Opis zrzutki

Nasz projekt filmowy polega na planie stworzenia w całości filmu fabularnego krótkometrażowego, który docelowo mamy zamiar zgłosić na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz na Warszawski Festiwal Filmowy. Fabularny film krótkometrażowy, który chcielibyśmy stworzyć w całości – „Woda Życia”. Jest to dramat z elementami thillera i wieloma wątkami akcji, które dzieją się w Trójmieście.


Materiały, które Wam prezentujemy, i których znacznie więcej możecie znaleźć na naszym kanale YouTube i Instagramie powstały w celu zrealizowania „zrzutki” aby uzbierać potrzebne fundusze na produkcje całego filmu, który ma trwać 30 minut. Udało nam się zebrać znaczną część potrzebnej ekipy filmowej, pozwolenia na nagrywanie w wielu lokacjach a także materiały, które Wam prezentujemy poniżej, a także naszych mediach społecznościowych.


Nasze treści dostępne na mediach społecznościowych będą stale się rozwijały, już teraz możecie znaleźć tam wiele treści, dzięki czemu możecie poznać aktorów, ekipę filmową, a także atmosferę na planie. Ponadto oprócz serii odcinków "za kulisami filmu Woda Życia", oczywiście dostępny jest również zwiastun „Wody Życia”, film opisujący nasz projekt a także już wkrótce dostępny będzie krótki film przedstawiający pierwsze sceny naszego filmu i wiele więcej materiałów.


Więcej treści możecie znaleźć tutaj:


Instagram - https://www.instagram.com/woda.zycia/


Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCgIQsseF-2H1qn7zB1woM9A


Facebook - https://www.facebook.com/Woda-%C5%BBycia-106153714944225


Jednym z najistotniejszych wątków filmu jest wiara. Nie ukrywamy że nasz film jest wypełniony zgodnie z wolą twórców duszą chrześcijańską i zależy nam na stworzeniu interesującego i widowiskowego filmu, który jednocześnie zawierałby solidny fundament w postaci wartości chrześcijańskich.


W jaki sposób możesz wesprzeć nasz projekt?

- Wpłacając chociaż symboliczną kwotę, przez co wspierasz nas finansowo ale i motywujesz do realizacji tego filmu.

- Udostępniając ten materiał na swoich mediach społecznościowych oraz przesyłając do osób, które ta tematyka mogłaby zainteresować stajesz się również współtwórcą tego projektu.

- Zostając oficjalnym sponsorem naszego filmu. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami. W tym celu zapraszamy do kontaktu mailowego pisząc do [email protected]

- Biorąc udział fizycznie w realizacji filmu. Do realizacji filmu chcielibyśmy zaprosić wiele osób, które mogłyby pojawić się w filmie jako aktorzy, postaci epizodyczne, statyści, a także wciąż poszukujemy wielu osób do stworzenia razem z nami ekipy filmowej, potrzebujemy między innymi kierownika planu, montażystę, osobę realizującą zdjęcia z drona, fotografa do realizacji fotosów z planu, a także wielu innych osób, więc jeśli chciałbyś wystąpić w filmie lub dołączyć do ekipy, napisz wiadomość do – [email protected]


Z racji tego iż chcielibyśmy realizując film zgodnie ze scenariuszem nagrywać w wielu wyjątkowych lokacjach, a także ze względu na to że do zrealizowania naszego filmu niezbędnych jest wielu aktorów i statystów potrzebujemy funduszy aby móc zapewnić wyżywienie dla tych osób, pracujących na planie za darmo. jest to najważniejsza część naszej zbiórki i jak się okazało podczas nagrywania pierwszych scen najbardziej kłopotliwa. Nie wszystkie lokacje uda nam się pozyskać za darmo, dlatego chcielibyśmy móc wynająć potrzebne miejsca na czas realizacji zdjęć. Kolejnym wydatkiem byłyby bilety, część ekipy filmowej mieszka poza Trójmiastem i chcielibyśmy móc pokryć im koszty związane z komunikacją a także być w stanie zapewnić im nocleg. Dodatkowo bardzo zależy nam na wysokiej jakości dźwięku dlatego chcielibyśmy móc wypożyczyć sprzęt, który mógłby zapewnić nam odpowiednią jakość ścieżki audio. Niezbędne są pieniądze na produkty do charakteryzacji a także kostiumy aby nasz film był na jak najwyższym i przekonującym poziomie. Dodatkowo abyśmy mogli uzbierać fundusze na realizacje naszego filmu potrzebujemy nagłośnić naszą kampanię, na to zostanie również przeznaczona część funduszy Jeżeli uda nam się pokryć te najbardziej podstawowe potrzeby niezbędne do realizacji filmu fundusze, które uda nam się zachować chcielibyśmy przeznaczyć na wynajęcie dodatkowego sprzętu, czyli dodatkowe oświetlenie i być może jeśli uda nam się zebrać wystarczająco dużo funduszy również kamerę o wyższym standardzie, za pomocą których realizowane są profesjonalne produkcje.


