych!wc0bd97b978bc0d1.jpeg


WYBRANE NAGRODY TEATRU TERMINUS A QUO


Zespół teatralny TAQ z Edwardem Gramontem na czele jest laureatem łącznie kilkudziesięciu nagród na ogólnopolskich festiwalach teatralnych (szczegółowy wykaz na stronie teatru w opisach spektakli), m.in.:


 • Spektakl autorski p.t. „Narzędzia Tortur”
 • Grand Prix
 • 1998 – Toruń. VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL „POBOCZA TEATRU”.
 • Nagroda przeglądu
 • 1998 – Nowa Sól. Wojewódzki Przegląd Teatrów Amatorskich – WOPTA’98.
 • I nagroda
 • 1998 – Łódź. ŁÓDZKIE SPOTKANIA TEATRALNE.
 • Nagroda Forum Młodych
 • 1999 – Andrychów. VI OGÓLNOPOLSKI OTWARTY FESTIWAL TEATRÓW AMATORSKICH – ODEON’99.
 • Wyróżnienie
 • 2000 – Ciechanów. VIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRALNY „DIONIZJE 2000”.
 • Nagrody aktorskie dla Agaty Staszewskiej (rola Prometeusza) i Anny Hofman (rola Syfona z Les), 2000 – Gdańsk. FESTIWAL MAŁYCH FORM TEATRALNYCH – WINDOWISKO.
 • Nagroda aktorska dla Aleksandry Wojanowskiej (rola Prometeusza)
 • 2003 – Chodzież. II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL HORYZONTALNY MAŁYCH FORM TEATRALNYCH.


 • Spektakl p.t. „Zabawa w czekanie na zabawę”


 • oparty na pomysłach inspirowanych „Zabawą” Sławomira Mrożka.
 • Grand Prix – PRZEGLĄD FORM TEATRALNYCH WOJSKA POLSKIEGO. Przemyśl – 2008.
 • III nagroda – III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRÓW OGRÓDKOWYCH W ALEJACH. Częstochowa 2008
 • Nagroda Zofii Uzelac 26 ZGIERSKIE SPOTKANIA MAŁYCH TEATRÓW „CZTERNASTE SŁODKOBŁĘKITY”.
 • Zgierz – 2008


 • Spektakl autorski p.t. „Nowa Sztuka Zakopiańska”
 • Nagrody:
 • 1996 – Ciechanów. Wyróżnienie i Nagroda publiczności oraz Nagroda aktorska dla Wiesława Majosa podczas III OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWAL TEATRALNY „DIONIZJE”.
 • 1996 – Rypin. III nagroda i Nagroda aktorska dla Wiesława Majosa PODCZAS XXIII RYPIŃSKIEJ WIOSNY TEATRALNEJ.
 • 1996 – Nowa Sól. Nagroda aktorska dla Tomasza Michniewicza podczas Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Amatorskich -WOPTA’96
 • 1998 – Andrychów. III Nagroda oraz Nagroda Forum Młodych a także Nagroda aktorska dla Wiesława Majosa podczas V OGÓLNOPOLSKIEGO OTWARTEGO FESTIWALU TEATRALNEGO – ODEON.
 • 1998 – Skierniewice. Nagrody aktorskie dla Wiesława Majosa i Jakuba Kaprala podczas 1410 FESTIWALU KOMEDII hi! hi! hi!.
 • 2001 – Gdańsk. Nagroda aktorska dla Przemysława Kubickiego podczas FESTIWALU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH – WINDOWISKO.
 • 2009 – Wrocław. Nagroda aktorska dla Konrada Gramonta podczas OGÓLNOPOLSKICH PREZENTACJI TEATRÓW AMATORSKICH „OPTA 2009”


 • Spektakl autorski p.t. „Usta/lenia”
 • Nagrody:
 • Wyróżnienie
 • Chodzież -2004 III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL HORYZONTALNY MAŁYCH FORM TEATRALNYCH.
 • Nagroda za pomysł i wykonanie
 • Zgierz – 2004. ZGIERSKIE SPOTKANIA MAŁYCH TEATRÓW „DZIESIĄTE
 • SŁODKOBŁĘKITY”.
 • Nagroda dla Edwarda Gramonta za grę konwencjami teatralnymi
 • Gdańsk – 2004. VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUK AUTORSKICH
 • I ADAPTACJI.
 • I nagroda festiwalu i nagroda „Tygodnika Ciechanowskiego” dla najlepszego wykonawcy festiwalu.
 • Pułtusk – 2006 IV FESTIWAL TEATRÓW STUDENCKICH ATENA-2006.
 • I nagroda, Częstochowa 2007.
 • II FESTIWAL TEATRÓW OGRÓDKOWYCH W ALEJACH
 • Nagroda „ZŁAMANY SZLABAN” dla najlepszego teatru w nurcie off
 • Cieszyn – 2008. XIX MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TEATRALNEGO „BEZ GRANIC”
 • Nagroda Sceny „i”
 • Kraków 2008 – III Ogólnopolski Festiwal Teatralny w Scenie „i”