Poniżej prezentujemy diagram naszych przewidywanych wydatków:


h2ec0339d1e87cb5.png


Transport i noclegi dla osób spoza Trójmiasta - 3 000 zł -

Kostiumy i charakteryzacja - 1 500 zł

Wynajem dodatkowego sprzętu (szczególnie do nagrywania dźwięku w jak najlepszej jakości) -5 500 zł

Pożywienie - 9 000 zł – średnio 15 osób każdego dnia na planie x do 30 dni zdjęciowych x zakładane 20 złotych na catering dla osoby na dzień.

Promocja projektu – 1000 zł


Fabuła:

Film, który zamierzamy zrealizować opowiada historie Artura, żyjącego z dnia na dzień zawadiaki, który życie spędza na hazardzie i nielegalnych walkach, oraz Weroniki, która cudem uciekła porywaczom, którzy zajmują się handlem kobietami. Ich losy związał brat Artura, uduchowiony młody ksiądz, który w konsekwencji zdarzeń zostaje zabity przez porywaczy, Artur postanawia go pomścić, lecz na drodze staje mu Weronika i uczucie, które zaczyna się między nimi rodzić. Konflikt wewnętrzny stawia Artura przed wyborem: zemsta lub miłość. Jaki los czeka Artura i pozostałych bohaterów, uwikłanych w losy dzisiejszego, nowoczesnego u skomplikowanego świata?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ES
Ewelina Szcześniak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RR
Rewi Reklamy
50 zł
AK
Anita Kammer
50 zł
AH
50 zł
M
Mateusz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Dawid Wykurz

  Witam. Proszę o wpłaty i o pomoc na rzecz mojej zrzutki id: 79m3h7 oraz o udostępnianie jej na Facebooku. Pamiętajmy Dobro Zawsze Wraca. Otwórzmy Swe Serca. Z GÓRY DZIĘKUJĘ WAM ZA DOBROWOLNE WPŁATY. Dawid W.

 • Basia Kowalska

  Błagam pomóżcie mojej koleżance w walce z depresją ID:w9k7fa😔Ps.zbiera na tabletki które jej pomogą oraz na jedzenie i ciepły koc.

 • RR
  Rewi Reklamy

  Trzymamy kciuki!
  #Rewi Team

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Wały Jagiellońskie 20, 80-853

Gdańsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Imienne podziękowanie w napisach końcowych

Bardzo się cieszymy że dołączasz do grona osób wspierających nasz projekt dlatego chcielibyśmy móc Ci podziękować wpisując Twoje imię i nazwisko w napisach końcowych filmu.

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Możliwość wystąpienia w filmie

Nasz film będzie przedstawiał losy wielu bohaterów, a kilka scen wymaga obecności wielu osób, wspierając nas chcielibyśmy móc odwdzięczyć się poprzez zaproszenie Cię na wybrany dzień zdjęciowy oraz dać możliwość pojawienia się w filmie!


Nagrody się kumulują!


rozwiń

wybrano 6 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Film na DVD wraz ze scenariusza z autografami aktorów i ekipy filmowej

Aby móc odwdzięczyć się za Twoją pomoc chcielibyśmy móc się odwdzięczyć przesyłając Ci nasz film "Woda Życia" wraz ze scenariuszem z autografami aktorów i ekipy filmowej.


Nagrody się kumulują!

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 września, 2022

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Zaporszenie na kinową premierę dla ekipy filmowej

Wspierając nas powyższą kwotą stajesz się również hojnym sponsorem naszego filmu, w związku z tym chcielibyśmy zaprosić Cię na premierę naszego film razem z ekipą filmową i wspólne wznosić toast lampką szampana celebrując zakończenie pracy nad filmem!


Nagrody się kumulują!

rozwiń

przewidywana dostawa: 30 września, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

687 008 zrzutek

i zebrali

449 993 612 zł

A ty na co dziś zbierasz?