 • Spektakl autorski p.t. „Poczekalnia”
 • I Nagroda, IX OGÓLNOPOLSKI OTWARTY FESTIWAL TEATRÓW AMATORSKICH – ODEON 2002 – Andrychów 2002
 • Wyróżnienie aktorskie – Marta Majewska
 • IX OGÓLNOPOLSKI OTWARTY FESTIWAL TEATRÓW AMATORSKICH – ODEON 2002 – Andrychów 2002


 • Spektakl p.t. „La malcastree”,
 • Wyróżnienie dla Agnieszki Kołodyńskiej
 • XXII TURNIEJ SZTUKI RECYTATORSKIEJ „WOBEC WŁASNEGO CZASU” - Wałcz 1999
 • Nagroda Grand Prix – Laur rodu Górków dla Adriany Boś
 • XVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OŻYWIANIA SŁOWA o laur RODU GÓRKÓW - Szamotuły 2013
 • Spektakl autorski p.t. „Adiafora”
 • Nagroda Miejskiego Ośrodka kultury w Bydgoszczy
 • V OGÓLNOPOLSKIE PREZENTACJE SCEN PLASTYCZNYCH. Bydgoszcz – 2000
 • Spektakl autorski p.t. „Zawołanie”
 • I nagroda
 • 2003 – Zgierz. Zgierskie Spotkania Małych Teatrów „Dziewiąte Słodkobłękity”
 • Nagroda aktorska dla Katarzyny Mikołajczak
 • 2003 – Zgierz. Zgierskie Spotkania Małych Teatrów „Dziewiąte Słodkobłękity”
 • Nagroda dla zespołu aktorskiego
 • 2004 – Kraków Festiwal Teatralny w scenie „i”


 • Monodram Eliasza Gramonta p.t. „Noc nie jest dziewicą”
 • 2015 – Żary. Eliminacje Wojewódzkie 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Wyróżnienie
 • 2015 – Gorzów Wielkopolski. VII Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form – BAMBERKA – Wyróżnienie


 • Spektakl p.t. „Skowyt” oparty na fragmentach prozy „Howl” Allena Ginsberga
 • 2011 – Kraków Nagroda Grand Prix w kategorii spektakle Teatrów tworzonych przez nestorów teatralnego ruchu studenckiego i offowego podczas
 • V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW STUDENCKICH I NISZOWYCH – EPIZOD


 • Spektakl p.t. „Anna Livia, Gotha Potwór”
 • oparty na wybranych fragmentach utworu “Anna Livia Plurabelle” wchodzącego w skład słynnej antypowieści Jamesa Joyce’a “Finnegans Wake”.
 • Wyróżnienie dla Ireny Kasprzak, 1994 – Żary. Eliminacje Wojewódzkie 39. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
 • Grand Prix, 1995 – Nowa Sól. Wojewódzki Przegląd Teatrów Amatorskich – WOPTA’95.
 • III nagroda, 1996 – Toruń. III Ogólnopolski Festiwal „Pobocza teatru”.


 • Spektakl p.t. „Tyrania” oparty na fragmentach prozy Miodraga Bulatovicia z nowelek: „Tyrania” i „Czerwony kogut leci wprost do nieba” a także dwóch wierszy Leszka Aleksandra Moczulskiego „Pieśń poranna” i „…mówcie do ściany…”.
 • 1999 – Toruń. Młodzieżowy Dom Kultury. VII Ogólnopolski Festiwal "Pobocza teatru".
 • Decyzją Jury nagrody aktorskie otrzymali: Agnieszka Kołodyńska, Jakub Kapral, Jakub OsypińskiZdjęcia: Michalina Samborska, Katarzyna Grażewicz, Katarzyna Klimkowska, Jerzy Malicki, Karol Kolba, Dawid Galiński. Wisiorki z ceramiki w ramach upominków: Wudu Raku

i2203bc03811325f.jpeg

u30649d2c89ca124.jpeg

tc3f43496eab7535.jpeg


v1fda17f6fe1cb71.jpeg

x68b9fbf94d14b7b.gif

hb3f592a38687ca6.jpega376e32b158468d8.png


Dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 10 zł i więcej
  Podziękowania

  Podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy za wsparcie :)

  rozwiń

  wybrano 4 razy

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 25 zł i więcej
  Teatralna pocztówka

  Teatralna pocztówka od Terminusa oraz podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy!

  rozwiń

  wybrano 19 razy

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 60 zł i więcej
  Teatralny magnes i pocztówka

  Kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką oraz podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy!

  rozwiń

  wybrano 11 razy

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 99 zł i więcej
  Ceramiczny ręcznie robiony wisior, kolorowy magnes i teatralna pocztówka

  Ceramiczny, ręcznie robiony wisior od Wudu Raku z logiem teatru oraz kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką i podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

  rozwiń

  wybrano 20 razy

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 200 zł i więcej
  Zdjęcie w antyramie, ceramiczny wisior, kolorowy magnes i teatralna pocztówka

  Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie. Do tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior od Wudu Raku z logiem teatru oraz kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką i podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

  rozwiń

  wybrano 4 razy

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 350 zł i więcej
  Ubierzemy Cię!

  Oryginalna, spersonalizowana, koszulka z logiem teatru na plecach i nazwą oraz Twoim imieniem lub ksywką na przodzie oraz wszystkie poprzednie upominki wymienione poniżej.


  Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie.


  Oprócz tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior wykonany przez Wudu Raku z logiem teatru, kolorowy magnes z logiem teatru i teatralna pocztówka. Oczywiście umieścimy Twoje dane w podziękowaniach na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram
  Wpłać 500 zł i więcej
  Honorowy Mecenas/ka TEATRU!

  Otrzymasz od nas całoroczny karnet dla dwóch osób na wszystkie nasze spektakle grane w Nowej Soli oraz organizowany przez nas festiwal Spotkanie Teatru Otwartego oraz wszystkie poprzednie upominki.


  Oryginalna, spersonalizowana, koszulka z logiem teatru na plecach i nazwą oraz Twoim imieniem lub ksywką na przodzie.


  Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie.


  Oprócz tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior wykonany przez Wudu Raku z logiem teatru, kolorowy magnes z logiem teatru i teatralna pocztówka.


  Oczywiście umieścimy Twoje dane w podziękowaniach na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

  rozwiń

  wybrano 1 raz

  przewidywana dostawa: 30 października, 2020

  Wybieram

Wpłaty 150

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nagrody / oferty

Wpłać 10 zł i więcej
Podziękowania

Podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy za wsparcie :)

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Teatralna pocztówka

Teatralna pocztówka od Terminusa oraz podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy!

rozwiń

wybrano 19 razy

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Teatralny magnes i pocztówka

Kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką oraz podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku.Dziękujemy!

rozwiń

wybrano 11 razy

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Ceramiczny ręcznie robiony wisior, kolorowy magnes i teatralna pocztówka

Ceramiczny, ręcznie robiony wisior od Wudu Raku z logiem teatru oraz kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką i podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

rozwiń

wybrano 20 razy

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Zdjęcie w antyramie, ceramiczny wisior, kolorowy magnes i teatralna pocztówka

Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie. Do tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior od Wudu Raku z logiem teatru oraz kolorowy magnes z logiem teatru wraz z teatralną pocztówką i podziękowania na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
Ubierzemy Cię!

Oryginalna, spersonalizowana, koszulka z logiem teatru na plecach i nazwą oraz Twoim imieniem lub ksywką na przodzie oraz wszystkie poprzednie upominki wymienione poniżej.


Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie.


Oprócz tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior wykonany przez Wudu Raku z logiem teatru, kolorowy magnes z logiem teatru i teatralna pocztówka. Oczywiście umieścimy Twoje dane w podziękowaniach na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

rozwiń

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Honorowy Mecenas/ka TEATRU!

Otrzymasz od nas całoroczny karnet dla dwóch osób na wszystkie nasze spektakle grane w Nowej Soli oraz organizowany przez nas festiwal Spotkanie Teatru Otwartego oraz wszystkie poprzednie upominki.


Oryginalna, spersonalizowana, koszulka z logiem teatru na plecach i nazwą oraz Twoim imieniem lub ksywką na przodzie.


Pamiątkowe zdjęcie ze spektaklu w formacie 30x45 z podpisem reżysera umieszczone w antyramie.


Oprócz tego ceramiczny, ręcznie robiony wisior wykonany przez Wudu Raku z logiem teatru, kolorowy magnes z logiem teatru i teatralna pocztówka.


Oczywiście umieścimy Twoje dane w podziękowaniach na naszej stronie i fun-page na Facebooku. Dziękujemy!

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 października, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

880 268 zrzutek

i zebrali

810 625 087 zł

A ty na co dziś zbierasz?